نایک فروش کشیده پایین توسط فروشگاه تعطیلی

خریداران صف در هفته گذشته در یک فروشگاه نایک در پورتسموث, انگلستان به عنوان خرده فروشان شروع به بازگشایی در این کشور پس از مستندات برای این بیماری همه گیر.

عکس: آدریان dennis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Nike , Inc. گفت: کاهش فروش 38% در آخرین سه ماهه به عنوان بسته شدن توده از فروشگاه های فیزیکی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس تحت الشعاع قرار فزاینده تقاضا آنلاین.

مدیر اجرایی جان Donahoe گفت نایک بازگشایی بسیاری از فروشگاه های آن در سطح جهانی و بهره مند از آن دیجیتال برنامه های و خرید و فروش آنلاین است که رشد 75% و نسبتا کلی کاهش است. اما او اذعان کرد که تاثیر این ویروس بر روی کسب و کار این شرکت گفت: آن را نمی خواهد با ارائه یک چشم انداز به دلیل عدم قطعیت در ادامه.

به سرعت در حال گسترش coronavirus باعث نایک و ده ها تن از دیگر خرده فروشان نزدیک به فروشگاه های خود را, دولت برای محدود کردن سفر و بسیاری از خریداران خانه بمانند. نایک در ادامه به پرداخت آن به کارگران در هنگام تعطیلی و دو برابر کردن دیجیتال فروش در حالی که مصرف کنندگان شد محدود به خانه های خود. هر چند متحده به تدریج کاهش مستند اقدامات وجود داشته است شعله ور شدن یو پی اس های جدید مواردی است که باید قطع بازگشایی قصد دارد در بخش هایی از کشور است.

نایک گفت: حدود 85 درصد از فروشگاه های آن بودند باز در شمال امریکا است. تقریبا 90% از فروشگاه ها شد باز در خود اروپا و خاور میانه و آسیا بخش و حدود 65 درصد از فروشگاه ها در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و آمریکای لاتین مناطق.

آقای Donahoe گفت: این شرکت ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی توسعه و گسترش کسب و کار دیجیتال و در برنامه برای باز کردن بین 150 و 200 کوچک قالب فروشگاه با کالا که منعکس کننده ترجیحات مشتریان در منطقه محلی است.

حتی با افزایش از خریداران آنلاین خرید و فروش در آخرین سه ماهه کاهش یافت و به $6.31 میلیارد از سال قبل در سه ماهه. سهام نایک کاهش یافت و نزدیک به 4 درصد در بعد از ساعات معاملاتی.

مجموع فروش آمریکای شمالی شد $2.23 میلیارد دلار کاهش 46 درصد از سال قبل است. نایک فروش در چین تضعیف 3% به 1.6 میلیارد دلار. تقریبا تمام فروشگاه های خود را در چین تا به حال بازگشایی شد که از اواسط ماه مه.

این Beaverton, سنگ.-شرکت بر اساس چرخش به از دست دادن $790 میلیون یا 51 سنت یک سهم از سود $989 میلیون دلار و 62 سنت به اشتراک گذاری یک سال پیش از آن. از دست دادن که تعجب تحلیلگران نسبت داده شد به کاهش درآمد و کاهش حاشیه ناخالص سقوط کرد که به دلیل بالاتر هزینه های محصول و افزایش موجودی ذخایر و عوارض جانبی در زنجیره تامین هزینه های.

این شرکت کاهش هزینه های آن 6 درصد از یک سال پیش.

نوشتن به Khadeeja صفدر در [email protected] و کیمبرلی چانه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8