نایک می گوید دیجیتال سفارشات افست Coronavirus خرده فروشی آسیب

نایک بسته بسیاری از فروشگاه های آن در خارج از چین کره جنوبی و ژاپن در مارس 16.

عکس: لوک مک گرگور/مهر نیوز

Nike, Inc. گفت: کسب و کار است دوباره در چین پس از شیوع کروناویروس و ورزشی غول پیکر قادر به جبران آن از دست خرده فروشی با سفارش آنلاین استراتژی مدیران گفت: آنها انتظار می رود به دنبال در آمریکا و اروپا است.

“ما در حال دیدن طرف دیگر بحران در چین” رئیس اجرایی جان Donahoe گفت: در یک درآمد کنفرانس تلفنی سه شنبه. “ما در حال حاضر یک راهکار ما می توانید از جای دیگر.”

نایک فروش فرو برد که بسیاری از فروشگاه ها در چین بسته شده در فوریه اما تقاضا پرید آنلاین آقای Donahoe گفت. تقریبا 80% از 7000 فروشگاه که فروش محصولات خود را بازگشایی در کشور است. نایک به تازگی بازگشایی یکی از فروشگاه های آن در ووهان شهر که در آن شیوع اول پدید آمده است. او گفت که این شرکت نیز شاهد حرکت اولیه در کره جنوبی و ژاپن دو کشور دیگر که در آن ویروس باعث ذخیره موقت تعطیل.

سهام نایک که سقوط کرده بود در حدود 30% در ماه گذشته همراه با گسترده تر در بازار, افزایش 10 ٪ در بعد از ساعات معاملات به $79.55.

به سرعت در حال گسترش coronavirus باعث شده است نایک و ده ها تن از دیگر خرده فروشان نزدیک به فروشگاه های خود را, دولت برای محدود کردن سفر و بسیاری از خریداران خانه بمانند. ورزش حرفه ای لیگ شده اند به حالت تعلیق و در روز سه شنبه سازمان گفت: توکیو بازی های المپیک تابستانی خواهد بود به تعویق افتاد.

آقای Donahoe اشاره به استراتژی در چین به توضیح دهید که چگونه نایک بهبود فروش در دیگر نقاط جهان. او گفت: Nike بسته های خود در چین بلافاصله و دو برابر کردن دیجیتال فروش به مصرف کنندگان محدود به خانه های خود. محور کمک نایک سرعت بخشیدن به خرید و فروش از طریق خود نرم افزار و وب سایت. در نهایت آن را بازگشایی فروشگاه های پا ترافیک بازگشت و دیجیتال فروش قوی باقی مانده نیز هست.

“ما انتظار داریم در چند هفته آینده به یک چالش دوره برای کسانی که زندگی در آمریکا و اروپا گفت:” اما تجربه این شرکت در آسیا “به ما می دهد اعتماد به نفس ما خواهد شد نگاه کنید از طرف دیگر این بحران در آینده ای نزدیک است.”

آقای Donahoe گفت: Nike ادامه خواهد داد به پرداخت آن به کارگران در فروشگاه تعطیلی. کتانی های غول پیکر نیز طراحی تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و پرستاران از جمله سپر چهره او گفت:. “این یک لحظه در جامعه ای که بخش خصوصی نقش مهمی را به بازی.”

مدیران گفت: Nike خواهد بازگشایی آمریکا و اروپا فروشگاه در یک محل-توسط-اساس محل. آنها گفتند: آنلاین سفارشات رسید در این بازار در ماه مارس به عنوان فروشگاه های خرده فروشی بسته اند. اندی Campion نایک دارایی رئیس گفت: خرید و فروش آنلاین در آمریکا در این هفته بودند قابل مقایسه با اوج فصل تعطیلات.

نایک آخرین نتایج مالی را پوشش سه ماه منتهی به فوریه. 29. آنها تصرف کاهش رشد اقتصادی در چین که در آن جدید کروناویروس اولین ظهور, اما این شرکت تصمیم به بستن در مارس 16, بسیاری از فروشگاه های آن در خارج از چین کره جنوبی و ژاپن است.

دیجیتال فروش افزایش 36% در سراسر جهان از جمله 30% افزایش در چین در سه ماهه سوم.

نایک گفت: چین کاهش فروش 5.2% کاهش به $1.51 میلیارد دلار به عنوان یک شیب تند کاهش فروش در ماه فوریه محو رشد دو رقمی در دو ماه اول از سه ماهه. به طور کلی این شرکت گفت: فروش سه ماهه افزایش یافت 5% از یک سال پیش به $10.1 میلیارد دلار است.

درآمد در نایک آمریکای شمالی بازار که حساب برای اکثریت از کل فروش, افزایش 4.4 ٪ به $3.98 میلیارد دلار است.

آقای Campion گفت: این شرکت انتظار دارد چین فروش اپارتمان در سه ماهه چهارم در مقایسه با یک سال پیش و در مسیر بازگشت به رشد در سال مالی آینده. مدیران گفت: آنها نمی ارائه خاص به اهداف مالی برای سه ماهه چهارم یا مالی 2021.

خود را برای سه ماهه سوم این شرکت سود $847 میلیون از 1.1 میلیارد دلار در سال پیش از آن. آخرین نتایج شامل 400 میلیون دلار هزینه برای انتقال آن نایک با نام تجاری کسب و کار در برزیل و دیگر کشورهای آمریکای جنوبی به توزیع می پردازد.

نوشتن به Khadeeja صفدر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>