هیچ نگاه به عقب برای هند-ما همکاری استراتژیک آمریکا تحویل داده شده در هند-چین بست

در 20 جولای سال 2020 آمریکا اعتصاب حامل گروه رهبری عظیم هسته ای-صفحه USS Nimitz انجام یک پاساژ نظامی با کشتی های جنگی در نزدیکی Andaman and Nicobar مجمع الجزایر شامل چینی تجاوز. ایالات متحده و نیروی دریایی باید با انجام تمرینات غالبا پس از 1990s که در حال حاضر بخش قابل توجهی از آنها تعمیق ارتباط است. روابط بین این دو کشور آمده است یک راه طولانی است. بر خلاف دوران جنگ سرد که هر دو ملت گیر شد در با احتیاط روابط هند-آمریکا ارتباط به تکامل قوی همکاری استراتژیک. The post-9/11 اسلامی تروریسم تهدیدی برای امنیت محیط و بیشتر در خصوص ظهور یک نظامی تهاجمی استبدادی چین باید بیمه این همکاری است. هند و چین بست در Galwan دره و چین ژئوپولیتیک حرکت به بهره برداری COVID-19 بحران انسانی باید فقط افزایش هند-ما همکاری استراتژیک.

مرگ 20 سربازان هندی در Galwan دره ایجاد فشار فوق العاده ای در هند برای تلافی سوخت ضد چین تمایلات و احتمال یک جنگ تمام عیار در برابر چین است. در نتیجه مقایسه شد ساخته شده در قابلیت دفاع از هند و چین و گمانه زنی ساخته شده بودند مورد حمایت آمریکا به هند در مورد تمام عیار چین و هند جنگ. خشونت آمیز برخورد کرده است همچنین ایجاد یک سیاسی ردیف در هند با مخالفت با حمله به دولت برای خوشنودی است که باعث وزیر خارجه S. Jaishankar به پاسخ که هند شده است برخورد با چین بیشتر بر یک برابر سیاسی است. هر چند در درجه اول به دلیل هند رشد اقتصادی نظامی و سیاسی اهمیت این نیز نسبت به هند دیپلماتیک سرمایه گذاری در ساختمان و همکاری با ما.

عمدتا نسبت به تغییر بین المللی حساب دیفرانسیل و انتگرال و هند و آمریکا – رابطه تبدیل کرده در پست-دوران جنگ سرد. رایگان از ایدئولوژیک خود را در چمدان هر دو بهره برداری انعطاف پذیر استراتژیک سناریو پس از جنگ سرد به ترمیم روابط خود را. رشد تعامل بین مردم دو کشور با توجه به فرصت های کسب و کار ایجاد شده توسط Narsimha رائو اقتصادی دولت از آزادسازی در سال 1991 و هند تلاش های لابی گری حرفه ای پیشرفته آمریکایی های هندی تبار’ فعالیت سیاسی و هند حزبی در کنگره آمریکا را تغییر مقدار از ادراک منفی در مورد هند بر روی تپه. هند را کسب سلاح هسته ای و همزمان رشد توانایی های نظامی است که می تواند کمک به ثبات استراتژیک در منطقه آسیا بیشتر آورده هند به ما استراتژیک فریم. دفاع شد centrepiece از این همکاری به عنوان آشکار در سال 1992 و 1994 هند و آمریکا مالابار تمرینات نیروی دریایی بودند که با توجه به شکل زیر Kickleighter طرح موافقت دقیقه در دفاع و همکاری و سپس formalised تحت سیاست دفاعی ، در سپیده دم قرن 21 در پی حمله تروریستی 9/11 و رو به رشد نظامی ساخت و ابراز وجود از چین, دفاع, روابط بیشتر شدت یافته است. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و نخست وزیر اتل بیهاری واجپایی رهبری بنیاد برای همکاری استراتژیک که پس از آن دولت ها از هر دو کشور ساخته شده است ، هند و آمریکا راهبردی است که قابل مشاهده در مبارزه با تروریسم همکاری های مکرر تمرینات نظامی مشترک دفاع, تجارت دفاع, توافق ایران. دومی بودن یک استثنا است که اعطا شد تنها به هند است. امروز ما در کشور با آن هند انجام اکثر نظامیان. این تحولات افزایش همکاری و ساخته شده است اعتماد متقابل و اعتماد به نفس در بین نیروهای مسلح.

