کنیا Eliud Kipchoge عینک یک نمونه اولیه از نایک هوا زوم Alphafly بعدی% کفش در ماه اکتبر به اجرا ماراتن در کمتر از دو ساعت. عکس: lisi niesner/ایسنا

در سرکوب های در حال اجرا کفش موجب by high-tech Nikes, یک برنده روشن در حال ظهور است: Nike , Inc.

محدودیت های جدید معرفی شده در هفته گذشته توسط دو و میدانی جهان حاکم بدن نه تنها یدکی این شرکت بحث Vaporfly کفش از ممنوعیت. آنها همچنین مجموعه ای از الزامات مورد نیاز در سطح است که اجازه می دهد نسل بعدی از نایک فاصله-در حال اجرا کفش به دزدکی حرکت کردن فقط تحت محدودیت.

نایک گفت: آن درجه زوم Alphafly بعدی% یک نمونه از آن Eliud Kipchoge تن در ماه اکتبر به اجرا ماراتن در کمتر از دو ساعت می افتد در شرایط جدید است. دو شرکت طرح های جدید که منتشر خواهد شد در بهار نیز به احتمال زیاد واجد شرایط برای رقابت قبل از توکیو بازی دادن به Nike عملکرد تقویت کفش گسترده برکت مراجع بین المللی در حالی که رقبای خود تقلا برای دریافت شبیه کفش به بازار است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم مختلف ورزشی به المپیک دونده یک مزیت بیش از دیگران است ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این مدل کفش پوشیده شده توسط Kipchoge یک فیبر کربن ورق و تنها ضخامت 39.5 میلی متر برای یک اروپایی برای هر دو جنس اندازه 42—در مورد ایالات متحده مردان اندازه 8.5—با توجه به نایک. که مطابق با قوانین در حال اجرا بدن حاکم جهانی دو و میدانی که تنها محدود به ضخامت بیش از 40 میلی متر و اجازه می دهد گنجاندن مواد سفت و سخت مانند فیبر کربن به عنوان طولانی به عنوان آن را در یک هواپیما مداوم.

نایک گفت: آن را آماده ارائه به کفش در مقادیر محدود آنلاین در پایان ماه. که به معنی آن خواهد شد دیدار با یکی دیگر از نیاز های جدید می شود و در بازار آزاد 30 آوریل اجازه داده می شود در Aug. 8 و اوت. 9 المپیک ماراتن.

دو تا از نایک طرح های جدید—آموزش نسخه Alphafly و در حال اجرا سنبله—در حال حاضر نقض قوانین جدید اما کفش کتانی به نیشگون گرفتن و کشیدن حداقل یک برای دیدار با الزامات. این شرکت گفت که تلاش برای تغییر در حال اجرا سنبله و آن را در دسترس به مشتریان با ماه آوریل است.

نایک بالا پایان مسابقه کفش را تبدیل به یک انتخاب محبوب برای هر دو نخبگان و دونده. ما در زمان نگاهی به تکنولوژی در داخل کفش. عکس/تصویری: الکساندر هتز/وال استریت ژورنال

قبل از اینکه هفته گذشته حکم نایک ارشد طراحی افسر جان Hoke گفت: این شرکت نگران نیست در مورد هر شرایط جدید جهانی دو و میدانی. طراحان در کفش کتانی غول آماده شد برای پیدا کردن راه های جدیدی برای کار در اطراف این قوانین قبل از توکیو بازی ها, او گفت:. “ما با استفاده از خلاقیت و تخیل خود را برای پیدا کردن راه حل های جدید,” او در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد هرگز فقط یک مسیر است.”

پس از جهان دو و میدانی تصمیم نایک سخنگوی این شرکت بود خوشحال Vaporfly سری و Alphafly بعدی% قانونی باقی می ماند و آن را ادامه خواهد داد گفت و گو با جهان دو و میدانی و صنعت در استانداردهای جدید.

از نمونه های نایک Vaporflys به نظر می رسد در سال 2016 المپیک ایالات متحده ماراتن محاکمه آنها تولید شده اند شکستن رکورد اجرای برنامه و موجب اختلاف شده است. نایک-حمایت ورزشکاران جالینوس Rupp و امی Cragg برنده این دادگاه و Rupp بعد سوم به پایان رسید در المپیک ریو مردانه ماراتن.

در رقابت کفش مارک را درهم برای ایجاد نمونه های اولیه که شبیه به Vaporfly. شرط جدید برای کسانی که مدل های موجود برای فروش در بازار باز در کمتر از سه ماه است نا امید رقبا.

هفته گذشته تعادل جدید ورزشی, Inc. اجرایی تام Carleo گفت: این شرکت دارای یک خط از کفش با ویژگی های فوم و فیبر کربن صفحات که در آن دوندگان می پوشند در توکیو بود اما “بسیار نگران این واقعیت است که این قوانین به تصویب رسید و بدون معنی دار مشاوره مربوط به کالاهای ورزشی صنعت نمایندگان و شرکت ها است.”

