‘دیگر لوکس’: زندگی, حرکت, آنلاین, آفلاین سقوط

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای آمریکایی از محل کلاس های درس و فضاهای اجتماعی و به خانه های خود را به اینترنت تبدیل شده است برای بسیاری از افراد تنها لینک به جامعه است. اما 42 میلیون آمریکایی ندارد و دسترسی به اینترنت با سرعت بالا.

برای برخی از, آن است که به سادگی یک ماده از دسترسی به پهنای باند نیست که همه جا در مناطق روستایی به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد در شهرها و حومه. اما داشتن گزینه خرید اینترنت با سرعت بالا تنها بخشی از پازل. شما همچنین نیاز به قادر به پرداخت هزینه آن است.

نتیجه تیز تقسیم همراه نژادی و کلاس خطوط بیش که دارای پهنای باند; یکی که مانند بسیاری از, اقتصادی, تقسیم در حال تبدیل شدن به starker به همه گیر می پوشد ، به عنوان مستند در ادامه تعدادی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت در حال برداشتن گام برای اطمینان از دسترسی.

“آن را تشویق به دیدن Isp ها رو به افزایش به مناسبت می گوید:” تایلر کوپر, editor-in-chief of BroadbandNow یک شرکت است که کمک می کند تا مردم در پیدا کردن و مقایسه ارائه دهندگان خدمات اینترنت. “اینترنت دیگر یک لوکس. این واقعا یک پیش نیاز برای شرکت در زندگی مدرن است.”

وقتی امی اولسن می خواهد به یک چت تصویری با خانواده اش او را به درایو چهار مایل به پارکینگ لوول, ورمونت, town clerk به استفاده از Wi-Fi رایگان.

هیچ یک از لوول را 879 یا بیشتر ساکنان دسترسی مستقیم به سرویس پهنای باند با توجه به BroadbandNow یک شرکت است که کمک می کند تا مردم در پیدا کردن و مقایسه ارائه دهندگان خدمات اینترنت. نزدیک ترین کسی وجود دارد می تواند به “بی سیم ثابت” که با استفاده از هوای آزاد, آنتن های جهت دار به پخش سیگنال های رادیویی به مسکونی Wi-Fi دروازه. اما برای که شما نیاز به زندگی می کنند به اندازه کافی نزدیک به یک آنتن. خانم اولسن نمی کند.

به جای او استفاده کند اتصال های ماهواره ای که خوب است برای ارسال ایمیل و دانلود صفحات وب, اما برای بسیاری دیگر. فیلم, او می گوید: “آهسته و فنری.”

خانم اولسن است به دور از تنهایی. به عنوان بی پایان رسانه های اجتماعی خوردها و یوتیوب تاکید می کند که “ما همه در این با هم” یک نوار از جمعیت است پیدا کردن خود را دیجیتالی پاک شده از گفتگو. برخی از 42 میلیون آمریکایی و یک چهارم از تمام ساکنان روستاها و عدم دسترسی به پهنای باند با توجه به فوریه سال 2020 گزارش از BroadbandNow. حتی در میان کسانی که زندگی در مکان های که در آن پهنای باند ارائه شده است برای بسیاری از آن همچنان خارج از دسترس: فقط 41 درصد از خانوارهای با درآمد کمتر از $20,000 باید پهنای باند در خانه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای آمریکایی از محل کلاس های درس و فضاهای اجتماعی و به خانه های خود را به اینترنت تبدیل شده است برای بسیاری از افراد تنها لینک به جامعه است. در میان یک جریان ثابت از اخبار در مورد نهفته از راه دور آموزش و Netflix binging کسانی که بدون آنلاین قابل اعتماد دسترسی پیدا کردن خود هستند بسته است.

“هنگامی که شما آنلاین هستید و بسیاری از مردم خود را در حال حاضر آن را احساس می کند مانند همه ما در حال حاضر می گوید:” Jessamyn غرب ورمونت کتابدار که به مردم می آموزد که چگونه به استفاده از رایانه است. “اما تمام جهان بزرگتر است از آنچه در اینترنت است.”

