بعدی بوئینگ 737 MAX دولت تست پرواز برنامه ریزی شده برای روز آینده

آزمون تجدید نظر شده بوئینگ 737 MAX نرم افزار را تعیین خواهد کرد که چگونه به خوبی میانگین خلبانان خطوط هوایی در سطح جهان قادر خواهد بود برای رسیدگی به شرایط اضطراری.

عکس: jason ردموند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چالش بعدی برای آوردن Boeing Co.’s 737 MAX جت بازگشت به خدمات است که میله میله به بازی کردن در اوایل این هفته با دولت دیگر پرواز آزمایشی ارزیابی ایمنی از نرم افزار رفع.

به نام عملیاتی آمادگی بررسی آن را در میان یک سری از تست پرواز پیش بینی شده بیش از چند هفته آینده این برنامه شامل فدرال خلبانان همراه با هواپیمایی خدمه از سراسر جهان در نظر گرفته شده به دامپزشک تغییرات به ناوگان پرواز-سیستم کنترل با توجه به افراد آشنا با جزئیات.

در میان اهداف قریب الوقوع هوابرد چک و زمین-شبیه ساز جلسات برای تعیین چگونه به خوبی میانگین خلبانان خطوط هوایی در سطح جهان قادر خواهد بود برای رسیدگی به شرایط اضطراری با استفاده از اصلاح شده نرم افزار. آینده آزمون است که قبلا برنامه ریزی شده را دنبال کنید-تا سه روز رسمی گواهینامه پرواز تست های انجام شده توسط Boeing و اداره هوانوردی فدرال خلبانان هفته گذشته است.

اگر همه به خوبی می رود FAA ترتیب که پایه این هواپیما در ماه مارس 2019 انتظار می رود که برداشته در ماه سپتامبر. هنگامی که خلبان-آموزش حکم نهایی هستند و تعمیر و نگهداری مورد نیاز تکمیل, دولت, صنعت و مقامات آشنا با این روند پیش بینی حداکثر ناوگان بودن مجاز به حمل مسافر در اطراف پایان سال است.

جدول زمانی برای بازگشت حداکثر ناوگان به هوا اگر چه بارها و بارها تضعیف بیش از چند ماه منجر به گسترده پیش بینی است که تاخیر بیشتر امکان پذیر است.

بیشتر در بوئینگ 737 MAX

  • FAA را از دست داده و بوئینگ 737 MAX مسائل گسله در بخش حمل و نقل نقد و بررسی (1 جولای)
  • FAA برای شروع بوئینگ 737 MAX تست پرواز (28 ژوئن)
  • پنل پاک 737 MAX ایمنی-فرآیند تصویب در FAA (Jan. 16)

اخیرا تنظیم تدارکات و شرکت کنندگان برای برخی از مورد انتظار آزمون بین المللی پروازهای اتحاد معلوم شد بیشتر بحث برانگیز و وقت گیر تر از آنچه در ابتدا تصور, مقامات گفت. که تا حدودی به دلیل محدودیت های مسافرتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما همچنین نشان دهنده تفاوت میان ملی حمل و نقل هوایی در مورد رگولاتور که خلبانان باید با شرکت در برخی از تست پرواز.

FAA و کانادا air-ایمنی تنظیم کننده در ادامه به بحث در مورد آرایش خاص خدمه پرواز با یک مقام مطلع در این زمینه گفت: دیدگاه های ضد و نقیضی را وادار اختلافات و اصطکاک بین طرف ایالات متحده و کانادا حمل و نقل. خلبانان از برزیل و اروپا نیز در حال انتظار برای شرکت در برخی از تست پرواز.

حمل و نقل کانادا نمی هر گونه اظهار نظر فوری. بوئینگ کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت آینده پرواز تست و یا هر FAA-کانادا گفتگو با سخنگوی گفت: “ما همچنان به کار مجدانه در بازگشت با خیال راحت حداکثر به خدمات است.”

پس از هفته گذشته پرواز FAA نام آنها را یک نقطه عطف مهم اما تصریح کرد که آژانس “زیر عمدی روند را هم به آن نیاز دارد به طور کامل نقد و بررسی بوئینگ کار می کنند.”

در علاوه بر این به بیشتر تست پرواز FAA است گفت: این امر در نظر گرفتن توصیه از کارشناسان از دیگر آژانس های فدرال قبل از دادن چراغ سبز به حداکثر. FAA رئیس استیو Dickson و معاون او دانیل Elwell—هر دو سابق نیروی هوایی ایالات متحده و تجاری خلبانان—نیز انتظار می رود به شخصا تست کردن نرم افزار رفع طی پرواز آزمایشی خود را

به طور جداگانه رهبران دموکرات از خانه کمیته حمل و نقل در حال قرار دادن نکات تکمیلی در لایحه به دنبال وصله پینه کردن فرآیند صدور گواهینامه برای هواپیمای جدید طرح های ویژه راه برخی از شرکت پرسنل تعیین شده برای انجام مسئولیت نظارت از طرف FAA.

این قانون در حال شکل گرفتن به گفته یک فرد مطلع در این لایحه نیاز به برخی از کسانی که به اصطلاح designees پرداخت می شود توسط FAA برای وقت آنها صرف کار در این سازمان به نمایندگی.

در حال حاضر کسانی که designees پرداخت می شود به طور کامل توسط شرکت های خود را بالا بردن سوال در مورد وفاداری و خطوط قدرت.

حمل و نقل بخش داخلی ناظر گزارش هفته گذشته برجسته اختلال در ارتباط بین چنین dual-hatted شرکت مقامات و FAA کارشناسان نظارت بر توسعه اولیه و ایمنی تایید حداکثر.

دو 737 MAX هواپیما رفت و به کشنده nosedives کمتر از پنج ماه از هم جدا به عنوان همان خودکار پرواز-قابلیت کنترل به نام MCAS misfired و چیره تلاش خلبان برای جلوگیری از سقوط. حوادث در زمان 346 زندگی قرار داده و حداکثر ناوگان بر روی زمین و باعث مالی و اعتباری بحران برای شیکاگو هواپیما ساز.

پس از سقوط یک رشته از خارج گزارش همچنین با انتقاد از FAA و بوئینگ برای عدم طی صدور گواهینامه اولیه فرآیند به اندازه کافی در نظر بگیرید که چگونه به سرعت متوسط تجاری خلبانان واکنش نشان می دهند به یک MCAS احتراق ناقص و در نتیجه اضطراری است. به طور سنتی بوئینگ و بین المللی هوا-ایمنی تنظیم کننده متکی ورودی از خلبانان تست و یا دیگر بسیار با تجربه شرکت خلبانان به تعیین معیار برای چه کسانی میانگین خلبانان بودند و انتظار برای پاسخ. به طور خاص, صنعت, دستورالعمل پیش بینی شده است که خلبانان آغاز خواهد شد در پاسخ به چنین شرایط اضطراری در عرض چهار ثانیه است.

باعث یک رشته از خارج گزارش هر دو FAA و بوئینگ را علنا گفت که آنها jettisoned که چندین دهه در طراحی فرض است.

نوشتن به اندی Pasztor در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>