هند نیروی دریایی دارای عبور ورزش با ما نیمیتز نیروی دریایی ناو هواپیمابر در اقیانوس هند (ANI)

در طول COVID-19 هند-ما bonhomie ادامه داد: به جز جنجال در هند ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین (HCQ)- هنگامی که آن را به نظر می رسد که ممکن است بالقوه درمان – ایجاد ناراحتی. پس از اولیه اشتباه هند نشان داد قابل توجهی دلسوزی برای COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار با صادرات HCQ و آمریکا داده شد اولویت است. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش مودی و هند برای این ژست بشردوستانه و خود را در پیوند است و در ادامه تلفن در مبارزه با COVID-19. در 14 مارس, وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo و همتای هندی او S. Jaishankar مورد بحث یک استراتژی مشترک برای مبارزه با COVID-19. از ما دعوت هند به بعد G7 نشست در پی چینی توسعه طلبی. اما زمان تست در هند-چین بست در Galwan دره. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد میانجیگری نمی شد به خوبی دریافت شده توسط سرخپوستان به عنوان انتظار بود از یک شرکت ایالات متحده تعهد است. اما به زودی وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo اعلام کرد تغییر تعداد قابل توجهی از نیروهای نظامی از اروپا به اقیانوس هند و آرام برای مقابله با چینی علیه هند و آمریکا متحدان در جنوب شرق آسیا. این ما بوده است و در صف مقابل در برابر چین برای آن دروغ جنگ نفوذ در سازمان بهداشت جهانی و تهاجمی نظامی استقرار. هند در ابتدا با گرفتن یک موضع خنثی خودداری از نخوری چینی اقدامات هر چند بعد پیوست تقاضای جهانی برای تحقیق در مورد منشاء این بیماری همه گیر.

در گذشته در طول سال 1962 هند-چین جنگ اتحاد جماهیر شوروی خودداری از مصرف طرف ما آمد به هند کمک کند با سفارش پاکستان به بهم زدن بینی خود را در درگیری و عرضه تجهیزات نظامی به هند, اگر نه بیشتر از دولت از هنر و تکنولوژی. اما قبل از ما رئیس جمهور جان اف کندی عمل می تواند در حضور نخست وزیر هند جواهر لعل نهرو درخواست برای مداخله نظامی برای حمایت از هند مائو اعلام آتش بس یک طرفه و هند باقی مانده بود برده است ، ارتباط هند با چین پس از آن بوده است که یکی از بی اعتمادی و جنگ است. بر خلاف آمریکا, هند احاطه شده است جهان را خطرناک ترین تهدید امنیتی محیط زیست است. هند دو هسته ای خصمانه کشورهای چین و پاکستان nexus نگران کننده است. چین و هند و مهار سیاست مشهود است در مسدود کردن آن از هند ورود به هسته ای تامین کنندگان گروه و شورای امنیت سازمان ملل دائمی عضویت در صحنه بین المللی و ‘رشته مروارید’ استراتژی و “یک کمربند و یک جاده’ طرح برای محدود کردن هند در حاشیه. هند بیش از حد افزوده دفاع از خود قابلیت و مودی دولت شدت یافته خرید اسلحه, افزایش دفاع روابط با چین-مشکوک کشور و ایجاد زیرساخت ها در مرز برای مقابله با چین است.

پیشتر در ماه فوریه سال 2020 در طول ازدواج خود سفر به هند, رییس جمهور تهمت همراه با نخست وزیر مودی افزایش همکاری استراتژیک آمریکا-هند جامع جهانی همکاری استراتژیک که در آن هر دو نام برای احترام به قوانین مبتنی بر نظم و رایگان جهت یابی در اقیانوس هند و آرام. استراتژیک استنباط از هند و آمریکا راهبردی است که ریشه در ظهور قدرت های بزرگ سیاست در قرن 21 است. چین تهاجمی نظامی ساخت و استبدادی در طول اجرای COVID-19 را بیشتر تحت فشار قرار دادند و دو دموکراسی به جعل قوی تر روابط در سطح جهانی است. که برای رسیدن به هند باید محتاط تر از چینی فریب و اجتناب از آن محتاطانه ای در تایوان و تبت و مسائل مربوط به هنگ کنگ است. JFK را فراموش بحران چه سیا و مشاور امنیت ملی veteran بروس ریدل فکر می کند به امد و شد زیاد با ما در دوباره. امروز ما قصد روشن است – پشتیبانی از هند و تعادل چین است که قوی تر و به چالش کشیدن ما تقدم است. علاوه بر این ایالات متحده همکاری استراتژیک با هند تبلیغ به عنوان تعریف مشارکت قرن 21 است که همه مجموعه ای جامع برای همکاری جهانی با هدف ایجاد توازن میان چین توسعه طلبی نظامی به عنوان اولویت بالا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im