روز دوشنبه دو حزبی کوارتت از قانونگذاران کنگره خواست که شامل پهنای باند اختصاصی بودجه برای دانش آموزان و خانواده های کم درآمد در چهارم coronavirus پاسخ بسته است. در نامه ای به رهبران کنگره دو وزیر بهداشت ، کوین کرامر از داکوتای شمالی و تشکر. راجر مارشال از کانزاس و دو دموکرات ایالت ctq از ایالت مینه سوتا و تشکر. پیتر ولش ورمونت نوشت که غایب قانون “کوچک ارائه دهندگان خدمات ممکن است قادر به ادامه کمک به اطمینان حاصل شود که جوامع آنها خدمت می توانید دسترسی به آموزش از راه دور و پزشکی از راه دور خدمات است.”

یک چرخه معیوب

مطالعات متعددی نشان داده اند که یک پیوند قوی بین پهنای باند دسترسی و رفاه اقتصادی. یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط مایکروسافت منتشر شده در ماه آوریل گذشته یافت که ایالات متحده شهرستانهای استان با کمترین نرخ بیکاری نیز تا به حال کمترین پهنای باند استفاده است.

“مناطق کم درآمد تمایل به روستایی بیشتر می گوید:” تایلر کوپر BroadbandNow را editor-in-chief. “است که باعث ایجاد نوعی از یک چرخه معیوب.”

کیت Srakocic/AP

کارگران نصب فیبر نوری اینترنت با سرعت بالا کابل, مارس 28 سال 2020 در شرق فلسطین, Ohio. کارگران گفت: نصب و راه اندازی ادامه از برنامه ریزی کار آغاز شده است که قبل از زمان COVID-19 شیوع.

شهرداری پهنای باند طرح می تواند کمک به نوبه خود این چرخه معیوب به یک فضیلت یکی است. آقای کوپر به نقل از چاتانوگا تنسی که در سال 2010 در این شهر برق مدیره شروع به ارائه فیبر نوری اتصال به همه ساکنان است. امروز این شهر دارای سرعت دانلود از 1 گیگابیت در هر ثانیه حدود 40 برابر میانگین ملی است.

“ده سال پیش این شهر به نوعی از یک شهر متروک می گوید:” آقای کوپر. “هنگامی که این شبکه به بازی آمد همه ناگهانی شما تا به حال این واقعا جذاب و چشم انداز شرکت.”

ظرف پنج سال Chattanooga که جمعیت می ایستد در مورد 180,000, تا به حال تولید شده بین 2,800 و 5,200 مشاغل جدید با توجه به مطالعه توسط ابزار و رعد و برق سریع سرعت پهن باند تا به حال به دست آورده و آن را یک نام مستعار جدید: “فرفره شهر است.”

البته داشتن گزینه خرید اینترنت با سرعت بالا تنها بخشی از پازل. شما همچنین نیاز به قادر به پرداخت هزینه آن است. یک مطالعه اخیر توسط انگلستان, اینترنت, سایت مقایسه کابل یافت می شود که قیمت ها در ایالات متحده آمریکا کشور, ایجاد, اینترنت, رتبه 119 از 195 سازمان ملل با متوسط بسته اینترنت هزینه $67.69 یک ماه. همان بسته در مکزیک در مقایسه با هزینه های $33.15 و در کانادا هزینه آن $34.86.

نتیجه تیز تقسیم همراه نژادی و کلاس خطوط بیش که دارای پهنای باند; یکی که مثل همه این اختلافات در حال تبدیل شدن به starker به عنوان همه گیر مستند می پوشد ، با توجه به 2015 پیو گزارش فقط 54 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید و 50 درصد از اسپانیایی ساکنان پهنای باند در مقایسه با 72 درصد از همتایان سفید. بر اساس این گزارش بیشتر آمریکایی ها با تکیه بر گوشی های هوشمند خود را برای دریافت آنلاین, که با این نسخهها کار خوب برای مصرف محتوا اما دشوار است برای گفتن, نوشتن رزومه.

