نیجریه جامعه مسیحی چهره, خطر, کاخ سفید گفته است

مسیحیان نیجریه و حامیان خود را در ایالات متحده هشدار در برابر آنچه آنها می گویند یک گسترش و تشدید جنگ با مسیحیان در نیجریه. کمیته بین المللی در نیجریه (آیکون) و دیگر آزادی های مذهبی و سازمان های حقوق بشر به امید افزایش متحده و آگاهی جهانی در مورد نیجریه در همان راه “نجات دارفور” کمپین با موفقیت توجه متمرکز در سودان پاکسازی قومی در دارفور است.

“خشونت در برابر نیجریه مسلمانان در حال افزایش است و آن را تشدید می گوید:” استفان Enada یک نیجریه باپتیست وزیر و از بنیانگذاران آیکون. “مگر در مواردی که این بی ثباتی و خشونت است خطاب به جامعه بین المللی آن خواهد شد که عواقب جدی برای نیجریه, آفریقا و برای جهان است.”

این کمپین جدید به دست آورده آقای Enada و همراهان از مشخصات بالا در ایالات متحده آزادی مذهبی طرفداران چند دقیقه با وزیر امور خارجه مایک Pompeo, یک مسیحی انجیلی.

ایالات متحده در حال نشان دادن نشانه هایی از دست دادن علاقه در آفریقا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خانههای گلی خالی خروج از مبارزه با تروریسم در افغانستان به نفع beefing تا نیروهای خود در آسیا است. اما طرفداران نیجریه مسیحیان می گویند که آنها امید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علاقه ای به آزادی مذهبی مسائل و بالا قرار دادن مسیحیان انجیلی از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر به عمل در نیجریه مبارزه با افراط گرایی است.

واشنگتن

زمانی که بوکوحرام سر بریده یک کشیش در شمال نیجریه در این سال بیش از ایمان مسیحی خود را به غرب آفریقا گروه تروریستی ساخته شده مطمئن شوید که برای ارسال وحشتناک تصویری از اعدام برای ایجاد رعب و صور آن جنگ در مسیحیت.

غربی ها شوکه شدند مشابه اعدام – فیلم های جاسوسی اسراییل از “کافران” اعم از روزنامه نگاران غربی به مسلمانان و شیعیان – ارسال شده توسط دولت اسلامی آن را به عنوان افزایش تا بیش از یک و نیم دهه پیش. اما هولناک تاکتیک های به کار گرفته شده توسط اسلامی گروه های تروریستی مانند داعش و بوکوحرام را پژمرده به تازگی از سرفصل.

در عین حال مسیحیان نیجریه و حامیان خود را در ایالات متحده از جمله آزادی مذهبی سازمان و اعضای کنگره می گویند بوکوحرام سربریدن کشیش Masturbation Andimi در ماه ژانویه بود و فقط یک لحظه وحشتناک در گسترش و تشدید جنگ با مسیحیان در نیجریه و دیگر نقاط غرب آفریقا است.

“خشونت در برابر نیجریه مسلمانان در حال افزایش است و این در حال گسترش است. نیروهای پشت این خشونت وحشتناک متحد به منظور بالا بردن پرچم خلافت را به عنوان آنها را بکشند گونی روستاها و سوزاندن کلیساها می گوید:” استفان Enada یک نیجریه باپتیست وزیر همچنین از بنیانگذاران کمیته بین المللی در نیجریه (آیکون).

“هر روز آن است که مادران و نوزادان کشاورزان و شبان که در حال از دست دادن زندگی خود و آواره و بیشتر از آن می رود خود خسته شده اید با جهان است.” اما “مگر این بی ثباتی و خشونت است خطاب به جامعه بین المللی آن خواهد شد که عواقب جدی برای نیجریه, آفریقا و برای جهان است.”

در تلاش برای از خواب بیدار شدن جهان به توجه آقای Enada آیکون پیوست و با مذهبی دیگر-آزادی و سازمان های حقوق بشر در هفته گذشته برای راه اندازی یک “SilentSlaughterNigeria” کمپین متمرکز در نیجریه را محاصره مسیحیان است.

اجتناب از یک نسل کشی

جدید کمپین – که به دست آورده آقای Enada و همراهان از مشخصات بالا در ایالات متحده مذهبی-آزادی طرفداران چند دقیقه شنبه با وزیر امور خارجه مایک Pompeo, یک مسیحی انجیلی – هر دو یک سیاست و هدف آن هدف برسد و امید کمک به جهان دیگر جلوگیری از لکه بر وجدان جهانی.

یک نقطه به “کشتار خاموش” کمپین برای افزایش متحده و آگاهی جهانی در مورد نیجریه در همان راه “نجات دارفور” کمپین با موفقیت تمرکز توجه جهانی در سودان قومی-پاکسازی و جنگ بر غیر عرب جمعیت (از جمله مسلمانان) در دارفور است. که درگیری در نهایت می توان اعلام کرد یک نسل کشی است.

برخی از حقوق بشر و آزادی های دینی سازمان در حال آماده اعلام کشتار در نیجریه یک نسل کشی است. در طول پنج سال گذشته حدود 7,000 مسیحیان نیجریه به قتل رسیده اند در کشوری که کمتر از نیمی از جمعیت 200 میلیون مسیحی است.

مسیحیان نه تنها یا حتی اولیه قربانیان افراط گرایان اسلامی’ جنگ در شمال شرق نیجریه است. بیش از ده سال است که گروه بوکو حرام ترس و وحشت در این منطقه بیش از 50,000 نیجریه عمدتا مسلمانان امتناع این گروه تروریستی نسخه از ایمان خود به قتل رسیده اند با بیش از 2 میلیون آواره. هنوز هم در مورد دارفور آن است که در درجه اول قتل مسیحیان است که در بالا بردن آلارم در واشنگتن است.

Jacquelyn مارتین/AP

نیجریه وزیر امور خارجه جفری Onyeama سمت چپ حرکت دست در دست وزیر امور خارجه مایک Pompeo, سه شنبه, فوریه. 4, 2020, در وزارت امور خارجه در واشنگتن است.

کارشناسان می گویند با سرعت از قتل مسیحیان افزایش یافته است و با بیش از 350 مرگ خشونت ها تا کنون در این سال — در درجه اول در این کشور جنوب شرق. وجود بوکوحرام در یک نوپای شاخه ای از داعش و بومی Fulani شبه نظامیان متحد در اهداف مشترک خود را از رهایی نیجریه شمالی و “میانه کمربند” از “کافر” مسیحیان است.

آنچه آقای Enada و دیگر طرفداران نیجریه مسیحیان می گویند آنها می خواهند برای کمک به جهان جلوگیری از نسل کشی یکی دیگر منظور از آنچه رخ داده است با کمی واکنش جهانی در رواندا در سال 1994. بیش از یک دوره فقط 100 روز بیش از 800,000 توتسی ها در رواندا کشته می شدند در دست این کشور اکثریت Hutus.

بیل کلینتون می گوید عدم توقف نسل کشی رواندا همچنان بزرگترین پشیمانی از ریاست جمهوری خود.

پایانی بهره در ایالات متحده در آفریقا وجود دارد ؟

حتی برخی از کارشناسان که ایمان به یک چشم انداز مثبت در حملات اخیر به مسیحیان هشدار می دهند که خشونت در شمال شرق نیجریه دیده نمی شود باید به عنوان منحصر به فرد با تمرکز بر مسیحیان و یا به عنوان یک یکپارچه کمپین به پاک کردن منطقه از آن جمعیت مسیحی.

“من تصور ما که همه چیز مسیحیان روبرو هستند که اتفاق می افتد در یک زمینه از بسیاری از خشونت است که به خصوص در قبال مسیحیان می گوید:” امیلی Estelle, تحقیق مدیریت در American Enterprise Institute مهم تهدیدات پروژه.

“مسیحیان قطعا نه تنها تمرکز [این گروه] عامل در غرب آفریقا” او می افزاید: “اما آنها می توانند در تلاش های یک گروه برای تمایز خود از دیگری است.” او اشاره می کند به عنوان مثال برای یک بار داعش در غرب آفریقا به دنبال افتراق خود را از بوکوحرام که در درجه اول هدف قرار دادن جوامع مسلمان است که رد آن ایدئولوژی با “هدف قرار دادن جمعیت مسیحی و نه مسلمان جمعیت.”

