نیسان-رنو را معما: چگونه برای برنامه ریزی زمانی که ‘ما در حال فروش هر چیزی’

نیسان اجرایی ماکوتو اوچیدا می گوید این شرکت نیاز به سازمان دیده بان خود را مدیریت پول نقد.

عکس: یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس

بهار قرار بود تا نوید یک شروع تازه برای مشکل ماشین-ساخت اتحاد رنو SA RNO -3.07% و Nissan Motor Co. NSANY -5.25% مدیران امیدوار بودند برای گرفتن توجه سرمایه گذاران با یک چشم انداز برای سه سال آینده حمایت با پیش بینی دقیق از سود و فروش.

بسیار برای طراحی هر چیزی. با فروش تبخیر و اکثر کارخانه ها بسته شرکت رهبران می گویند که آنها در حال پرواز کور با هیچ راهی برای دانستن زمانی که کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت.

“من مطمئن هستم که در سال 2020 هر شرکت خودرو می تواند دقیق بودجه امروز” نیسان اجرایی ماکوتو اوچیدا در مصاحبه ای گفت:.

او مانند بسیاری از مدیران در سراسر جهان که هسته کار تنظیم یک چشم انداز و حمل آن را به طور ناگهانی ارائه شده است غیر ممکن است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از در حال درس گرفتن از سال 2008 بحران مالی جهانی و تمرکز بر زنده ماندن تا زمانی که هر زمان که جهان بیشتر می شود دوباره عادی.

“ما نیاز به سازمان دیده بان ما مدیریت پول نقد” آقای اوچیدا گفت.

این بیماری همه گیر است ضربه متفقین خودرو سازان در زمانی که آنها در حال حاضر در حال مبارزه. دستگیری در ژاپن سابق داد رهبر Carlos Ghosn در نوامبر 2018 تنظیم کردن بیش از یک سال از مدیریت بحران و نیسان دیده بود فروش به شدت سقوط در آمریکا مهمترین بازار است.

نیسان سهام از دست داده اند نیمی از ارزش خود را در این سال در حالی که به طور کلی بازار سهام ژاپن به پایین است که توسط یک چهارم. قیمت بیمه در برابر یک نیسان به طور پیش فرض در بدهی های خود را تا چهار برابر در یک ماه.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در 26 مارس کاهش نیسان رتبه اعتباری دو شکاف سوم جمع و جور در یک سال است. آن می ایستد در کمترین سرمایه گذاری درجه رتبه و مودی آن را در نقد و بررسی برای جمع و جور کردن بیشتر بیش از نگرانی در مورد نیسان توانایی رشد دوباره. رنو رتبه اعتباری کاهش به آشغال وضعیت توسط مودی در ماه فوریه است.

به عنوان با ویروس خود را دارد فوری اکسیر.

“وضعیت کاملا روشن است: ما در حال گرفتن هر گونه درآمد از آنجا که ما در حال فروش هر چیزی” ژان دومینیک Senard رنو را رئیس در مصاحبه ای گفت:.

نیسان بسته همه گیاهان آن به جز کسانی که در چین و ژاپن است. بالا بسیاری در این شرکت گیاه در ساندرلند انگلستان در مارس 2019.

عکس: اندی buchanan/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ماه مارس نیسان کاهش فروش 48 درصد در ایالات متحده آمریکا به عنوان خریداران خودرو در خانه مانده برای جلوگیری از ویروس. این شرکت امیدوار بود به پاره پشت, تخفیف, اما این بحران به سمت چپ آن را با هیچ چاره ای از آن ارائه شده است 0% وام به مشتریان جدید و بدون پرداخت برای 90 روز.

رنو جدید ثبت خودرو در فرانسه بزرگترین بازار کاهش یافت و 72 درصد در ماه مارس با توجه به فرانسه صنعت خودرو انجمن. آوریل انتظار می رود که حتی بدتر و هیچ کس تا به یک دید واضح و روشنی از آنچه اتفاق می افتد از ماه مه به بعد.

برای لحظه ای نه شرکت می بیند بسیار نکته در ساخت اتومبیل های بیشتر و حتی در کشورهای که در آن کارخانه مجاز به کار گیرند. رنو دارای بسته تمام گیاهان خود را به طور نامحدود به جز در چین و کره جنوبی که در آن کارخانه از سر گرفته اند کار می کنند. نیسان بسته شده است همه گیاهان آن به جز کسانی که در چین و ژاپن که برخی از آنها در حال اجرا در کاهش ظرفیت.

در عین حال مدیران گفت که حتی در یک بحران, آن را هنوز هم حس به فشار رو به جلو با دیگر طیف طرح برای اطمینان از کارکنان و سرمایه گذاران است که این اتحاد در آینده هنگامی که این بیماری همه گیر را برطرف می کند. همانطور که قبل از آنها قصد اعلام برنامه های خود را برای سه سال آینده در اواسط ماه مه.

“مگر اینکه این طرح به خوبی نشان داده و هضم و سپس قیمت سهم را بازیابی نیست و مردم نمی خواهد باور که نیسان را بازیابی” آقای اوچیدا از نیسان مدیر عامل شرکت گفت.

نیسان و رنو مدیران می گویند که آنها برنامه ریزی برای پایان دادن به محصولات و کسب و کار است که نشان می دهد کمی امید تبدیل شدن به سودآور است. این بدان معناست که نیسان است که انتظار می رود به باد کردن گیاهان در اسپانیا و رنو به احتمال زیاد جلو اسم خود را با نام تجاری از کشور چین با توجه به افراد آشنا با برنامه. تحقیقات و مهندسی کار تقسیم خواهد شد تا برای جلوگیری از تکرار.

میلیاردها دلار صرفه جویی برنامه ریزی شده در بخش های, بیش از دو برابر بسیاری از قطعات این دو شرکت سهم به 75 درصد به 80 درصد است. “همه از ما راضی نیست در همه چیز در مورد ارزیابی از شرکت ما در بازار” رنو آقای Senard گفت. “ما مصمم به خارج شدن از این وضعیت است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

آقای Senard گفت: او معتقد بود رنو می تواند آب و رکود و تحلیلگران معتقدند نه شرکت در معرض خطر در حال اجرا از پول نقد.

رنو با استفاده از دولت فرانسه گسترش منافع با پرداخت برخی از یقه سفید کارکنان در منطقه پاریس برای نیمی از روز را کار می کنند در حالی که دولت پرداخت مزایای بیکاری برای دیگر نیم روز. این دسترسی به دولت-حمایت وام در فرانسه و یک €3.5 میلیارد دلار (3.8 میلیارد دلار) اعتبار خط آن هنوز به ضربه بزنید. نیسان بکر خطوط اعتباری حدود 12 میلیارد دلار.

آقای Senard پیش بینی کرد که در برخی از نقطه فروش خودرو در خواهد آمد. اما در یک رکود طولانی مدت او گفت: “ما خواهد بود تست محدودیت های دنیای جدید است.”

نوشتن برای شان در McLain [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>