سابق نیسان رئیس Carlos Ghosn در یک کنفرانس خبری در بیروت, لبنان در ماه ژانویه است.

عکس: محمد azakir/ایسنا

توکیو— نیسان Motor Co. شکایت کرد Carlos Ghosn در دادگاه روز شنبه به دنبال 90 میلیون دلار خسارت به جبران هزینه های مربوط به رئیس سابق را به اتهام مالی در آوریم.

با توجه به آخرین در یک سری از حقوقی broadsides توسط نیسان و آقای Ghosn پس از او قاچاق خود را به خارج از ژاپن در یک جعبه استفاده می شود برای کنسرت تجهیزات. آقای Ghosn مواجه شد چندین اتهامات مالی سوء قبل از او فرار کرد و در اواخر ماه دسامبر برای لبنان. او گفت که او تصمیم به فرار از آنجا که او نمی باید اعتماد به نفس در سیستم عدالت.

آقای Ghosn شکایت کرد نیسان در هلند به دنبال 15 میلیون یورو (18 میلیون دلار) خسارت به صورت غیر قانونی فسخ از یک سرمایه گذاری مشترک بین نیسان و Mitsubishi Motors Corp. آقای Ghosn پرداخت شد حدود 8 میلیون دلار از شرکت های فرعی در سال 2018 که افراد آشنا با نیسان در تحقیقات داخلی انجام شد گفت: نامناسب.

نیسان در ماه سپتامبر گفته است که آقای Ghosn پرداخت می شود و یا در نظر گرفته شده برای پرداخت خود را بیش از 300 میلیون دلار و گفت که این شرکت به دنبال اقدام قانونی علیه او را به عنوان یک نتیجه.

آقای Ghosn تخلف را رد کرده است و گفت که پرداخت پرچم نیسان و دادستان شناخته شده بودند به مردم در نیسان و تایید شده از طریق کانال های مناسب.

یک فرد نزدیک به آقای Ghosn به نام طرح دعوی در دادگاه یکی دیگر از تلاش نیسان برای سلب شخصیت خود و منحرف کردن اذهان از آن فقیر نتایج کسب و کار. نیسان است که انتظار می رود به گزارش سه ماهه کاهش فروش و سود در روز پنج شنبه.

نیسان کت و شلوار در ژاپن با هدف بازیابی هزینه های مربوط به شرکت monthslong رسیدگی به آقای Ghosn. ماشین ساز صرف میلیون ها دلار در هزینه های قانونی و منحرف بخش بزرگی از آن ممیزی و تیم حقوقی به بررسی است.

کت و شلوار نیز به دنبال بازیابی قانونی و نظارتی هزینه های متحمل شده توسط نیسان در ژاپن, آمریکا, هلند, و در حوزه های قضایی دیگر. نیسان یک شرکت متهم در یکی از اتهامات جنایی علیه آقای Ghosn در ژاپن; که مورد ادامه دارد.

کت و شلوار نیز به دنبال خسارت به اتهام استفاده نامناسب از شرکت مسکن جت های شرکت و پرداخت به خواهر و یک وکیل در لبنان است.

مربوط تصویری

در مصاحبه با وال استریت ژورنال را نیک Kostov, Carlos Ghosn گفت: او تاسف نه تصرف 2009 فرصت به کار در ایالات متحده جایی که او نمی توانست “مصلوب” را برای خود پرداخت. سابق auto اجرایی به تازگی موفق به فرار, ژاپن, که در آن چهره او اتهام تخلف مالی. عکس: یعقوب راسل برای وال استریت ژورنال

نوشتن برای شان در McLain sean.mclain@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im