بعد همه گیر تهدید برای اقتصاد: موج اخراج

حتی در زمان های خوب 2 میلیون یا بیشتر خانواده ها می تواند در صورت اخراج در آمریکا در هر سال داده شده. کم درآمد مستاجرها به خصوص اغلب خراش در حاشیه بیش از حد باریک به جذب حتی متوسطی مشکلات است. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس اخلال درآمد از سپاه می تواند ایجاد یک سونامی اخراج.

برخی از ایالت ها دیده می شود به طور موقت ممنوعیت اخراج پایان می رسد و این هفته فدرال اخراج توقف مؤثر در حدود یک چهارم از خواص اجاره تنظیم شده است برای پایان دادن به. حدود 11 میلیون یا بیشتر از خانواده های ایالات متحده ممکن است در صورت اخراج در ماه های آینده.

در میلواکی در طبقه نهم یک مرکز شهر آپارتمان ساختمان ادوارد اسمیت بود احساس خطر به تازگی برای دریافت یک اخطار است که او بدهکار بیش از $3,000 در اجاره. آقای اسمیت یک معلول ارتش جانباز و سرباز چترباز سابق می گوید: او تا کنون پشت سر گذاشت چرا که او تا به حال به پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه پدرش که آزمایش مثبت برای coronavirus.

“آنها گفت: آنها در حال رفتن به ارسال اخراج اعلامیه در اولین ماه,” او می گوید. “من به آنها گفتم من سعی کنید اگر من می توانید راه اندازی یک برنامه پرداخت.” برای اجاره در ویسکانسین و فراتر از آن بسیاری در حال حاضر در بحث در کنگره در مورد دور جدیدی از کروناویروس برای کمک به اقتصاد است.

Milwaukee, ویسکانسین

برای اولین بار از ماه آمده بود و رفته بود و در حال حاضر در اوایل ماه جولای با کلیپ بورد وارد آپارتمان در شمال خیابان هاپکینز, ساده دو طبقه ساختمان آجر که در آن چمن و علف های هرز رشد scraggly در امتداد خیابان و مبلمان شکسته نهفته است رها شده در اطراف این زباله دانی را به عقب.

به مستاجران او یک شکل از عذاب. در طبقه دوم او گیر کرده یک خورده متوجه اخراج در درب Apt. 14 دو واحد پایین از جایی که Sorea Appling زندگی می کردند. آن را طولانی نیست قبل از Apt. 14 مستاجر و زن در Apt. 5 طبقه پایین پیدا کرده بود مکان های جدید به زندگی می کنند.

“آنها می گویند هنگامی که شما خود را درب زدم در توسط مرد با کلیپ بورد شما همچنین ممکن است ترک می گوید:” خانم Appling عمومی-سرایدار مدرسه است که از کار پس از ماه مارس و نگران است که او ممکن است آینده.

نگرانی های خود را به طور فزاینده ای به اشتراک گذاشته شده توسط مستاجرها در سراسر کشور. برای چندین ماه طول coronavirus همه گیر ترکیبی از مستاجر شن صاحبخانه تحمل و فدرال کمک کمک کرده است تا مردم ماندن در خانه های خود. دولت محلی و یا ممنوعیت اخراج کرده اند در بسیاری از موارد ارائه کردند.

در حال حاضر کسانی که اخراج ممنوعیت تدریجی همراه با کلید دولت برای حمایت از کارگران بیکار. با اقتصاد به دور از بهبود برخی از شدیدترین کاهش درآمد مواجه شده اند توسط کم درآمد مستاجرها مثل خانم Appling. بر اساس برخی برآوردها در ایالات متحده می تواند بیش از 11 میلیون خانوار اخراج در چهار ماه آینده.

“مردم در حال رفتن به بیش از یک صخره می گوید:” مریم Cunningham, یک کارشناس مسکن در شهری موسسه غیر انتفاعی و coauthor از یک تجزیه و تحلیل جدید بر روی این مشکل است. “ما دیده ایم این در حال آمدن است. ما شده ایم مسابقه نسبت به آن با ساعت در حال اجرا و تا کنون کنگره نشده پاسخ داد.”