این “SilentSlaughter” کمپین ممکن است به نظر می رسد دشوار و شانس به عنوان آن می آید در یک لحظه از افزایش جهانی خستگی بیش بشردوستانه بحران اعم از سوریه و جنگ داخلی وحشتناک در سراسر جهان به پناهندگان شماره های دیده نشده از جنگ جهانی دوم است.

علاوه بر این ایالات متحده نشان می دهد نشانه هایی از دست دادن علاقه در آفریقا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خانههای گلی خالی خروج از عملیات نیروهای حفظ آن در آفریقا در حمایت از beefing تا نیروهای در آسیا به عنوان بخشی از دولت استراتژی برای مقابله با چین در اقیانوس هند و آرام منطقه است.

از سوی دیگر طرفداران نیجریه مسیحیان می گویند که آنها امید به شیر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علاقه مذهبی-آزادی مسائل و قرار دادن در اداره از تعدادی از مسیحیان انجیلی – از وزیر Pompeo به معاون رئیس جمهور مایک پنس – برای اقدام در نیجریه مبارزه با افراط گرایی است.

“ما در دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دولت است که بی نظیر است که در آن تعهد به آزادی مذهبی می گوید:” تونی پرکینز, رئيس جمهور از شورای پژوهش خانواده های مستقر در واشنگتن بنیادگرای سیاست حمایت ،

“من را تشویق به دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شده نیجریه یک کشور از نگرانی خاص” او می افزاید. اما او در لیست شتاب خشونت هفتگی آتش زدن کلیساها و افزایش جابه جایی از خانواده های مسیحی و می گوید: بیشتر باید انجام شود.

“این بحران بالقوه بر کل قاره آفریقا و اروپا” به خصوص اگر جریان پناهندگان از نیجریه تسریع آقای پرکینز می گوید. “ما نمی خواهیم به عقب نگاه یک دهه از هم اکنون و تاسف است که ما اجازه رواندا دیگر.”

“پیام به جهان”

یک چیز برای طرفداران نیجریه است مسیحیان در حال هل دادن برای این است که تعیین یک, کاخ سفید فرستاده ویژه به تمرکز بر روی موضوع – کسی که کار آن خواهد بود به فشار به دولت نیجریه برای هماهنگ تلاش برای جلوگیری از خشونت و به طبل حمایت بین المللی برای عمل است.

“من در زمانی که رئیس جمهور [جورج] بوش منصوب جان Danforth خود فرستاده ویژه در دارفور او آن را از باغ گل رز با وزیر [امور خارجه کالین] پاول در کنار او می گوید:” فرانک گرگ, یک عضو سابق کنگره از ایالت ویرجینیا که متمرکز بر آزادی مذهبی و حقوق بشر و مسائل در طول زمان خود را در اتاق.

“که با ارسال یک پیام به جهان” در مورد اولویت رئیس جمهور آمریکا قرار داده و در این باره می افزاید: آقای گرگ که همچنان فعال در مسائل حقوق بشر در دوران بازنشستگی. “در حال حاضر جهان است نسبتا سکوت در این بحران اما من فکر می کنم یک فرستاده ویژه برای نیجریه و دریاچه چاد منطقه را تا حد زیادی به قرار دادن آن در جهان در دستور کار است.”

آیکون رئیس جمهور آقای Enada می گوید آمریکایی ها که ممکن است به یاد داشته باشید که پرچم سیاه داعش خلافت افزایش بیش از بخش هایی از سوریه و عراق در 2014 باید بدانید که در حال حاضر که همان پرچم مگس بیش از بیش از یک دوجین شهرداری در شمال شرق نیجریه است.

“که پرچم نشان دهنده چیزهای وحشتناک برای مسیحیان که استفاده می شود به زندگی می کنند وجود دارد,” او می گوید. “اما آن را نیز باید یک هشدار به مردم در خارج از نیجریه که می تواند تحت تاثیر قرار توسط این گروه ایجاد یک پایه که از آنها به کار گیرند.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>