هیچ مردی به تنهایی

از آن شده است مادر طبیعت را پذیرفته بیماری است که آن را باید فاش کردن اسرار آن, ایجاد انگیزه به دانستن آن سیستم بیشتر عمدتا در این رویداد از چه تعجب آور و unsurmountable فجایع. این می تواند شیوع بیماری های همه گیر جنگ طوفان است. علم و بینش انسان تابع و فیزیولوژی ایمنی قابل دسترس در مخروبه و پاره شرایط بدن انسان است که خواهد بود در غیر این صورت غیر اخلاقی به اکتشاف.

یکی از این جنبه بسیار تحلیلی جنبه های فنی در مغز و اعصاب است که متصل با امروز شرایط بود استقرار نمایندگی از بدن در مغز است. به سادگی قرار دادن ناحیه ساق پا, دست, چشم, سخنرانی, مراکز بودند نقشه برداری در مغز است. Wilder Penfield که رهبری این گروه در مونترال عصبی موسسه غرق شد و پس از آن بود که او آمد تا با به یاد ماندنی, بیوگرافی “بیشتر خدایان”.

چند سال بعد او علت و معلول پارادایم بودند دقیقا همانطور که انتظار می رود پس از عمل جراحی صرع. بیشتر در عمق بیوگرافی منتشر شده بود “هیچ مردی به تنهایی”.

پنج تا شش ماه پایین خطر ناک ورود یک بیگانه ستیز در راه ما را به بقیه جهان در “راه اندازی فاز” هنوز جوانه جیب ما برای بودجه هنوز از منابع HCQ در حال حاضر از ضد بدن پلاسمای غنی جایگزینی مداوم ضد ویروسی Decimvir, گریزان واکسن قابل قبول تلاش اما قابل پیش بینی یکی تنها باید مطمئن شوید که پس از عبور از دراز. تونل تاریک.

همه ما می دانیم که ملی و جهانی چهره هند با عبور از 2 لاخ علامت آلوده و حدود هفت هزار مرگ و میر. بروز هر روز در حال افزایش! با وجود کاردینال اصول ماسک, اجتماعی, فاصله, دست, پاکسازی و headgears.

هنگامی که به خوبی آغاز اپیدمیولوژیک پیش بینی داده می شود و یک سیگنال سبز و نتایج سازمان ملل متحد imaginably اریب آن زمان به دوباره ارزیابی کل فرایند به خصوص صحت اطلاعات ساقط در اجرای رویه نشت. اضافه کردن به که سوء ظن با حضور سازمان ملل متحد و یا سازمان ملل متحد انتظار زاید آلودگی.

اولین گرند بحث شد و نه اجازه می دهد تا تهدید به ترک بدون پاک کردن یادداشت. خوب افزایش روستایی تعداد از کسانی که موفق به فرار ممکن است تا حدی گرفته شود به عنوان یک افزایش در اعداد است. از سوی دیگر شهری موارد هنوز هم در افزایش!

یک مخدوش نهاد به عنوان مختلف گزارش شده عبارتند از “موارد مثبت کاذب”( توسط heresay) و “بدون علامت موارد مثبت”. یک مورد مثبت است که بدون علامت تنها تایید قبل از قرار گرفتن در معرض. معیارهای بالینی باید تصمیم بگیرید که شاید یک دوم فرهنگ به تایید وزارت امور خارجه از بیماری فعالیت است.

آن را مبهم است استدلال که به جای پرسیدن “غلط-مثبت” در میان آنها به ترک بیمارستان محل چهار تا شش هفته به دنبال نگه داشته است و نه بر آنها. که باید تصمیم بگیرید اگر ایمنی طبیعی آنها را نجات داد. همراه با آنها باید اطلاعات اپیدمیولوژیک مربوط به بازدید و نظارت اگر هر یک از آنها تماس این بیماری! مهم اطلاعات ایمنی طبیعی در هند شاید به سهم خود ما را از دست زدن به همه گیر!

در مورد کسانی که مهاجرت آن است اما طبیعی است که خود را Covid وضعیت بود به طور کامل ثبت شده است. با افزایش تست در روستایی تنظیمات., اعداد هستند. این است که در شرایط واقعی و یا به دلیل قبل هیچ غربالگری. وجود دارد به مقايسه عوارض و مرگ و میر بین, مطابق کنترل. شد و نتیجه کلی بین کسانی که به زور مهاجرت و کسانی که به دنبال قوانین هر گونه مختلف در پایان چهار هفته ؟

آمدن به تفتیش عقاید از آلاینده های زاید, همه ما رودخانه ها و کانال ها در زمین-منابع آب به طور مرتب مورد بررسی به صورت دستی و یا از طریق ماهواره?

ویروس ها و باکتری ها به طور معمول سفر از طریق بردار. به همین دلیل است که اخیر ازدحام ملخ از غرب غیر مشکوک! آنها نابود کردن محصول. مردم هنوز هم primitively مسلح نگه داشتن در ضرب و شتم, طبل, ظروف برای حفظ آسیبی به دور است. موارد در راجستان افزایش یافته است. فقط اسپری آنها را در مرز. آنها آفات و هر گونه شک و تردید است که آنها سهوا حمل Covid می کند و نیاز به اثبات نیست در حال حاضر.
به توافق اخیر نپال’ نقشه با چین شاید داخلی خود معادله که هند فعالانه حل با همسایگان خود.

سوال نیاز به حل و فصل شود در چنین مواقعی از بیماری همه گیر. بسیاری از رودخانه ها از نپال عمدتا فصلی و سیل شمال هواپیما از بیهار. وجود دارد باید به بند اتصال به خلوص آب است. آن زمان باید شروع به زودی. همراه با آن وجود دارد باید جریان لب شور شدن آب لادن با دانگ Chikungunya که باید جریان به شمال بیهار. اینها کم عمق رودخانه ها و برگزار می شود پشت های کم ارتفاع دیوار سد. قبل از این که هند باید با استفاده از آب-مکنده زمین levellers بولدوزر به پهن دشت بین هند و نپال و دوره اسپری منطقه با آفت کش ها.

با اقدام توسط دولت مرکزی مناسب گرفته شده است و دلگرم کننده برای دیدن که ما در حال رفتن برای یک پلت فرم جهانی—Jio-FB. تنها درک رسیده است که از جمله بزرگ سیستم عامل ممکن است تقلب توسط خرده سیاست تردید بیانیه ای از سیاستمداران است. خوب به یک جوان, ویژگی های بی باک و بی نظیر کارآفرین به عنوان زوکربرگ همکاری با ما.

فینال unfading سرود هنوز باقی مانده است “را در هند”! که باید ما را از مکان!

خودرو دوباره اختراع موجودی خود را با توجه, پیر, مرمت, اتومبیل های برقی نسخه.
یک کاروان حرکت می کند به آرامی اما مطمئن حمل تمام همراه با آن!
یک زمان وجود دارد هنگامی که یک موضوع خوب فکر تبدیل برای بهتر!

“kahuñ kis se maiñ کی kya hai shab-e-غم بوری بالا hai
mujhe kya bura tha marna آگار ek baar hota “

-Ghalib

(که من بگویید که شب از درد عذاب آور
من نمی خواهد ذهن من مرگ بود آن را به فقط یک بار)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>