“با تشکر از شما @K کومار. بهترین آرزوها را برای شما به حفظ صندلی وزیر بیهار. خدا به شما برکت دهد”. – توییتی cryptically, Prashant Kishor که تا چندی پیش یک پسر چشم آبی, سابق-معاون رئیس جمهور از JD (U) پس از اخراج از اصلی عضویت در این حزب است. نفت خام بیهاری ترجمه توییت خواهد بود – ‘Dekh ، Nitish کومار, Kaise aap بیهار ke Mukhya Mantri زهر rahte hain’. معروف است داستان Bhsmasur در اساطیر هندو اتفاق افتاده است که به خوبی شیوا پرست, آرزو بخشش از خداوند است که بر هر سر او قرار داده و دست او را فورا سوزاند و به خاکستر! مبارک با ریاضت Bhasmasur لرد شیوا اعطا بخشش. در حال حاضر با hauteur از بخشش او می خواست برای آزمایش این مزیت در لرد شیوا خودش – و شیوا پس از تلاش در حال اجرا به صورت کاملا طولانی به نحوی ساخته شده Bhasmasur قرار دادن دست خود را بر روی سر خود را از بین بردن خود را فورا! بله اگر کسی از این ظرفیت برای ارائه با بخشش او دارای به استفاده از آن را به خود ضرر بیش از حد.

چند سال به عقب Pawan Varma و آخرین سال Prashant Kishor – هر دو دستیاران به Nitish کومار در راه های مختلف در زمان های مختلف – واقعا بسیاری نشاط او و قرار دادن او در پایه و او سلطنت غرور نشسته پشت در اتاق و ارائه او را با مناسب و آرمور مناسب برای ادامه. آنها کمک زیادی به Nitish کومار باقی می ماند و رشد و درخشش به عنوان Nitish کومار. Nitish کومار بیش از حد پاداش آنها و ارائه آنها را با – شاید بیش از آنچه سزاوار – موقعیت های بالا در حزب بسیار به خشم و حسادت برخی از رهبران حزب مانند Lallan و RCP Singh – به دست آورده است که مواضع خود را با بسیاری از تلاش و زمان. Pawan Varma می تواند درآمد بسیاری از منزلت و جایگاه در محافل سیاسی از دهلی نو و Prashant Kishore آغاز شد دیده می شود به عنوان وارث ظاهری به Nitish کومار.

هر دو از آنها, اما, فقط خوبی و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در زمینه های خود را – Pawan Varma به عنوان یک دیپلمات محقق و نویسنده و Prashant Kishor به عنوان یک نظرسنجی استراتژیست. اما آن K و K تنها که آنها را ساخته سیاستمداران به آنها مواضع معتبر به اشغال و شنیده می شود به عنوان خوانده شده و دیده می شود هر آنچه که آنها می گویند و یا صدای جیر جیر و یا نوشتن و یا انجام دهد. آنها ممکن است یک احساس است که آنها می شده اند و با توجه به این موقعیت در دیگر احزاب سیاسی بیش از حد داده شده و حرفه ای خود را در جدول رده بندی اما همان باقی می ماند درست به Nitish بیش از حد.

سیاست در نهایت و به طور عمده باقی مانده است یک بازی از حمایت توده و مردم راه به بالا از طریق هر وسیله دیگری ممکن است در هر زمان ساخته شده است به سقوط تنها راه آنها ساخته شده است به صعود. و در کشور ما وجود دارد نمونه هایی از مردم آن به موقعیت های بالا بیش از حد. وجود دارد ممکن است هر مثال بهتر از مانموهان سینگ که شاید به خاطر بیش از حد به خوبی به شناخت خود و موقعیت خود را بیش از حد خوب بودن و همیشه وفادار به مردم او را به بالا حتی در صورت از زشت ترین از انتقادات.

Varma و Kishor نیست پادشاه سازندگان مانند Chanakya که دستکاری شده بسیار راه و وسیله تبدیل شدن به پادشاه برای Chandragupta در خاک بیهار قرن ها پیش. آنها را Nitish رئیس وزیر بیهار – آنها لذت می برد خود را که وزیر و البته کمک فوق العاده به تقویت بیشتر موقعیت خود را. سال قبل از آنها آمد به مرحله Nitish در حال حاضر به حال یک پست از معتبر مرکزی وزیر و بعد از آن یک ستاره وزیر در کشور است.

