Nizamuddin جماعت – همه حقایق باید بیرون می آیند

دوباره ما گرفتار پرتاب ماسک ما از نجابت و نشان ما چهره واقعی عدم اعتماد متقابل اتهام و بخش. تاسف Nizamuddin Tablighi Jamaat مذهبی جماعت منجر به جهش غیر معمول در حال حاضر نصب تعداد Covid-19 آلوده مردم است که با داشتن تاسف روایت علاوه بر آن در حال آشکار سهل انگاری جنایی از مردم باعث افزایش عفونت و حتی مرگ و میر.

در حالی که دهلی دولت یک بار دیگر گرفتار چرت زدن افراد درگیر در سازماندهی جمع آوری و به نظر می رسد unapologetic داشتن از زنگ. آن را به حال شده است کاملا غیر مسئولانه به سازماندهی این رویداد از هزاران نفر از جمله صدها نفر از اتباع خارجی – از در حال حاضر به شدت ویروس وارد کشور – و به داشتن ‘موعظه’ جمع آوری نقض پرهیاهو و تمام قوانین در نیروی در زمان. موعظه و موعظه مردم گسترش عفونت در سراسر کشور به جای مذهبی درس قرار داده اند و تمام ماشین آلات تحت فشار شدید. که یک مذهبی جمع آوری ممکن است پس unreligious در آن اعمال تا حدودی طنز از همه چیز.

در ابتدا دو روایت در مورد این حادثه برای اولین بار باید پیشتر بازداشت و بلافاصله یک اتهام AAP و BJP در مورد حوزه های قضایی و محدوده دولت است که متاسفانه یک بار دیگر آمده تا به طور جدی به خطر انداختن زیر فعلی ظریف شرایطی خود را در هماهنگی و دو جامعه تن به این حادثه. جمع آوری و پس بودن یا پشتیبانی و یا محکوم مذهبی یا اجتماعی زمینه. هر دو باید بلافاصله متوقف شود و برای این تنها وخامت اوضاع بیشتر است.

در هر صورت حقایق برهنه به نظر می رسد بیش از حد نفت خام است. مردم از کشورهای مختلف ممکن است فرود آمد قبل از هند در فرودگاه هشدار داده شد به روی صفحه نمایش تماس های ورودی مسافران جماعت بیش از حد ممکن است شروع کرده اند قبل از قرمز هشدار یا دهلی یا مرکز یک بار هشدار شناخته می شدند این سازمان آمده است باید در نظر دستورالعمل و عمل درآمده است. سازمان احساس نمی کنند به انجام این کار نه تنها به نظر می رسد ماهی اما خطرناک است. جماعت بود در اعداد مربوط به خارجی نمایندگان و گفته می شود سالانه جمع آوری است. حتی پس از آن دولت نمی تواند پیگیری حاکی از آن بی تفاوتی اگر نه بی دقتی. حتی رسانه ها در حال حاضر رقابت با یکدیگر به آن گزارش ‘اولین’ نمی تواند در مورد آن می دانیم در حالی که در حال پیشرفت بود. این سازمان ادعا می کنند که در مستند آنها به دنبال دولت کمک برای حمل و نقل است و نمی تواند قانع کننده آنها را به رشته در محل. دولت در بخش خود ادعا که آنها به آنها توجه به پراکنده که آنها نمی مطابق با. هر دو به نظر می رسد کودکانه و غیر قابل قبول است – برگزار شد قرار است به دنبال محدودیت های زمانی که آنها در محل و باید نشان داد همه حقایق از جمله حضور اتباع خارجی از کشورهای ذکر شده به دولت و باید فعالانه تضمین اقدامات احتیاطی مناسب – در مورد قرنطینه و آزمایش است. به جای آنها سعی در پنهان کردن اطلاعات و مجاز خود را از مردم سفر در سراسر کشور در هر کجا که آنها می خواستند برای تسهیل گسترش این ویروس مرگبار است. مردم پس از حضور در جماعت سفر دارد از دهلی به بمبئی به Chennai به رانچی – به تمام جهات از کشور است. بزرگی و شدت عفونت خواهد بود بیش از حد دشوار است برای ردیابی و ارزیابی و ممکن است روزها و هفته های تاثیر واقعا قابل مشاهده است.

این کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش نامرئی ویروس فلج ساخته شده توسط عناصر قابل مشاهده است که در حال تبدیل شدن سخت تر به مبارزه از مبارزه با ویروس خود را. دولت را معضل اقدام یا نه اقدام در برابر عناصر سیاسی ممکن سقوط و فصل جدیدی از بحث خواهد بود باز شد گسترده ای در جایی که همه رنگ ها را از تفکر در خواهد آمد نشان می دهد که ” چه ” دولت به انجام یا عدم انجام دهد. رسانه های اجتماعی در حال حاضر وزوز با فوق العاده اجتماعی نظرات بر اساس حقایق نیمی از مسئله است.

می شود آن را به عنوان آن ممکن است واقعی تمرکز باقی می ماند و باید تاج و دولت باید تمرکز نمی توان انحراف در هر زمینه. این وضعیت نیاز به برخی از توجه و اقدامات – اولا همه حقایق باید کشف dispassionately قرار می گیرد و قبل از اینکه مردم برای آنها حق دارند به دانستن جزئیات حقایق بیشتر پس از آن یک مسئله بهداشت عمومی با داشتن بیشترین کشنده ابعاد. این امر می تواند خوب به یک تحقیق کامل از تمام جنبه های مربوط به ‘مذهبی موعظه’ رویداد به ترتیب زمانی. ثانیا: این مرکز باید به آن را ببینید که خرده سیاست دوری و رهبران محلی را تحت تاثیر قرار نیست و یا سرکوب حقایق است. اتحادیه وزارت خانه باید آن را نزد خود به تجزیه و تحلیل هر یک از جنبه های مرتبط با این جماعت. ثالثا, آن مهم است برای دیدن و رد کردن هر گونه توطئه تئوری اگر در همه وجود دارد که در هر فرصتی از دخالت هر عنصر از توطئه است. چهارم این اعتبار از همه شرکت کنندگان خارجی – صدها نفر در اعداد – باید توان یافت و حقایق در مورد آنها مشخص نشده است. آیا همه آنها را اعمال می شود برای همان نوع ویزا با همان هدف از بازدید از هند است. Fifthly چه شده است که دلایل و اهداف خارجی ها رفت و آمد به بخش دیگری از کشور است. آنها گام گذاشتن بر موعظه و حتی پس از مستند اعلام شد و یا توسط دولت نگران govts یا توسط این مرکز است.

یک واقعیت است که تقریبا مطمئن و خاص – که حقایق بودند به عمد از مقامات و باعث می شود که کل مسئله کاملا تردید مصرف آن را نسبت به تئوری توطئه. از اواخر سال در سراسر جوامع دین حال تبدیل شدن ساده ترین راه برای گسترش و رسیدن به فوق العاده unreligious انگیزه ها و موسسات در سراسر جهان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محتاط بررسی و تجزیه و تحلیل علل و اثرات به ظاهر فعالیت های مذهبی. در این زمینه کشور ما این می شود همه مهم تر به عنوان منطقه می یابد و توجه بیشتری از افراد و گروه ها همیشه مشتاق به باقی می ماند رسانه های قهرمانان با بهره گیری از نور آهک در هزینه که در نهایت ممکن است به اثبات می شود بیش از حد پرهزینه برای جامعه است. در حال حاضر بازی بسیار خوبی در ساخت اظهارات ارسالی اتهامات و ضد اتهامات.

نیاز خواهد بود برای مرکز و دستگاه دولتی برای هماهنگی و شرکت مربوط برای اولین بار بدون هیچ گونه سوء ظن به یکدیگر حتی اگر برخی ساقط و یا جهل یافت شده اند. همه این موضوعات باید برای رسیدن به پایان آنها ظاهرا به کارگردانی فراتر از کرونا ویروس و در نتیجه بدون تعصب. وجود دارد به یک نتیجه عادلانه و بر اساس حقایق واقعی به دور از هر گونه جمعی از رنگ. این کشور اما در حال حاضر ساخته شده است به تحمل سوخته بود که کاملا قابل اجتناب و مسئول باید پرداخت قیمت آن!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>