بعدی برای ملی dialogue: عدالت زیست محیطی

با آمریکایی ها در نظر گرفتن یک نگاه تازه در عدالت برای اقلیت های آنها هم اکنون می توانید اضافه کردن برخی از ضرورت به یک موضوع مرتبط: نیاز به هوای تازه و آب کم درآمد محله. روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف قانون نیاز به ورودی عمومی برای فدرال پروژه های زیربنایی مانند نیروگاه ها و جاده ها. تاثیر عمل خود را در سیاه و سفید آمریکایی که تشکیل یک درصد بالایی از ساکنان شهرهای ایالات متحده با یک میزبان از خطرات زیست محیطی اعم از آب و هوا-رانده شده “گرما سلیمان” به آب آشامیدنی آلوده می تواند بالا باشد.

آقای تهمت, اقدام, اما, موظف است برای اجرا به سختی مقاومت از افراد جوان است. که جمعیتی است که در مورد مسائل محیط زیست “بر خلاف هر که من دیده ام در این زمین در بیش از 70 سال می گوید:” رابرت Bullard, یک استاد در دانشگاه جنوبی تگزاس که به نام “پدر از محیط زیست و عدالت است.”

همچنین شهرستانها در حال جدی تر از همیشه در مورد حل مشکلات زیست محیطی محلی. در فیلادلفیا خانه حدود 700,000 سیاه ساکنان شهر متعهد به افزایش این درخت تاج پوشش به حداقل 30٪. درخت پوشش نه تنها باعث کاهش دمای اما نیز فراهم می کند مکان برای مردم برای دیدار با افزایش حس جامعه است. یک مطالعه اخیر نشان داده این حرکت می تواند صرفه جویی 400 هر سال زندگی می کند. در ادیسون-Eastlake محله از شهر فینیکس امریکا داغترین شهر بزرگ یک طرح وجود خواهد repave پیاده رو با استفاده از مواد منعکس کننده نور خورشید و راست سایه سازه بیش از مکان های عمومی مانند اتوبوس متوقف می شود.

مسائل زیست محیطی و عدالت هستند و به سختی جدید. خطرناک کیفیت آب در فلینت میشیگان که در آن 56 درصد از ساکنان آفریقایی آمریکایی ها دریافت کرده است توجه قابل توجه در سال های اخیر است. اما کمتر شناخته شده هستند براونفیلد آلاینده ها در حد زیادی آفریقایی Rubbertown منطقه لوئیزویل, کنتاکی و مضر آلودگی هوا در نزدیکی باتون روژ و نیواورلئان ناشی از لوئیزیانا پتروشیمی.

ایالات متحده نیاز به یک رویکرد جامع برای بحث در مورد و پایان دادن به بی عدالتی زیست محیطی می گوید دکتر Bullard. به عنوان گفتگوی ملی در شرایط مسابقه نگه می دارد گسترش فراتر از پلیس اصلاحات آن را به طور طبیعی به چالش نامتناسب تاثیر آلودگی بر فقیرترین مردم است. عدالت خواسته های همه جوامع بود پاک و سبز.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>