شباهتها مانند “صخره” یا “سونامی” هستند مناسب است. به عنوان مجلس سنا تشکیل این هفته به نظر کروناویروس جدید امداد یک سوال کلیدی این است که آیا در نتیجه لایحه را شامل مقررات مربوط به کمک در خطر مستاجرها. اتمام پشتیبانی – از مراقبت قانون تصویب شده توسط کنگره در آوریل – شامل اخراج مهلت قانونی برای تقریبا یک چهارم از خواص اجاره است که فدرال, پشتوانه, به علاوه مکمل مزایای بیکاری است که تا کنون رو تا میلیون ها نفر از خانواده ها.

اگر چه برخی از ایالت ها به گسترش اخراج ممنوعیت بالقوه برای توده اخراج در مقیاس بی سابقه ای در یمن ،

اقتصاددانان می گویند چنین اخراج موج می تواند به تعمیق فقر و گسترش نابرابری نژادی و ایجاد شدید آسیب به اقتصاد است که سال ها برای تعمیر.

“این موضوع از عدم توانایی در پرداخت فقر و بیکاری – وجود داشته است که قبل از COVID-19 می گوید:” رافائل راموس یک وکیل با اقدام قانونی ویسکانسین و رئیس آن اخراج دفاع از پروژه. “تفاوت بین در حال حاضر و پس از آن است که این بیماری همه گیر منتقل شده خط فقر است. وجود دارد بیشتر افراد در معرض خطر تر از قبل.”

“نه در 40 ساعته مشاغل”

در واقع coronavirus است که تقویت یک مشکل است که به مدت طولانی festered در میلواکی و دیگر شهرستانها. مسکن طرفداران می گویند اخراج یک علامت ترکیبی از مشکلات مزمن مانند کم-شغل با درآمد کمی بیش از حد مقرون به صرفه مسکن و سیستم حمل و نقل عمومی که در حال ناکافی به مردم را که در آن کار است. مستاجرها اغلب خراش در حاشیه بیش از حد باریک به جذب حتی متوسطی مشکلات است.

“بخش زیادی از مشتریان ما در 40 ساعت و مشاغل, اما در یک درهم آمیخته از شغل پرستار بچه, اتوبوس, راننده, مو برش می گوید:” پیتر Koneazny دادخواهی مدیر در کمک حقوقی جامعه از میلواکی که در آن تماس از مستاجرها جذاب برای کمک سر به فلک کشید. “شما باید تعداد زیادی از آن. این یک نوع مبارزه ای مداوم برای بسیاری از مردم است. سر خود را به سختی بالای آب بسیاری از آنها را.”

اخراج گاهی اوقات نتیجه آبشاری شرایط. Iyonna سالن-دیویس مشغول به کار بود به عنوان یک دستیار پرستاری خبره در حومه میلواکی اغلب برای 16 ساعت در یک زمان هنگامی که او شروع به داشتن مشکلات با ماشین های قدیمی 2007 کادیلاک. در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی به کار شد “یک گزینه نیست,” او می گوید. “هیچ اتوبوس آمد و در نزدیکی آن است.”

او حمل و نقل مشکلات منجر کارفرما برای کاهش ساعت ها خود و او سقوط کرد پشت در اجاره خانم هال-دیویس می گوید. در پایان ماه فوریه یک بررسی حقوق و دستمزد است که باید تحت پوشش آنچه او بدهکار دیر رسیدم مجبور او را اخراج. او تلاش شده است تا کنون پس از حرکت با او 3 سال در میان خانواده و دوستان و در انتظار بیکاری برنامه به عمل شود ، او شده است انتظار 10 هفته. او امیدوار است به استفاده از پول برای اجاره یک آپارتمان جدید و خرید یک ماشین است که می تواند او را به کار می کنند.

“هر زمان که می آید من شما به من زندگی دوباره با هم,” او می گوید.

گزینه های برای کنگره

برای دفع بالقوه بحران مسکن مقرون به صرفه طرفداران در حال هل دادن برای یک یا بیشتر از موارد زیر از کنگره: جامع فدرال ممنوعیت اخراج به جای کاهش چهل تکه از حمایت در حال حاضر در محل; اجاره کمک برای مستاجران تحت تاثیر این بیماری همه گیر; هدف کمک به صاحبخانه; ادامه از مکمل مزایای بیکاری در برخی از سطح و کمک به دولت های محلی است که انتظار می رود غرق می شود با اخراج اعلامیه هنگامی که moratoriums پایان.

