هیچ لوکس از تجربه در دست زدن به مسائل امنیتی

چند روز قبل نخست وزیر این آدرس به ملت جایی در میان مسائل دیگر او پرچم بلند پروازانه و بشدت مورد نیاز چشم انداز به خود متکی هند, رئیس دفاع کارکنان (CDS) تا به حال برجسته احساسات مشابه در تا کنون به عنوان دفاع تدارکات برای هند نیروهای مسلح نگران بود اگر چه برخی از مشاهدات خود را به خوبی ممکن است تاثیر بسیار فراتر از مسائل صرف اعتماد به ضرر جنگ انسان و ماشین ترکیبی.

قبل از آن در جهت منافع indigenisation او پیشنهاد کرده بود که این خدمات را قبول برخی از سیستم ها پس از محاکمه حتی اگر آنها مطابقت و تنها به هفتاد درصد از قید شده خدمات مورد نیاز و اعتقاد داشتند که با توسعه بیشتر این صنعت خواهد بهبود عملکرد سیستم را. انعطاف پذیری در پذیرش یک کمبود در عملکرد عملیاتی در حال حاضر وجود دارد و بهتر است از چپ به کاربران است. پایان نامه صنایع بهبود عملکرد سیستم پس از القای قابل بحث است به عنوان بسیاری از عوامل دیگر مانند تجاری مسائل دخالت و تجربه گذشته belies این خوش بینی. این ماروت هواپیما که تا به حال بالقوه و حتی شرکت در سال 1971 هند و پاکستان جنگ تا به حال به از سرویس خارج از موعد مقرر به دلایل ایمنی. همانطور که برای بهبود آن بازنشسته بدون اینکه پاک به آتش آن چهار توپ. نیروی هوایی اسرائیل را به تلاش برای پاک کردن این قابلیت در آماده سازی برای سال 1971 درگیری منجر به از دست دادن ارزش هواپیما و خلبان آزمایش و به حال خود رها شوند.

در مصاحبه روزانه تأمل بر تاثیر نامطلوب بحران کنونی در دفاع از بودجه سی دی شناسایی تهدید بالقوه بودن به مرزهای ما همانطور که در برابر خارج از کشور استقرار مشاوره خدمات است که “ما باید برای مقدار زیادی از واردات بد نمایش دادن ما نیازهای عملیاتی و اضافه کرد که نیروهای مسلح فشار برای واردات چرا که آنها می آیند تا با غیر واقعی کارکنان مورد نیاز برای سیستم های سلاح که بومی طراحی و تولید سیستم نمی تواند تحویل دهد.”

در عین حال یکی دیگر از مصاحبه او خواسته شد در مورد پیشرفت در انتظار IAF مناقصه 114 MMRCA. در پاسخ این سی دی نشان داد که این جایگزین شده بود توسط موجود IAF منظور از اضافی 83 LCAs ;به نقل از جنگنده ها عنوان کرد و گفت: “من ترجیح بومی جنگنده خوب است’. پس از این بود که بر خلاف جنگنده های نیروی شناخته شده موقعیت نیاز هر دو این سیستم عامل نه تنها این انعکاس در IAF حرفه ای اما باید باعث سردرگمی در صفوف آن است. جای تعجب نیست که خیلی زود به درجه مدیر ارشد در یک بسیار متعادل مصاحبه تلویزیونی قرار دادن این موضوع در حق خود چشم انداز.

گسترده تر تاثیر این مسائل شایستگی انعکاس. اگر خدمات ستاد هستند یا بی اطلاع از احتمال ارزیابی تهدید یا بد نمایش دادن نیازهای عملیاتی; shorn از niceties این بازتاب بر حرفه ای در بخشی از تصمیم گیری سطح خدمات ستاد. در واقع در نظر قطعه بازنشسته Lt Gen نوشته است: ‘سی دی به نظر می رسید که علنا مواخذه نیروهای مسلح برای کمک به سلاح واردات وابستگی.’

سی دی می پوشد دوقلو کلاه از سی دی و دبیر DMA. در سابق avtaar, او رئیس ستاد کمیته و خرس مسئولیت مشترک برنامه ریزی و عملیات همراه با سه سرویس ندارند. در دومی او مسئول است به عنوان بخشی از وزارت دفاع برای, در میان مناطق دیگر نسبت به ترویج استفاده از تجهیزات بومی همراه با دیگر وزیر همکاران از دفاع تولید و DRDO.

از آن آسان است برای یک فرد به پل زدن شکاف که به مدت طولانی وجود داشته است ما در نظامی-روابط. و نه می تواند انتظار می رود به بحث در compartmentalised از نظر زمانی که بحث گسترده مسائل مربوط به دفاع با همیشه کنجکاو رسانه ها. باید منصفانه یکی امیدوار است که آن را در ظرفیت خود به عنوان سی دی که او در تبیین این تهدید بالقوه که نیروهای مسلح ما نیاز به برنامه ریزی به عنوان این که در زیر آمده است که منشور و صحبت کردن در ظرفیت خود به عنوان وزیر DMA در مسائل دیگر از خدمات مورد نیاز و indigenisation. متاسفانه این نیروها در این زمینه هستند حساس به تعارفات اداری از rarefied جو از وزارتخانه و ستاد مرکزی در پایتخت و تفاوت خوب متفاوت کلاه سی دی زینت. چگونه آنها را درک slighting از مقر خود و ارشد leaderships درون توسط یکی دیگر از مقامات ارشد نظامی همکار در مراتب ظریف تر موضوع و شایسته به کار گرفته می شود با حساسیت.

شروع با کرگیل بررسی کمیته و به دنبال آن دیگر سطح بالا آنهایی که از جمله GOM ما شده اند قادر به رسیدن به بالاتر دفاع مدل که بهترین متناسب با امنیت ملی ما منافع. در یک سطح نشان از پیچیدگی موضوع و در دیگری این موضوع حساس نظامی-روابط. در عقل ما ما در حال حاضر انتخاب یک مدل که در آن سی دی می پوشد دو کلاه, یک نظامی و مدنی دیگر. متعاقب آن تناقضات را همواره نشان می دهد که در حال حاضر مورد. ضعف نهفته در مدل مدیریت است که ما اتخاذ کرده اند و صرف نظر از شخصیت را نشان می دهد خطوط گسل.

متاسفانه هر گونه آسیب انجام می شود به روح و روان کسانی که در دفاع از مرز و به نهاد نیروهای مسلح طول می کشد زمان طولانی برای درمان و لوکس از آزمایش است که ما می توانیم در این بازی بسیار حساس منطقه است. آن زمان شاید به مکث و تأمل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>