مک کلاچی صاحب میامی هرالد کانزاس سیتی استار و ده ها تن از دیگر روزنامه ها در سراسر کشور است.

عکس: Wilfredo لی/آسوشیتد پرس

مک کلاچی Co. MNI 9.43% گفت: آن را برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز پنج شنبه در حال حرکت به سازماندهی مجدد به عنوان روزنامه ناشر در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای رشد در میان ذرات سنتی درآمد منابع.

ناشر از میامی هرالد کانزاس سیتی استار و دیگر شناخته شده روزنامه ها گفت: این آغاز یک فصل 11 بازسازی در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در نیویورک است.

مک کلاچی دارای 30 اتاق های خبر که همه آنها عامل به طور معمول این شرکت اعلام کرد. آن به دست آمده است 50 میلیون دلار تامین مالی از chris cotillo اعتباری کسب و کار که شرح خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان یک دارایی ها بر اساس وام دهنده برای حفظ عملیات خود را در ورشکستگی.

این شرکت گفت: این امر از ورشکستگی دادگاه به فسخ آن برنامه ریزی بازنشستگی و تعیین فدرال بازنشستگی سود شرکت گارانتی را به عنوان امانت.

این شرکت با اشاره به بازنشستگی تعهدات به عنوان یک چالش در گزارش ماه نوامبر است که این طرح با کمبود بودجه روبرو با حدود 535 میلیون همانطور که از پایان ماه مارس سال گذشته است. روز پنجشنبه مک کلاچی گفت: این طرح برگزار شد دارایی های حدود 1.39 میلیارد دلار است.

مک کلاچی و دیگر روزنامه ناشران با تمرکز بر بازارهای منطقه ای در حال دست و پنجه نرم کردن با این تغییر از رسانه های چاپی به دیجیتال تغییر است که تضعیف گردش خون و در نتیجه ضعیف تر چاپ تبلیغات.

روزانه به طور متوسط گردش خون در سراسر آن اتاق های خبر کاهش 24% در طول نه ماه اول سال گذشته در مقایسه با مدت مشابه در سال 2018 است. کل درآمد تبلیغات کاهش 18 ٪ به $247.4 میلیون مک کلاچی گفت: در ماه نوامبر.

ساکرامنتو-شرکت مستقر شده است کاهش هزینه ها و تلاش برای ساخت دیجیتال مشترکان آن گفت: کاهش هزینه های عملیاتی معادل 187 میلیون دلار بین سال 2017 و در سال گذشته و ساخته های دیجیتال خود را-تنها پایه مشترک به بیش از 200 ، 000.

“در این لحظه مهم به صورت مستقل محلی نگاری در جهت منافع عمومی یک تجدید سازمان ساختار سرمایه را قادر خواهد ساخت مک کلاچی به ادامه به دنبال استراتژی ما از انتقال دیجیتال” رئیس اجرایی کریگ فورمن در بیانیه ای گفت.

مک کلاچی با هدف خروج از ورشکستگی روند در چند ماه آینده.

نوشتن به میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su