“ما تمام شرکت کننده در این آزمایش توده. ما در حال تغییر مقادیر زیادی از اقتصاد ما به این جهان آنلاین می گوید:” آقای کوپر. “بدون شک این بحران را نشان می دهد ما خیلی قطعی اهمیت پهنای باند در خانه است.”

مگ Kinnard/AP

Wi-Fi را فعال کنید اتوبوس مدرسه – مثل این یکی دیده می شود در یک مجتمع آپارتمانی در Winnsboro, کارولینای جنوبی در مارس 27, 2020 – در حال ارسال به مناطق روستایی و کم درآمد مناطق اطراف کارولینای جنوبی برای کمک به دانش آموزان خانه نشین با آموزش از راه دور.

شرط لازم برای زندگی مدرن?

امریکا دیجیتال تقسیم است نه فقط در مورد دسترسی به تکنولوژی می گوید: خانم غرب اما آنچه که او خواستار “دیجیتال آمادگی” که او تعریف می کند به عنوان “ترکیبی از مهارت بلکه اعتماد به علاوه تمایل به استفاده از فن آوری است.

“این فقط می تواند به شما کلیک کنید یک دکمه ؟” او می گوید. “آن را انجام, شما را در درک که چگونه سیستم کار می کنند به طوری که شما می توانید با استفاده از ابزار؟”

“مهارت های یک مجموعه ای از چیزهایی که شما به مردم می گوید:” خانم غرب است. “اما حتی اگر کسی به شما گفت که چگونه به انجام کپی و چسباندن و اگر شما نمی دانید که چگونه به ارزیابی یک وب سایت و یا شما نمی دانید که چگونه به رفتن را از طریق تمام موانع از قرار دادن کارت اعتباری خود را آنلاین شما در یک-به-آماده موقعیت برای انجام چیزهایی که شما نیاز به انجام است.”

برای دانش آموزان ناگهانی تغییر به آموزش آنلاین می تواند به گسترش این شکاف است. در حال حاضر برخی از دانش آموزان با داشتن تحصیلات خود را جریان به آنها را بر روی رایانه های خانگی خود را در خانه پدر و مادر, دفاتر, در حالی که دیگران در حال ساخت را با گوشی های خود را در شلوغ آپارتمان.

“آموزش و پرورش بود و در برخی از راه های بزرگ لولر برای جهانی سطح پایه از تحصیل می گوید:” خانم غرب است. “هر کس تمیز حمام و یک وعده غذایی آنها می توانید استطاعت و آموزش و پرورش است که بشود بیشتر یا کمتر نسبت به همه است.”

برای خانم اولسن یک کتابدار در Lanpher یادبود کتابخانه در هاید پارک ورمونت و رئیس ورمونت انجمن کتابخانه های عدم اعتماد دسترسی به اینترنت مجبور خانواده او را غم انگیز انتخاب: دو فرزند او با دانش آموزان در دانشگاه ورمونت در برلینگتون در حال گذراندن مستند نیست پشت در خانه اما با دوستانی که پهنای باند.

“این یک تصمیم سخت” او می گوید. “من می توانید تماس بگیرید, اما من می توانم چهره خود را ببینید.”

به عنوان مستند میکشد در تعدادی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت در حال تلاش برای اطمینان از دسترسی. Comcast, مثلا, موافقت کرده است, نه به قطع هر کسی یا خدمات شارژ هزینه های اواخر. همراه با منشور ارتباطات این شرکت موافقت کرده است برای باز کردن رایگان از Wi-Fi را در سراسر کشور است. Comcast منشور و طیف نیز ارائه رایگان دوره آزمایشی 60 یا 90 روز به خانواده های کم درآمد. و در سراسر کشور بسیاری از مدارس در حال repurposing اتوبوس خود را به عنوان تلفن همراه و Wi-Fi را برای کمک به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان خود را به ماندن متصل.

“آن را تشویق به دیدن Isp ها رو به افزایش به مناسبت می گوید:” آقای کوپر. “اینترنت دیگر یک لوکس. این واقعا یک پیش نیاز برای شرکت در زندگی مدرن است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im