دیگر جدا شده: داوطلبان رسیدن با یک تماس تلفنی

دالاس

برای دل کاپلان ارائه به دریافت تماس از یک غریبه فقط برای چت در حالی که ماندن در خانه در طول coronavirus همه گیر شد و بلافاصله جذاب است.

“آن را می شود خیلی تنها در اینجا با خود گفت:” خانم کاپلان هشتاد ساله زندگی می کند که در دالاس و حومه. او گم شده است وعده های غذایی را با دوستان, خانواده, دریافت-togethers و رفتن به کلاس ها در این نزدیکی هست ،

برنامه ارائه شده توسط شهر Plano است که در میان کسانی که ظهور در سراسر ایالات متحده در این بیماری همه گیر به کمک به افراد مسن با یک روش ساده پیشنهاد به شرکت در بحث کوچک.

“این واقعا فقط به آنها اجتماعی و خروجی است که آنها ممکن است در غیر این صورت باید گفت:” هالی Ryckman کتابخانه پشتیبانی سرپرست است که در میان حدود 15 کارکنان از چند شهرستان و بخش در پلینو که با هم ساخت شده است در حدود 50 تماس یک هفته شروع در ماه آوریل است.

برنت Bloechle کتابخانه manager که به سازماندهی این برنامه گفت: برنامه های شهر به آن را نگه دارید تا از طریق حداقل تا اواسط تابستان و شاید برای همیشه.

مردم از دریافت تماس مقادیر مختلف از تعامل اجتماعی در زندگی خود خانم Ryckman گفت. بسیاری او گفت: بحث در مورد اقوام است که پس از تماس او فقط ممکن است “یک تکه از پازل” کمک به آنها اقامت مشغول اند.

این مورد برای خانم کاپلان که به طور منظم با دخترش نوه و دوستان را نگه می دارد تا با مردم در Facebook شده است و شرکت آنلاین در بزرگسالان-کلاس های آموزش.

اما خانم کاپلان گفت: او هفته ای دوبار چت با خانم Ryckman به او چیزی برای نگاه به جلو به “علاوه بر معمول است.”

لوری Onofrio-ذغال سنگ شده است تماس تلفنی برای افراد مسن در سراسر ایالات متحده از کالیفرنیا به خانه به عنوان بخشی از AARP دوستانه صدای برنامه. خانم Onofrio-ذغال سنگ گفت: هدف او این است که برای هر فرد با او تماس “به احساس سوگند به احساس خوب است.”

مانند پلانو برنامه داوطلبان به صورت دوستانه صدای راهنمای برنامه مردم به منابع اگر آنها نیاز به کمک از گروه های محلی برای چیزهایی مانند گرفتن مواد غذایی – AARP جامعه اتصالات سایت لیست گروه ها در سراسر ایالات متحده ارائه کمک – اما نکته اصلی مکالمه است.

خانم Onofrio-ذغال سنگ گفت: برخی از افراد او به نام زندگی با یک مرد متاهل, در حالی که دیگران به تنهایی زندگی می کنند.

او گفت مکالمات لمس بر روی همه چیز از سرگرمی برای تعطیلات به خاطرات شاد و خوشی.

خانم Onofrio-ذغال سنگ پیوند با یک تماس گیرنده بیش از یک تجربه مشترک: “ما به پایان رسید تا صحبت کردن در مورد چگونه … وقتی بچه بودیم ما عاشق به جزئیات بسیار است که ما را بخوانید تحت پوشش را با یک چراغ قوه است.”

“من دریافت کردن تلفن با یک لبخند” خانم Onofrio-Collier گفت.

او در میان حدود 1000 نفر از داوطلبان ساخت, تماس, با توجه به اندی میلر معاون ارشد رئیس جمهور از AARP نوآوری Labs.

آقای میلر گفت: برخی از افراد می خواهند با کمک تکنولوژی به طوری که آنها می توانید همیشه در ارتباط ماندن با نوه های خود را. یک داوطلب کمک به یک زن کشف کردن چگونه به بازی بازی های آنلاین بازی چکرز با نوه اش.

“ما شاهد بسیاری از این – که در آن مردم فقط تلاش برای ماندن متصل به خانواده در راه است که آنها احتمالا انجام نمی قبل از” آقای میلر گفت.

افراد مسن در میان کسانی که به خصوص در معرض بیماری شدید و مرگ و میر ناشی از کروناویروس که باعث COVID-19. به همین دلیل مقامات بهداشت در حال تشویق مردم بیش از 65 به ماندن در خانه و حتی به عنوان برخی از کشورهای شل محدودیت در جای خود قرار داده چرا که از این بیماری همه گیر.

“برخی از سالمندان ممکن است آخرین آنهایی که به دلیل آسیب پذیری” آقای میلر گفت.

خانم کاپلان که بازنشسته 11 سال پیش پس از بیش از دو دهه مدیریت Plano ارشد مرکز گفت که او و خانم Ryckman یکدیگر را نمی دانند اما در بر داشت زمینه های مشترک در صحبت کردن در مورد این شهر و برخورد با منزوی کردن در خانه.

خانم Ryckman گفت: خواستار شده اند “یک هدیه” را برای او.

خانم کاپلان گفت که زمانی که او احساس می کند آن را امن برای سرمایه گذاری به مکان دیگر از فروشگاه های مواد غذایی, او قصد دارد به بازدید از کتابخانه و آشنایی با خانم Ryckman در فرد است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>