Saucony-حمایت جارد Ward که ششم به پایان رسید و در المپیک ریو ماراتن و مسابقه است و در این ماه محاکمه عینک مدل جدید در سال 2019 ماراتن نیویورک به نام اندروفین Pro. Runner’s World magazine آن را به نام “نزدیکترین تقریب دیده ایم” به Vaporfly. کفش راه اندازی خواهد شد در المپیک ایالات متحده ماراتن محاکمه گفت: شاون Hoy, Saucony معاون رئیس جمهور از جهانی محصول. اگر آن را ندارد, که بدان معنی است که بخش و Saucony-حمایت دونده ماراتن مولی ازدحام می توانید آن را می پوشند در بازی های المپیک اگر آنها واجد شرایط.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: نایک هوا زوم Alphafly نایک هوا زوم پیروزی نایک هوا زوم سرعت و نایک هوا زوم Viperfly. عکس:
نایک

پردازنده نمدار, که به پایان رسید هفتم در ریو و یک مورد علاقه در ماراتن محاکمه می پوشند جدید کفش بروکس به نام Hyperion نخبگان است که به فروش می رود Feb. 27 با توجه به نام تجاری.

قبل از جهانی دو و میدانی حکم آدیداس می خواستم بدن حاکم می شود بیش فعال در مورد بررسی اگر خاص کفش مشورت مزایای رقابتی مجله گزارش کرده است. با نام تجاری ورزشکاران شده بود برنده کمتری عناوین در عمده جهانی ماراتن از Vaporflys معرفی شدند.

“آیا در حال استفاده و یا imminently با توجه به منتشر شد با نام تجاری ما را در حال اجرا کفش مطابق با جهانی اخیر دو و میدانی حاکم بر کفش ورزشی طراحی” گفت: یک سخنگوی آدیداس. “نگاه به آینده ما ادامه خواهد داد برای پیشبرد محصولات ما برای کمک به ورزشکاران در بازی را تغییر دهید اما همیشه با قصد بازی در قواعد بازی است.”

مطالعات نشان داده اند نایک Vaporfly مدل کمک به ورزشکاران برای اجرای سریع تر. به عنوان بالا پس از اتمام انباشت اشیاء بدست آمده—از جمله در back-to-back اکتبر روز یک زیر-دو ساعته در ماراتن توسط Kipchoge در یک بسته دوره در وین و جهان-رکورد زمان در ماراتن شیکاگو توسط Brigid Kosgei —تماس برای تنظیم Vaporfly رشد بلندتر.

هفته گذشته جهان دو و میدانی صادر قوانین جدید در مورد کفش های مورد استفاده در رقابت نخبگان. مقامات ممنوع کفش با زیره ضخیم تر از 40 میلی متر و محدود کفش به یک “سفت و سخت تعبیه شده در صفحه یا تیغه (از هر ماده) اجرا می شود که یا کامل و یا تنها بخشی از ظهر از کفش.” برای اندازه گیری تنها ضخامت جهانی دو و میدانی است که با استفاده از یک اروپایی برای هر دو جنس اندازه 42. تنها می تواند کمی ضخیم تر برای اندازه بزرگتر.

این قوانین همچنین مشخص شده است که این صفحه می تواند در بیش از یک بخش اما است که باید آن را واقع پی در پی در یک هواپیما—نه انباشته یا موازی—و نباید با هم تداخل دارند.

کفش های خوشه استفاده شده توسط ورزشکاران در مسیر کوتاه و فاصله متوسط جهانی دو و میدانی قوانین مجوز دوم صفحه و یا دیگر مکانیسم اما تنها به منظور اتصال خوشه به تنها. قوانین نیز محدود کف مشخصی کفش به بیش از 30 میلی متر.

جهان دو و میدانی حاکم پایین آمد فقط یک ماه پیش از Feb. 29 المپیک ایالات متحده ماراتن محاکمه در آتلانتا که در آن بزرگ و رقابتی در زمینه دونده یکدیگر رقابت می خواهد به نمایندگی از تیم ایالات متحده آمریکا در توکیو. سه بالا پایان مردان و زنان در محاکمات را به این تیم است.

برخی از برترین دوندگان انتظار برای رقابت در این محاکمه ها حمایت شده توسط Nike از جمله Cragg اردن Hasay و سالی Kipyego در طرف زنان و Rupp در مردان ،

ورزش در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک تور هفتگی از وال استریت ژورنال منحصر به فرد را در ورزش جهان, از جمله اخبار, هوشمند, ویژگی های داده ها و جیسون گی. ثبت نام.

نوشتن به Khadeeja صفدر در khadeeja.safdar@wsj.com و راشل Bachman در rachel.bachman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im