NHL بعدی بازی: گرفتن روی یخ به عنوان همه گیر wanes

گلگون به عنوان اخبار صدا ممکن است Gary Bettman هیچ وعده در اعلام NHL دارای چارچوب یک برنامه در محل برای بازگشت به یخ.

“ما امیدواریم که” کمیسر گفت: “این است که یک گام به عقب نسبت به حالت عادی.”

لیگ و بازیکنان آن غلبه یک مانع قابل توجهی شنبه زمانی که آقای Bettman به طور رسمی پرده برداری 24-تیم گسترش حذفی فرمت که در آن بازی می تواند شروع به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژوئیه در دو و در عین حال-به-می شود-تعیین شهرستانها.

این طرح – که با هر چیزی مربوط به تشکیل یک جدول زمانی در اطراف coronavirus همه گیر – همراه با یقین است.

“بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که باید انجام شود” آقای Bettman گفت: با توجه به ایمنی و بهداشت اول آمده است. “اما این نشانه یک گام بسیار مهم در طول سفر است که ما در حال انجام است.”

بر اساس این طرح چهار تیم برتر در هر کنفرانس در حال حاضر واجد شرایط برای دور 16 بازی خواهد کرد و یک round-robin مسابقات برای تعیین بذر. هشت تیم در هر کنفرانس خواهد کشت و در بهترین پنج سری برای تعیین باقی مانده حذفی تیم است.

NHL ممکن است پیش از لیگ اصلی بیس بال و NBA در شرایط زمانی و چگونه آن را ممکن است به بازگشت, اقدام, اما سوالات متعددی باقی می ماند قبل از یک جن است کاهش یافته و در یک معنی بازی برای اولین بار پس از هاکی قرار گرفت مکث در مه.

“شما باید انجام دهید این در یک دنباله است. شما باید برای آماده شدن برای آنچه که ما امیدواریم که برای رفتن به یک اجماع است که ما می توانیم و باید بازی” NHL بازیکنان’ Association, مدیر اجرایی, همین Fehr آسوشیتدپرس گفت. “این است معنی دار شروع می کنم. اما این تنها یک شروع است.”

زمان بندی یک موضوع است. NHL پروژه های بازیکنان ممکن است مجاز به شروع به بازگشت داوطلبانه تمرینات هفته آینده.

یکی دیگر از نگرانی این است که چگونه آن را ممکن است بازیکنان از جمله ده ها تن که صرف چند ماه گذشته با خانواده های خود در خارج از کشور به بازگشت به خانه خود را در شهرستانها و اینکه آیا آنها را مجبور به صرف دو هفته خود quarantining بر خود بازگشت. ممکن است وجود دارد یک راه حل برای آن.

“ما به یک تفاهم با دولت کانادا که بازیکن می تواند با عبور از مرز کانادا نیز هر دو در سطح بین المللی از خارج از کشور بلکه از ایالات متحده به طوری که آنها می تواند بازگشت به خانه خود را در شهر بدون مشکل” معاون کمیسر لایحه دالی گفت.

مرحله بعدی خواهد شد از ویژگی های تقریبا سه هفته اردوی آموزشی شروع زودتر از ژوئیه 1. لیگ امید تمام 24 تیم در حال پاک برای برگزاری کامل شیوه های مبتنی بر بهداشت محلی مقررات.

نیز وجود دارد که برجسته پرسش در سلامت و پروتکل های ایمنی و تعیین می کند که دو شهر را به عنوان هاب. آقای Bettman اعلام کرد NHL تنگ است این لیست به 10: شیکاگو, کلمبوس, اوهایو, Dallas, لاس وگاس, پیتسبورگ و مینیاپولیس و سنت پل در ایالات متحده و ادمونتون تورنتو و ونکوور در کانادا.

باید همه این مسائل حل و فصل شود NHL سپس می توانید در ادامه با بازی کردن بازی ها.

در سمت روشن NHL هنوز هم در دست خود را در صورت نیاز به برنامه های احتمالی با آقای Bettman گفت: 2020-21 فصل می تواند به عنوان شروع در اواخر ماه ژانویه است.

“اگر آن را به اسلاید بیشتر, سپس آن را اسلاید” آقای Bettman گفت: با اشاره به جدول زمانی. “یک دلیل وجود دارد که ما در حال دادن به شما خرما در حال حاضر به دلیل هر کسی که به شما می دهد یک تاریخ است که حدس زدن و ما فکر می کنم ما می خواهم به جای یک رویکرد جامع تر به انجام این کار است.”

هاکی است که با بهره گیری از آنچه که موثر و رویکرد مشترک انجام شده توسط آن بازگشت به بازی بازی های کمیته که ویژگی های بازیکن لیگ برتر و نمایندگان. این کمیته نه تنها پیشنهاد 24-تیم فرمت بلکه ابداع یک لیست از پروتکل های تیم به دنبال پس از بازگشت بازیکنان به امکانات خود را.

تیم مسئول خواهد بود برای تست بازیکنان در طول تمرینات و اردوگاه های آموزشی با لیگ مصرف بیش از زمانی که بازی آغاز خواهد شد.

آقای دالی گفت: بازیکنان خواهد بود آزمایش COVID-19 و روزانه او اضافه کرد که مشاور پزشکی ادعا می کنند در حال حاضر “که یک تست مثبت بسته به شرایط باید لزوما بسته تمام عملیات پایین.”

“بدیهی است که ما نمی توانیم در یک وضعیت که در آن ما شیوع و است که توانایی ما را برای ادامه بازی” آقای دالی گفت. “اما تنها یک تست مثبت یا جدا مثبت آزمون در طول دو ماه مسابقات باید لزوما به معنای پایان دادن به این مسابقات است.

تصمیم به 189 به طور منظم فصل بازی که بازی به پایان می رسد این فصل برای Buffalo, New Jersey, آناهایم, Los Angeles, San Jose, اتاوا و دیترویت.

کسانی که هفت تیم در حال حاضر آماده شدن برای یکی از به طور بالقوه دو پیش نویس قرعه کشی برای تعیین بالا 15 انتخاب. قرعه کشی برگزار خواهد شد ژوئن 26, با یکی دیگر از برنامه ریزی بعد بسته به اینکه کدام یک از هشت تیم واجد شرایط برای 16 تیم حذفی.

Sabres مالک و رئیس جمهور کیم Pegula گفت: تاکید قرار داده شد در پایان فصل و حصول اطمینان از جام استنلی اهدا خواهد شد حتی اگر آن را در Buffalo هزینه. این Sabres خود را گسترش داده حذفی خشکسالی به فصل نهم در پایان فقط پشت مونترال.

“همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن که مناسب وتر چه چیزی بهترین را برای لیگ” خانم Pegula گفت: AP. “این یکی از کسانی که بار زمانی که شما فقط به آن نگاه کنید که در راه است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده Dave کمپبل کمک کرده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>