Nizamuddin جماعت: ابعاد فراتر از Covid

مشاور امنیت ملی بار دیگر بوده است طناب در توسط مرکز به راست کردن موضوعات درهم در اطراف Nizamuddin جماعت. این اطمینان از بین بردن خرده سیاست و غیر ضروری sloganeering متحیرکننده است. با ثابت خود را بدون مزاحمت قابلیت های او را نه تنها مرتب کردن همه چیز اما ضخامت تار عنکبوت در اطراف موضوع نیز ناپدید ساختن همه چیز dispassionately واضح تر.

رئیس Tablighi Jamaat مولانا سعد رفته زیرزمینی و تا به حال نه رد ادعا های صوتی رفتن در اطراف متهم استقرار در تلاش به تقسیم جامعه مسلمان’ در نام این بیماری و خواستار بر جمع آوری و به ماندن قرار داده و در مسجد خود هجوم قوانین در نیروی مطلقا. وجود دارد هیچ دلیلی از خود بودن قابل تعقیب او احساس او بدون اشتباه و در ادامه در پنهان کردن در حالی که یک شاه تسلیم در برابر او باقی می ماند بدون شک یک جرم جنایی.

اما مولانا این است که درک خواسته اند پیروان خود را به همکاری با دولت و تاکید کرد که خروج از مسجد برای قرنطینه و یا درمان است در برابر اسلام و او بیش از حد است که در زیر خود انزوا. او همچنین گفت که این بیماری نتیجه از خدا عصبانی بودن برای گناهان انسان است. اما او شاید فراموش (و یا به عمد می کند) که او خود را در حال ارتکاب یک گناه پنهان کردن خود از قانون زمین که هیچ دین در جهان, از جمله اسلام, حکم به نقض در هر شرایطی. تا به حال به او احترام خود را به خدا و مراقبت اسلام و آن را موعظه او را به جلو آمده و هماهنگی با دولت ردیابی خود را از دست رفته (?) پیروان و همچنین کمک به آنها را گرفتن پیگیری درمان و مراقبت های جلوگیری از ادامه عفونت. اما هیچ! او هیچ جا دیده می شود ، که به خوبی ثابت می کند اعتبار خود را و اخلاق خود را از جماعت.

Tablighi Jamaat که به معنای واقعی کلمه به معنی گروهی از واعظان تشکیل شد با هدف احیای اصالت اسلام و موعظه به راه زندگی و آیین اسلام به عنوان اصل استادانی توسط حضرت محمد در طول زمان زندگی خود را. با این حال این سازمان قرار گرفته است عوارض جانبی مختلف نظرات و شکایات خود را در فعالیت های واقعی vis a vis خود را اعلام اخلاق. توسط بسیاری از کشورهای غربی جماعت متهم شده است از تشویق و ترویج افراط گرایی و خشونت است. حتی در پاکستان آنها همچنان به افراط در سیاست خود را در برابر قسم خورده اخلاق بودن و غیر سیاسی است و اغلب محکوم شده برای آن فعالیت های نابکار. تعداد کمی از کشورها ممنوع حتی سازمان است.

این فعالیت ها در هند در آن شخصیت های مشکوک و کردار در سراسر جهان نیاز به یک تحقیق کامل فراتر از Covid. آن را تعجب آور نخواهد بود اگر سازمان یافت دخالت در بیش از حد بسیاری از امور دیگر سرمایه های ملی و کشور ، مولانا بیانیه ای اعلام کرد که ‘داستان’ از تاج کاشته شده و گسترش استقرار به ‘تقسیم مسلمانان است و ابعاد گسترده ای و به خوبی می رود فراتر از تاج.

حتی تا کنون گسترش تاج نگران است این جماعت است گفت: به سبب اضافه کردن صدها نفر از عفونت در مالزی از طریق آن جماعت در طول هفته گذشته از Feb. آن را نیز باعث گسترش در سنگاپور و تایلند و اندونزی به عنوان به خوبی. پاکستان گفته شده است که رد این درخواست موعظه. ساده و ساده سوال خواهد بود که در صورت چنین خودنمایی تجربه از عفونت مرگبار که جماعت گسترش یافته در سراسر کشور چگونه و چرا این سازمان رفت و با “موعظه’ ولگردی و قانونی شکنی و اینکه آیا این خطرناک معاندت از موعظه انجام برخی از دیگر اهداف فراتر از اسلام ،

بازدید اعضای این جمع آوری در حال حاضر ایجاد شده ویران در سراسر کشور در حال قربانی خود و تحمیل با ویروس enumerable مردم است که می تواند به مقدار زیادی از زمان را به حساب چه رسد به مراقبت از آنها. کل استقرار در سمت چپ بر دوش با فشار غیر قابل عبور ردیابی آنها را در چنین یک وضعیت پیچیده است. همراه با این است که عجیب و غریب ترین چیزی که هنوز هم از دست رفته (و یا در خفا) صدها نفر از آنها را حتی در صورت از خیلی از اخبار رسانه های بیش از دو-سه روز است. چه می کند این نشان می دهد به بعد از همه ؟ فعالیت های این جماعت است در واقع در حال حاضر undid, بسیاری از تلاش های مثبت از مودی تقدیر کشیده و آن را به عقب واقع است.

یکی بود که فقط انتظار می رود نمایندگان به بیرون آمدن با تمام جزئیات که ممکن است در اختیار داشتن و هماهنگ با دولت در ردیابی همه مردم در بهترین منافع جامعه. در همان زمان دولت بیش از حد باید عمل بیشتر sternly و به طور موثر با توجه به این واقعیت است که این جماعت در بسیار نزدیک مجاورت ایستگاه پلیس محلی که بیش از حد شده اند باید در این می دانم که بیش از حد بسیاری از جزئیات است که آنها ممکن است فاش در حال حاضر در صورت ترکیدن از قسمت ،

مرکزی دولت نیز آموخته اند تماس مربوطه کشورهای خارجی نمایندگان به پیدا کردن جزئیات. که قطعا رفتن برای کمک به پیدا کردن بسیاری از حقایق بسیار مهم برای ادامه این موضوع است. اما باقی می ماند وجود دارد بسیاری از ابعاد به جماعت و اثرات آن. اثر فوری تاج قربانیان آغاز شده است و با داشتن اثرات وحشتناک در پیاده روی اعداد هندسی در نظر گرفتن نمودار به تاسف عمودی نوسان است. همراه با این گزارش از اعضای جماعت بی ادبی سوء استفاده و حتی تف به مردم در تلاش برای نجات و کمک به آنها. این صحبت می کند از خود حاد و نفرت علیه نظام و حتی دولت است. طبیعی خود را در این وضعیت به نظر می رسد شده اند در زندان به جای.

زمانی که در کل کشور فعالیت های مذهبی و عبادتگاه ها شده اند به طور کامل تعطیل و برای این جماعت شده است کسب و کار به عنوان معمول کاملا نادیده گرفتن همه قوانین زمین گسترش بیماری به جای موعظه. این است که هر چه پیامبر استادانی و حمایت ‘در طول عمر خود” که Jammat را اعلام کرد و قسم خورده اخلاق شده است ؟

باید خیلی بیشتر در زیر فرش. هیچ سازمان می تواند بسیار ساده و معادلات و محاسبات نباید خیلی ساده و مستقیم. وجود دارد باید بیش از حد بسیاری از موضوعات که بیش از حد گرفتار آن است که تنها انتظار می رود که NSA مداخلات را از زیرخاک در اوردن تمام حقایق و قوانین زمین را دنبال کنید و بدون هر گونه شور و شوق و تعصب است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>