Nitish کومار شهرت رفتن با شهود خود را – گاهی اوقات غیر قابل توضیح است اما او نیز شناخته شده است برای متقاعد کردن مردم از مقاصد خود را یک بار آنها را ملاقات و صحبت کردن با او. او نیز شناخته می شود قاطعانه زمانی که او طول می کشد یک پایه و موافق نیست به سازش آن را در هر مورد. حتی در صورت بیش از حد نامطلوب وضعیت او تصمیم گرفت برای حمایت از کابین در هر دو مجلس پارلمان و پس از آن تبدیل به یک قانون هنوز باقی مانده جامد حامی کا. خود دولت نیز می ایستد توسط NPR و در حال حاضر اعلام کرد تاریخ لذا. او را پشتیبانی نمی کند NRC و ساخته شده است آن را بیش از حد روشن است. سخنرانی خود را در جلسه ویژه از بیهار مونتاژ ساخته شده این همه روشن – او حتی توافق به بحث در مورد کا بیشتر در خانه اما نه نازدار کلمات و حمایت از آن است. آیا BJP آن را می شناسد یا نه در زمانی که همه متحدان عملا خالی از آن Nitish می ایستد استوار و محکم با آن است. آن نیز می رود به اعتبار خود را که بزرگ و یک حالت شکننده مانند بحار آرام باقی می ماند vis a vis کا تظاهرات. و اگر BJP می اندازد وزن پشت سر او ممکن است به اثبات می شود یک میانجی در صحبت کردن و قانع کننده کا معترضان تا حد زیادی است.

درست از سال 2017 زمانی که Nitish آمد به NDA Kishor فاصله با Nitish رفت و در افزایش با اولین بیانیه ای که Nitish باید “رفته به رای دهندگان قبل از قطع روابط با Mahagathbandhan”. حرفه ای خود را کراوات یو پی اس با Mamata و Kejriwal به دنبال همراه با او ادامه اظهارات در CAA و دیگر مسائل مربوط به حزب اصلی ایدئولوژی به عنوان به خوبی به عنوان غیر ضروری خود را تف کرد با Sushil مودی نزدیکترین انسان در BJP با Nitish. این همه Nitish رفت و در بازی پایین. اما Kishor غیر قابل کنترل بود و پس از آن مصمم Nitish از خواب بیدار شدم و فقط با قرار دادن ناخن آخر.

در حال حاضر چه اتفاقی می افتد و چه چیزی خواهد بود که اثرات آن بر روی زمین ؟ رسانه ها ساخته شده است Prashant Kishor یک قهرمان از حصول اطمینان از پیروزی به طوری که او با اعتبار ایجاد ‘مودی موج’ در سال 2014. او نیز با اعتبار تهیه Mahagathbandhna و حصول اطمینان از برنده شدن برای آن است. حقایق واقعی ممکن است. هیچ نظرسنجی استراتژیست می تواند پیروزی را برای یک حزب سیاسی – آن را تنها می دم برخی از استراتژی های مدرن به کمپین ساخت آن را واضح تر و تهاجمی تر. اما حزب اتحاد به پشتیبانی زمینی در درجه اول به بر استراتژی است. Kishor بود هیچ جا در سال 2005 و 2010 زمانی که Nitish ساخته شده پیروزی های بزرگ با NDA. Prashant Kishor تا به حال که ما ممکن است می گویند مبتدیان شانس در هند. ممکن است برای اولین بار در کشور ما یک حرفه ای مشغول است – اما آن است که بسیار رواج دارد در دموکراسی های غربی و ممکن است تمرین در هند بیش از حد به صورت منظم.

جایگزین به NDA بیهار خواهد بود کنگره و سپس به RJD. اگر Kishor استراتژی می تواند کنگره-RJD برنده Nitish می تواند مقامش را از دست بدهد از صندلی خود را. اما Lalu را RJD هر چند بزرگترین حزب در مجلس شده است سریع از دست دادن زمین به خصوص در شرایطی Lalu. Nitish با وجود عالی خود را گزارش کارت رنج می برد از anti-وظیفه – او شده است وزیر برای تقریبا 15 سال در حال حاضر. Nitish خواهد بود متهم به ترک Mahagathbandhan و در نتیجه خیانت به دستور. NDA از سوی دیگر می باید مثبت آن حالت و RJD را misrule و اتهام فساد را در.

آن خواهد بود لازم برای NDA به پیشرفت و آماده سازی اولیه نهایی از صندلی های اجتناب از ابهامات و شایعات. Nitish در حال حاضر گرفته شده بسیاری از مراحل به جلو BJP به مقابله به مثل در واقعی ارواح. NDA دارای سابقه مبارزه با بیهار انتخابات – هیچ یک از همکاران نیاز به شرکت در هر گونه ماجراجویی است که تنها ممکن است معکوس. برای NDA ممکن است به از دست دادن استطاعت در عین حال دولت دیگر که بیش از حد به عنوان حساس به عنوان بیهار!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو