اخبار رسانه های برنده شدن مخاطبان در عین حال از دست دادن درآمد در طول Coronavirus بحران

اخبار سازمان’ فوری افزایش خوانندگان بعید است که برای جبران coronavirus’, وحشیانه, تاثیر تبلیغات محلی صرف.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

خوانندگان هجوم آوردند به سایت های خبری در طول coronavirus بیماری همه گیر. رسانه ها از پایه و کالا—اطلاعات—که مردم ولع مصرف به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن خود و عزیزان خود را امن است.

و در عین حال از نظر مالی بحران است که ارائه یک تنبیه ضربه به در حال حاضر تلاش ناشران محلی از big-city metro مقالات به شهر های کوچک رسانه ها.

ترافیک وب سایت است که تا حدود 30% در میان برترین سایت های خبری و دو برابر شده است برای برخی از ناشران با توجه به داده ها از کام اسکور, Inc. بسیاری از سایت های خبری ثبت شده اند سود جامد در اشتراک دیجیتال حتی به عنوان بسیاری ساخته شده اند coronavirus پوشش در دسترس nonsubscribers.

اما فوری افزایش خوانندگان نمی افست ویروس’ وحشیانه تاثیر بر روی ستون نگه داشتن کسب و کار چاپ و نشر مدیران می گویند. محلی صرف تبلیغات می تواند جست و خیز کردن در این سال حداقل یک چهارم مقدار به کاهش بیش از 30 میلیارد دلار رسیده.

ولع مصرف اطلاعات

افزایش در بازديد از تغییر Jan. 6-12 به مارس 9-15

170%

theatlantic.com

gosanangelo.com

168

readingeagle.com

146

dallasnews.com

111

bostonglobe.com

108

sfchronicle.com

83

wired.com

80

nbcnews.com

78

startribune.com

76

southbendtribune.com

71

منبع: کام اسکور

دکه روزنامه فروشی, فروش تانک به دلیل کمتر مردم در خیابان. برخی از اتحادیه قرارداد نیاز به ناشران به پرداخت پرینتر و رانندگان کامیون حتی اگر مغازه ها آنها پس از ارائه مقالات به آنها بسته شده است. مصرف کنندگان می تواند در نهایت اصلاح اشتراک به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی حل و فصل.

“بنابراین بسیاری از مقالات در حال حاضر teetering در آستانه گفت:” والتر Hussman جونیور, ناشر از, Arkansas Democrat-Gazette. “اگر ما واقعا دیدن سقوط از درآمد تبلیغ این می تواند نی که می شکند پشت شتر برای بسیاری از مکان است.”

روزنامه شرکت ها تلاش کرده اند برای سال برای تنوع بخشیدن به کسب و کار خود و تکیه کمتر بر روی تبلیغات و چاپ درآمد. انتخاب ملی ایالات متحده, مقالات تا به حال موفقیت ساختمان دیجیتال قوی کسب و کار در حالی که رسانه های محلی به طور کلی موفق به انتقال.

در حال حاضر جدید کروناویروس بحران می تواند تبدیل به یک بی رحمانه تست از اینکه اتاق های خبر می تواند در زنده ماندن دیجیتال درآمد.

“این ممکن است که تاثیر این ویروس در روزنامه های محلی است که شبیه به اثرات آن بر مردم گفت:” جیم Friedlich مدیر اجرایی این Lenfest موسسه روزنامه نگاری که صاحب Philadelphia Inquirer و اخبار روزانه. “آسیب پذیر ممکن است زنده بمانند.”

برخی از جایگزین های رایگان هفته نامه در, Washington, اورگان و کالیفرنیا که بستگی دارد به طور کامل در تبلیغات و به شدت متکی به لیست رویدادهای در حال حاضر به حالت تعلیق عملیات و گذاشته کارکنان. صدای گروه رسانه ای که منتشر شش جایگزین هفته نامه در مکان هایی مانند میامی و فینیکس, قطع پرداخت به کارکنان حداقل 25% و هشدار داد که اخراج شد. کلیولند صحنه گذاشته پنج کارکنان و کاهش پرداخت 25 ٪ به بقیه.

در روز دوشنبه خلیج تمپا بار است که متعلق به سازمان های غیر انتفاعی پوینتر موسسه گذاشته 11 کارکنان تنها چند هفته پس از سازماندهی در سراسر-هیئت مدیره برش پرداخت. پل تاش بار’ رئیس و رئیس اجرایی گفت که این مقاله در حال حاضر دیده می شود آن رویداد مربوط به تبلیغات ناپدید می شوند و تا به حال استعلام از خرده فروشان بزرگ در مورد لغو آینده تبلیغات.

“آن را سخت بدانید که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد بعدی,” او گفت:. “من فقط امیدوارم که این عبور می کند و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

گوردون Borrell تبلیغات تحلیلگر بازار تخمین می زند که تبلیغات محلی رها خواهد شد 25 ٪ در این سال به عنوان رستوران ها و دیگر کسب و کارهای محلی شاتر به طور موقت و جلو و عقب صرف.

“ما دیده می شود این نوع از قطره های قبل به خصوص با 9/11 و جنگ خلیج فارس, اما آنها بوده است و آنها را به عنوان محلی که این” او گفت:.

اتاق های خبر در سراسر کشور باید swarmed coronavirus داستان هدایت منابع از مناطق تحت پوشش که به نظر می رسد کمتر فشار دادن در حال حاضر. ورزشی خبرنگاران در Tampa Bay Times بودند بلافاصله هنگامی که شنود گذاشته ورزشی لیگ’ فصل بودند را در خود نگه دارد. “هر کس یک coronavirus خبرنگار گفت: آقای تاش.

بوستون گلوب نقل مکان کرد به شدت به ارائه برنامه به طور بالقوه نجات بخش اطلاعات خاص به آن جامعه مانند یک دادهنمایی نشان میدهد که چگونه یک خوشه از coronavirus عفونت آغاز شد که در یک منطقه زیست فناوری کنفرانس در اواخر ماه فوریه پخش شد که منجر به یک بخش قابل توجهی از ماساچوست’ بیش از 300 مورد.

جهان را در ترافیک وب شات تا 140 درصد در هفت روز از طریق کشش, مارس 16. کاغذ نکرده همه آن coronavirus پوشش رایگان, و های دیجیتال خود را-اشتراک سفارشات بیش از سه برابر شده در طول هفته که در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به شرکت. که به ارمغان می آورد جهان را در مجموع تعداد مشترکان دیجیتال به بیش از 170,000 از 111,000 حدود یک سال پیش.

اما جهان بوده است به شدت تنزیل اشتراک مقدماتی ارائه می دهد به عنوان کم شش ماه برای $1.

جهان شده است با چکش بر روی دکه روزنامه فروشی و یا “تک کپی” فروش که نشان دهنده 13 درصد از این شرکت را به گردش درآمد و یا حدود 20 میلیون نفر در سال با توجه به جهان رئیس جمهور Vinay Mehra.

“ما در حال حاضر شروع به دیدن رد” آقای Mehra گفت. “کپی شده است قطعا رفتن به صدمه زدن به هر کسی.”

با توجه به 2015 بررسی, خبر, صنعت, صنعت و تجارت, گروه رسانه های خبری داد تک کپی فروش در سراسر بخش به نمایندگی از 11 ٪ تا 12 ٪ از هفته گردش به طور متوسط و 18 درصد به 20 درصد از یکشنبه گردش خون.

اتحادیه قرارداد می تواند نیاز به پرداخت در ادامه از چاپ و تحویل کارگران است. آقای Mehra صحبت با مقامات اتحادیه در روز سه شنبه برای دیدن اگر آنها را در نظر افتتاحیه مذاکرات در این باره گفت: آنها در خواست 20 درصد افزایش پرداخت. این machinists اتحادیه نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به عنوان برای تبلیغات دسته بندی مانند سفر حوادث و هنر “باید همه رفته به صفر” آقای Mehra گفت. حتی بدون تاثیر از این ویروس در جهان به عنوان با بسیاری از صنایع بوده و از دست دادن 10 درصد به 20 درصد از درآمد حاصل از تبلیغات در سال است. آقای Mehra گفت: تبلیغات رها خواهد پایمال کردن دستاوردهای جدید اشتراک دیجیتال.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

اخبار مجله در شهرستان Westchester تقریبا دو برابر آن دیجیتال مخاطبان پس از نیویورک فرماندار اعلام کرد “در منطقه مهار” در شهرستان شهر نیو راشل و فرستاده شده در گارد ملی.

“ما بلافاصله رد کردن برخی از تصورات غلط” گفت: مریم Dolan, سردبیر Gannett Co. متعلق به کاغذ. برای مثال او گفت: گارد ملی وجود دارد برای تمیز کردن و توزیع مواد غذایی به اجرای قرنطینه. در این روز پس از, مجله, اخبار,’ 20-فرد newsroom ارائه اطلاعات در مورد مسائل مانند تعطیلی مدارس و, که ساخته شده در منطقه-با-منطقه—و در مورد مدارس خصوصی اغلب مدرسه-توسط-مدرسه—پایه و اساس.

اشتراک دیجیتال در سراسر گانت بیش از 100 رسانه های خبری محلی که در آن داده ها در دسترس هستند تا 72 درصد طی هفته گذشته در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به آمالی نش گانت معاون رئیس جمهور برای اخبار محلی. هنوز سهام این شرکت به سقوط نزدیک به 80 درصد از بازار را در اوج خود در اواسط فوریه.

برخی از رسانه های خلاق برای جبران کمبود مالی. مدیران در سیرا ویستا هرالد در جنوب آریزونا خواسته ابزار های محلی اگر از آن خواهد بود مایل به نوشتن $10,000 بررسی به حمایت پوشش اگر این مقاله را دیدم درآمد تبلیغ سقوط بیش از 20 ٪ در 30 روز. ابزار مورد توافق گفت: فرانسیس فتیله رئیس جمهور و رئیس اجرایی از فتیله ارتباطات که 20 عنوان شامل هرالد.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

“آنها به رسمیت شناخته شده چقدر مهم این پوشش است که رفتن به در روزهای آینده. آن است که تنها با این نوع از حمایت جامعه که مقالات قادر خواهد بود برای زنده ماندن” آقای فتیله گفت.

طوفان دریاچه بار که در خدمت یک جامعه کوچک روستایی در استورم لیک آیووا با یک گردش مورد 2,600, نشده احساس بسیار تاثیر رتبهدهی نشده است, اما که در نهایت تغییر گفت: جان کالن ناشر از semiweekly.

“من فقط امیدوارم که ما می تواند سوار آن را” آقای کالن گفت. “روزنامه کسب و کار به اندازه کافی مشکلات به مقابله با در حال حاضر.”

هر مالی بلند مدت تاثیر بحران دیوید Chavern رئیس جمهور از رسانه های خبری داد به نام آن یک خوش آمدید “تمرکز بر روی محلی” پس از سال ها از خوانندگان شیفت به ملی, اخبار رسانه های. “مردم واقعا می خواهید به دانستن آنچه اتفاق می افتد در خود شهرستان و در محلی سوپر مارکت ها در حال حاضر. هیچ کس به جز اخبار محلی سازمان در حال رفتن به ارائه این نوع از اطلاعات است.”

نوشتن به Lukas I. Mathslice در [email protected] و Keach Hagey در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>