بسیاری از این مقررات در عمل قهرمانان یک از 3 تریلیون بسته تصویب شده توسط آمریکا در ماه مه. جمهوری خواهان در مجلس سنا می گویند دموکرات ها’ اندازه گیری است که بیش از حد پرهزینه است.

برخی از مسکن گروه خوشبین هستند کنگره عمل خواهد کرد. “این آستانه مذاکرات می گوید:” باب Pinnegar, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی آپارتمان Association, که نشان دهنده اجاره مسکن میباشد. او انتظار دارد که قابل قبول بسته پدیدار خواهد شد.

مسکن مقرون به صرفه طرفداران بیشتر خوش بینانه در مورد طرح های محلی.

“لغو اجاره” جنبش برای مثال بریده یک پیروزی به تازگی هنگامی که ایتاکا نیویورک قطعنامه دعوت دولت به انصراف از اجاره برای ساکنان و کسب و کارهای کوچک برای سه ماه.

ماساچوست است آخرین وضعیت تمدید یک بیماری همه گیر مربوط به ممنوعیت اخراج. آن قانونی که تعیین شده بود به پایان می رسد در ماه اوت خواهد شد در حال حاضر کشش از طریق سقوط با توجه به سفارش سهشنبه توسط کالیفرنیا ، چارلی بیکر.

در ویسکانسین در مقابل یک دو ماه ممنوعیت تعیین شده توسط لیبریا تونی Evers منقضی شده به عنوان از آوریل 26. که ماه جمهوریخواه اکثریت دادگاه عالی ایالت انداخت بیرون فرماندار Evers را coronavirus منظور به عنوان خلاف قانون اساسی است و موظف است که سیاست های جدید از طریق اصلاحات در قانون روند.

آقای راموس و دیگران دیدم اخراج در ویسکانسین پرش 40 درصد بیش از سال قبل در هفته اول پس از دولت اخراج مهلت قانونی به پایان رسید. آنها در حال حاضر در حال اجرا 14 درصد بالاتر از سال گذشته است.

“وجود دارد بسیاری از مردم در این ساختمان که تحت تهدید به اخراج می گوید:” خانم Appling یک زن بلند و باریک با بریدن موهای بلوند و یک نقره صلیب عیسی در اطراف گردن او. “از ماه مارس این افراد شده اند قادر به رفتن به محل کار.”

برای خانواده های گسترده ای از اثرات موج دار شدن

اخراج شده انشعابات برای خانواده ها. آن را می سازد آن را بسیار سخت تر برای اجاره از دیگر صاحبخانه هل خانواده به عام و شلوغ تر مسکن و نشان داده شده است که اثرات منفی بر روی همه چیز از سلامت جسمی و روانی به آموزش و پرورش کسری برای کودکان که برای حرکت از مدرسه به مدرسه می گوید: امیلی Benfer co-creator از اخراج آزمایشگاه COVID-19 سیاست مسکن کارت امتیازی و یک استاد حقوق در دانشگاه ویک فارست.

سوق دادن مردم به شلوغ تر نامطلوب مسکن مشکل ساز است در هر زمان. انجام آن را در میان افزایش coronavirus موارد باعث می شود پتانسیل های بهداشتی خرید اینترنتی بسیار بدتر می گوید: خانم کانینگهام از موسسه شهری. “این واقعا بی پروا در طول یک بیماری همه گیر به مردم از دست دادن مسکن خود را هنگامی که ما در حال تمام تلاش اجتماعی به دور است.”

اخراج در حال حاضر آمار مردم رنگ نامتناسب. در بوستون, گزارش آخرین ماه از زندگی شهری و موسسه تکنولوژی ماساچوست دریافتند که در nonsubsidized مسکن بیش از یک سوم از اخراج اتفاق افتاد عمدتا سیاه و سفید محله حتی اگر تنها 18 ٪ از اجاره مسکن در آن محله. که تا حدودی ناشی از فقر و کم درآمد محققان گفتند اما گفتن ترین پیش بینی بود محله نژادی ترکیب.

در این بیماری همه گیر مردم از رنگ هستند بیشتر در معرض, چرا که آنها به احتمال زیاد به کار با دستمزد کم مشاغل بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر مانند مهمان نوازی و خرده فروشی موقعیت های که در آن مردم نمی توانند از خانه کار می کنند. و این روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که خدمات شغل خواهد آمد اقتصادی کشور نشان می دهد نشانه هایی از کند.

در میان آمریکایی ها به طور کلی مشکل از اخراج بزرگ است مؤثر بر حدود 2.3 میلیون خانوار در یک سال با توجه به اخراج آزمایشگاه یک پروژه تحقیقاتی در دانشگاه پرینستون در نیوجرسی. در چهار ماه آینده آنها می تواند آمار بیش از 11 میلیون با توجه به اطلاعات جدید ابزار تجزیه و تحلیل جهانی مشاوره شرکت تنومند Risius Ross, LLC.

ریچارد مرتنز

ادوارد اسمیت به شمار او در یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر میلواکی ویسکانسین در 17 ژوئن سال 2020 است. آقای اسمیت یک کهنه سرباز ارتش مبله آپارتمان خود را با کمک از دولت جانبازان. اما او را به پشت بر او اجاره و نگرانی های او ممکن است اخراج شود.

در میلواکی در طبقه نهم یک مرکز شهر آپارتمان ساختمان ادوارد اسمیت بود احساس خطر به تازگی برای دریافت یک اخطار است که او بدهکار بیش از $3,000 در اجاره. آقای اسمیت یک معلول ارتش جانباز و سرباز چترباز سابق می گوید: او تا کنون پشت سر گذاشت چرا که او تا به حال به پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه پدر خود که فوت در ماه مه در یک خانه سالمندان در حومه شیکاگو. آقای اسمیت می گوید پدرش را که 90, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. “من تا به حال برای کمک به دفن او,” او می گوید.

آقای اسمیت یک قد بلند, دوستانه, مردی که می پوشد یک پرچم آمریکا صورت ماسک می گوید او صحبت به ساختمان مدیریت پس از دریافت این نامه است. “آنها گفت: آنها در حال رفتن به ارسال اخراج اعلامیه در اولین ماه,” او می گوید. “من به آنها گفتم من سعی کنید اگر من می توانید راه اندازی یک برنامه پرداخت.” اما او نگران است. او برای اعمال اجاره کمک.

طناب نجات در طوفان

ویسکانسین است که هزینه $25 میلیون فدرال COVID-19 امداد پول برای کمک به مستاجران جلوگیری از اخراج. مشکل این است که بسیاری از مستاجرها نمی دانم در مورد کمک. و طرفداران مسکن در تعجبم که چه اتفاقی می افتد زمانی که پول اجرا می شود.

در این میان بسیاری از کوچک صاحبخانه بیش از حد در مالی آستانه قادر به مقاومت در برابر دراز مدت فرو رفتن در درآمد اجاره. در عین حال برخی از نشان داده اند نرمی به دلیل COVID-19.

“مامان و پاپ صاحبخانه در حال انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ خوب مستاجران می گوید:” لیزا اونز مدیر اجرایی شهر زندگی/ویدا Urbana مستاجر وکالت در بوستون.

خانم Appling مدرسه سرایدار بود شگفت زده به شنیدن از یک دوست است که یکی دیگر از صاحبخانه ببخشند تا به حال مستاجران یک ماه اجاره. بسیاری از صاحبخانه ها می دانند که مستاجر می تواند برای درخواست اجاره کمک. آنها در حال حاضر به صبر کنید. اما نه همه صاحبخانه هستند به طوری ملایم و به عنوان خانم Appling نشد و اخراج می افتد به طور ناگهانی و بی رحمانه.

او در امان است اما تنها در حال حاضر است. Furloughed از کار او در مارس 4, او شده است قادر به قرض گرفتن به اندازه کافی از بستگان او را به پرداخت $525 یک ماه اجاره. و در عین حال محدود است به آنچه به او قرض می تواند. او را کاربردی برای مزایای بیکاری اما دریافت کرده است هیچ چیز حتی پس از ماه انتظار. او نمی داند که او را به نام بازگشت به کار.

“من خوب هستم برای این ماه” او می گوید: امیدوارم.

لوران Belsie گزارش از والتهام ماساچوست.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de