هیچ خط کنترل

هر زمان که شده است وجود دارد و انسان با حیوانات, درگیری بود آن سگ ولگرد در مقابل مردم و یا فیل در مقابل مردم بر روی کاغذ حیوانات همیشه برنده. در حقیقت این انسان است.

باردار فیل که پیدا شد با شکسته پایین و فک بالا در مننرککد-Nilambur جنگل فرض بر این است که خورده میوه با باروت در آن از هیچ راه دیگری آن را می کردم چنین وحشتناک صدمات. آن است که هنوز روشن نیست که آیا دام در نظر گرفته شده برای فیل و یا برای برخی از حیوانات دیگر است.

اما پس از آن کسانی که در دانش می گویند این اولین نمونه از یک انفجار ترقه در یک فیل ، تنها که وجود داشته اند بدون عکس. جالب, نمونه هایی از یک گراز وحشی بازمانده ترقه دام و زندگی در عذاب برای روز سختی را news. تنها کسی که شد اخبار به تازگی از یک گراز که “ترس روستاییان” هنگامی که آن را زد در اطراف در وحشت با نیمی از چهره خود را منفجر کردن !

با وجود گسترده خشم و انزجار در برابر حامله, فیل, مرگ, این واقعیت باقی می ماند که در عرض چند ماه کراکر و دیگر تله اولیه را دوباره سطح. پس از همه کشاورزان بیش از حد نیاز برای زنده ماندن. فقط در یک ساعت یا بیشتر بسته گراز گوزن میمون و یا یک فیل می تواند به از بین بردن کل یک فصل زراعی به عنوان همه ما می دانیم که دولت برای جبران محصول از دست دادن است یا غیر موجود و یا به ندرت می رسد حق مردم است. اما پس از آن هیچ حیوانی سزاوار آن دهان پاره کردن یا فقط به این دلیل آن را تلاش برای slake آن گرسنگی و یا تشنگی. آن زمان ما در نگاه انسانی راه حل های پایدار که آیا آسیب رساندن به هر دو حزب.

هنگامی که یک حیوان وارد مزرعه آن را دشوار است به آن را دور رانندگی به خصوص اگر در یک بسته و راه حل این است که برای جلوگیری از آن از ورود می گویند جنگل مسئولان و کشاورزان به اتفاق آرا. و نرده مناسب است تنها به این معنی است که برای. پس از یک سنگ یا آجر حصار است بسیار گران قیمت باطری خورشیدی نرده ها که منتشر می کنند خفیف جریان ضربان دار هستند تنها گزینه قابل دوام.

اما نکته بسیار مهم با نرده های تعمیر و نگهداری است. “اگر شما از شنیدن در مورد یک فیل شکستن خورشیدی حصار احتمالا بین رفته بود. تعداد خطوط گذاشته بستگی به حیوانات در سوال. برای گراز شما نیاز به یک خط کم و حتی اگر یک تیغه از چمن لمس آن کل خط را کوتاه مداری. شما باید به طور مداوم روشن زیرین از طریق تمام طول می گوید:” حیات وحش متخصص Dr PS Easa.

Sreedhar Vijayakrishnan حیات وحش, زیست شناس, به یاد می آورد پیدا کردن زمینه در سریلانکا که در آن کشاورزان به طور موثر حفظ نرده ها. “آنها راست موقت برقی نرده ها در اطراف مزارع برنج در طول رسیدن فصل که حذف شد پس از آن. من هم آمد در سراسر یک روستا که در آن تمام خانه ها کمک به حفظ یک مشترک حصار. همه خانواده ها قادر بودند کشت و برداشت محصولات کشاورزی خود را با موفقیت می گوید:” Sreedhar.

علاوه بر این روستاییان نیز حفظ ساعت به طور منظم از treehouses که باعث می شود روش اثبات احمق است. “در کرالا شما را در پیدا کردن مناطق زیادی از ذخیره جنگل حصار. اما تعمیر و نگهداری است که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است برای چنین طول. در عوض اگر شما حصار-در مزارع خصوصی صاحبان به راحتی می توانید حفظ آن خود را,” او اضافه می کند. هزینه های اولیه بالا هستند اما خورشیدی نرده ها می تواند کار به طور موثر برای 4-5 سال که در آن نقطه آنها ممکن است نیاز به تعویض باتری.

یک مشکل مواجه شده توسط وزارت جنگل است که صاحبان زمین اغلب انتظار می رود آنها را به انجام تمام این کار را برای آنها. “وجوه کوتاه هستند و آن را غیر ممکن است برای این بخش حصار تمام مزارع در کشور ما اولویت مناطق که در آن حیوانات یافت می شوند به حمله به انسان می گوید:” Sudheer کومار Peppara جنگل محدوده افسر.”

در همان زمان, فیل حیوانات باهوش هستند و مصمم و ناامید فیل می تواند کار راه خود را از طریق یک کار خورشیدی حصار و همچنین, اشاره, Ajit معاونت میوه و سبزی کشاورز از Kanthalloor. “اما من موافق خورشیدی شمشیربازی موثر ترین در مقایسه با سایر روش ها.”

جالب است که بسیاری از قبایل مستعمرات در اعماق جنگل که همچنین رشد محصولات نیست استناد حملات حیوانات به عنوان یک زندگی و مرگ مشکل است. تفاوت کلیدی این است که در نگرش خود می گوید Jyothy قیراط فیلمساز کار کرده است که با مردم قبیله ای است. “آنها قبول است که برخی از محصولات خود را تخریب و توسط حیوانات. حتی یک کودک وجود دارد می تواند تشخیص دهد یک فیل حضور 2 متر دور. آنها به نگهبانی بر محصولات کشاورزی در تمام طول شب و تعقیب حیوانات با ساخت صداهای بلند هرگز با مجروح شدن و یا کشتن آنها.”

Dr Easa به یاد می آورد بازدید از یک قبیله ای حل و فصل در Punaloor که در آن آنها تا به حال ساخته شده است یک حصار با یک نوع خاص از شاخه های درخت که کاملا موثر است. از سوی دیگر بسیاری از کشاورزان مهاجر از دشت به طور کامل غافل از چنین روش و رفتار حیوانات و همواره چهره بیشتر مشکلات او می گوید: یک دیدگاه مشترک توسط Ajit. “تنها 10 درصد کشاورزان با صرفا دستاوردهای تجاری در ذهن خواهد انجام چنین کارهایی بیشتر کسانی که از شهرستانها با توطئه 100-150 هکتار است. همچنین وزارت جنگل رشد کرده سختگیرانه تر و با گذشت هر سال است.”

دولت است و با توجه به دادن اجازه برای مالکان به شلیک به گراز در اموال خود را. خواهد که مشکل را حل کند ؟ آن را نمی خواهد در Jyothy نظر. “آنچه ما نیاز داریم این است که تعمیرات اساسی عمده ای از سیاست در سراسر شهرستان هر چیز دیگری یک عکاسی در اندازه گیری. ما فقط تجربه اثر پروانه ای از کارهای انجام شده از سال 1800 به بعد زمانی که توسعه بدون کنترل شروع شده توسط احزاب مختلف. تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است برای خنثیسازی آسیب و استفاده از علوم به طور موثر برای مقابله با مشکلات یکی یکی.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>