واشنگتن

برنی ساندرز تایید جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری روز دوشنبه خود را تشویق مترقی حامیان به تجمع در پشت presumptive دموکراتیک نامزد فوری پیشنهاد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من از تمامی آمریکایی ها من درخواست هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ورمونت سناتور گفت: در یک رویداد مجازی با آقای بایدن.

پشتوانه آمد کمتر از یک هفته پس از آقای ساندرز منتهی به انتخابات ریاست جمهوری بود که در اطراف محور سیاست های مترقی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی. این مهم توسعه برای آقای بایدن که باید پل حزب دموکرات را تثبیت ایدئولوژیک تقسیم به قرار دادن با هم یک ائتلاف است که می تواند ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکراتیک تفرقه کمک کمک به هیلاری کلینتون از دست دادن به آقای ترامپ در سال 2016.

شاید مشتاق برای جلوگیری از تکرار که کبودی انتخابات سال آقای ساندرز ارائه حمایت خود را بسیار زودتر در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. آقای ساندرز حمایت خانم کلینتون در چهار سال پیش اما تنها پس از پایان یک drawn-out نامزدی مبارزه و تلخ اختلاف بر سر دموکراتیک پلت فرم است که توسعه یافته برای تابستان کنوانسیون.

آقای بایدن و آقای ساندرز متفاوت در سراسر اولیه به خصوص این که آیا یک دولت-اجرای سیستم باید جایگزین بیمه درمانی خصوصی است. آقای بایدن مقاومت کرده است آقای ساندرز’ “مدیکر برای همه” برنامه ریزی و تحت فشار قرار دادند تا به جای یک گزینه است که کار در کنار پوشش خصوصی.

ظاهر می شود در یک تقسیم صفحه نمایش با آقای بایدن آقای ساندرز گفت: “هیچ راز بزرگ وجود دارد که من و شما باید تفاوت های ما.”
اما آقای ساندرز گفت: اولویت بیشتری برای دموکرات ها از همه گرایشهای سیاسی باید شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما باید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور,” او اضافه شده است. “من انجام خواهد داد همه که من می توانم را که اتفاق می افتد.”

Coronavirus مانع از آقای بایدن و آقای ساندرز از ظاهر شدن با هم در فرد در روز دوشنبه. اما آنها روشن ساخته و آنها را همچنان با هم کار اعلام تشکیل شش “نیروهای کار” از نمایندگان از هر دو کمپین به کار در سیاست نامه پرداختن به بهداشت و درمان, اقتصاد, آموزش و پرورش, عدالت کیفری, تغییر آب و هوا و مهاجرت.

آقای بایدن 77 در حال حاضر ساخته شده برخی از پیشنهادهای به ترقی خواهان با استقبال از جنبه های آقای ساندرز ” و سناتور. الیزابت وارن سیاست. روز بعد از آقای ساندرز خارج شد مسابقه آقای بایدن در حمایت از کاهش مدیکر واجد شرایط بودن سن از 65 به 60 حالی که متعهد به لغو بدهی های دانشجویی برای بسیاری از افراد کم درآمد و با درآمد متوسط وام گیرندگان. او همچنین قبلا در آغوش خانم وارن ورشکستگی طرح اصلاحات.

آقای ساندرز 78 مطمئن است به باقی می ماند یک نیروی در طول مبارزات انتخاباتی. هنگامی که او به پایان رسید نامزدی خود را گفت: “نگه داشتن نام خود را در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز رای دادند به منظور جمع آوری بیشتر نمایندگان است که می تواند مورد استفاده برای نفوذ در این حزب پلت فرم.

او نمی گویند روز دوشنبه که آیا او می خواهد به مبارزه ادامه خواهد داد برای آن دسته از نمایندگان.

هنوز هم آقای ساندرز و آقای بایدن با تاکید بر خود و احترام متقابل به یکدیگر در روز دوشنبه.

آقای ساندرز با اشاره به معاون رئیس جمهور سابق به عنوان “جو.” آقای بایدن در جواب او بارها و بارها به عنوان “رفیق.” دو مرد پرسید: دیگر به احترام به همسران خود جیل بایدن و جین Sanders.

آقای بایدن گفته آقای ساندرز: “من واقعا نیاز شما نه فقط برای برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

حتی با آقای ساندرز’ ده ها تن از کمپین توقف برای خانم کلینتون – یک رکورد او به ارمغان آورد تا بارها و بارها به عقب براند در این ایده است که او تا حدودی مقصر برای شکست او – روز دوشنبه مکالمه چیزی بود که رای دهندگان را دیدم هرگز بین 2016 رقبا. که آیا این ترجمه به چگونه آقای ساندرز’ مترقی پایه می بیند آقای بایدن هنوز روشن نشده است.

برخی از رهبران مترقی مثبت بودند اما محافظت در پاسخ به آقای ساندرز’ تایید شده.

“این حمایت نشان می دهد که هر کس می خواهد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Adam Green, co-founder از تغییر تدریجی کمیته که در اصل حمایت وارن.

“کنار ما خواهد بود به طور فزاینده ای به انرژی بیشتر از آن را روشن است که ایده های مترقی و پیشرو رهبران مانند Elizabeth Warren, Bernie Sanders, و سازمان های مردمی را در موقعیت قوی از نفوذ با بایدن” آقای سبز گفت.

اما دیگران باقی مانده و تردید. این اختلافات در حزب روشن بود روز دوشنبه هنگامی که در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس تنها چند ساعت قبل از آقای ساندرز’ تایید نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز انتقاد بایدن را به پیشنهادهای ترقی خواهان در مراقبت های بهداشتی.

“ما نیاز به یک طرح واقعی و نه فقط حرکات,” او گفت:. “آنچه من می خواهم برای دیدن در حداقل یک طرح مراقبت بهداشتی کمک می کند که گسترش مراقبت های بهداشتی برای افراد جوان است.”

آقای تهمت کمپین در ضمن در ایران آقای ساندرز’ حمایت به تاکید آقای بایدن را در آغوش برخی از برنامه های خود را با مدیر کمپین براد Parscale گفت: در بیانیه ای که “هر چند برنی ساندرز نمی تواند در انتخابات در ماه نوامبر خود را از مسائل خواهد بود.”

“بایدن مجبور به اتخاذ بسیاری از برنی دستور کار برای موفقیت در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. یکی از چیزهایی که از دست رفته است شور و شوق است اما تقریبا هیچ کس هیجان زده در مورد یک بایدن نامزدی,” او گفت:.

اما آقای ساندرز می تواند یک راه طولانی به سوی تزریق آقای بایدن انتخاباتی با انرژی اضافی اگر او را قادر به خود را مشتاق پس از میلیون ها جوان و مترقی رای دهندگان همراه با او به حمایت از آقای بایدن. رای دهندگان جوان کلیدی دموکراتیک رای گیری بلوک را پشتیبانی آقای ساندرز بیش از سابق خود را رقبای اصلی توسط حاشیه.

آقای بایدن و آقای ساندرز روز دوشنبه با تاکید بر نیاز به رسیدگی به این چالش ها مقابله با افراد جوان در گیر با آقای ساندرز توصیف “یک نسل از جوانان که در حال تجربه بحران و پس از بحران.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو