اخبار رسانه ها در قبال دیگران Facebook نظرات استرالیا قوانین دادگاه

حکم Facebook comments آمد از بالاترین دادگاه در استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز که شامل سیدنی.

عکس: پیتر پارک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سیدنی—روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی که با ارسال مقالات خود در Facebook , Inc.’s پلت فرم در قبال دیگر Facebook کاربران توهین آمیز نظرات به کسانی که پست های استرالیا دادگاه ارائه یک معضل تازه برای ناشران سنتی اجتماعی-رسانه های سن.

شرکت های رسانه ای را تشویق و تسهیل نظرات است که می تواند توسط دیگر Facebook کاربران گفت: بالاترین دادگاه در استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز که شامل سیدنی. که به معنی آن حکومت شنبه که شرکت ها باید در نظر گرفته ناشران از دیدگاه مسئول محتوای آنها.

این رسانه ها بودند که متهمان اصلی پرونده که شامل اخبار پارسیان استرالیا به عنوان به خوبی به عنوان ناشر از صبح سیدنی هرالد گفت: آنها با توجه به بیشتر درخواست تجدید نظر به این کشور را از اتهام.

“امروز تصمیم به معنی رسانه ها نمی تواند به اشتراک گذاشتن داستان از طریق Facebook بدون ترس از تعقیب قانونی برای نظرات که آنها منتشر نشده و هیچ کنترل بیش از” گفتند. “این نیز باعث ایجاد وضعیت فوق العاده ای که در آن هر مکان عمومی, Facebook page—که آیا آن برگزار شده توسط سیاستمداران کسب و کار و یا دادگاه—در حال حاضر در قبال شخص ثالث نظرات به این صفحات است.”

اخبار پارسیان استرالیا یک شرکت تابعه از اخبار پارسیان, که همچنین دارای Dow Jones & Co., ناشر وال استریت ژورنال.

این تصمیم همچنین می تواند تهدید اجتماعی-سیستم عامل های رسانه های مثل Facebook که تعداد در اخبار برای ترافیک و درآمد تبلیغ. در آوریل مقامات استرالیا گفتند که نیاز به Facebook و الفبای Inc.’s گوگل به پرداخت رسانه های محلی سازمان ها برای محتوای خود را در میان گسترده تر بحث بر سر اینکه آیا شرکت های فن آوری در حال ناعادلانه بهره گیری از اخبار و مقالات در مورد سیستم عامل خود را.

استرالیا نیز نقل مکان کرد برای برگزاری اجتماعی-شرکت های رسانه ای خود را مسئول آنچه که کاربران پست. پس از جریان زندگی می کنند از یک تیراندازی در نیوزیلند مساجد در سال گذشته was posted on Facebook, استرالیا تصویب قانون است که اجازه می دهد تا رسانه اجتماعی سیستم عامل به جریمه نقدی محکوم شد اگر آنها نمی, حذف محتوای خشونت آمیز به سرعت.

روز دوشنبه مورد در ابتدا آورده شده توسط Dylan Voller, بود که در یک نوجوان بازداشت بازداشتگاه شد و این موضوع توجه رسانه ها است. مقالات در مورد آقای Voller که رسانه ها ارسال شده on Facebook جلب نظر از دیگر Facebook کاربران به دروغ او را متهم به جرائم جدی به گفته وکیل خود پیتر اوبراین.

دادگاه شنیده شواهدی که رسانه های سنتی شرکت ها استفاده از Facebook برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را آقای اوبراین بیانیه ای گفت: “با این قوی تجاری ضروری رانندگی آنها واقعا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که رسانه ها شرکت های, وام, کمک های خود را به نشر ثالث نظرات.”

در آمریکا بخش 230 قانون ارتباطات نجابت گسترده معاف اجتماعی-شرکت های رسانه ای مانند Facebook از مسئولیت قانونی برای چه مردم پست در سایت. پس از Twitter , Inc. ماه گذشته اعمال یک واقعیت-چک کردن توجه به توییت توسط رئیس جمهور تهمت به رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی است که می تواند به جلوگیری از برخی از کسانی که حمایت های حقوقی.

مایکل داگلاس افترا وکیل و مدرس ارشد در دانشگاه وسترن استرالیا گفت: اگر دوشنبه حاکم می ایستد رسانه های سنتی شرکت می تواند مجبور به گوشت گاو تا نظارت شخص ثالث نظرات خود را در رسانه اجتماعی پست. گذشته از درخواست آقای داگلاس گفت که او انتظار می رود شرکت های لابی دولت های ایالتی و فدرال برای تغییر قوانین افترا. چکیده ای از قوانین است که در حال حاضر در راه.

“این یک چالش بزرگ برای مدل کسب و کار از ناشران به دلیل آن معنی است که در معرض خطر بیشتری هر زمان که شما ایجاد محتوا است که به هیچ وجه بحث برانگیز” او گفت:. “این خطر وجود دارد که کاربران ارسال خواهد شد چیزی اعتراض که باز خواهد شد تا این نهاد در پشت این حساب به شکایت افترا.”

این شرکت های رسانه ای روز دوشنبه گفت که به حکم دادگاه موفق به اذعان کرد که Facebook نمی دهد شرکت های رسانه ای توانایی برای خاموش کردن نظرات. Facebook باید در قبال مطالب ارسال شده توسط کاربران گفتند.

Facebook صفحات به طور کلی ارائه برخی از قابلیت های متوسط محتوا از جمله پنهان کردن و حذف کردن نظرات.

“ما آگاه هستند از تصمیم دادگاه امروز و ما در حال بررسی آن را به دقت,” Facebook گفت.

دوشنبه حکم که تایید یک تصمیم از سال گذشته نیست تعیین کند که آیا Facebook نظرات در مورد آقای Voller شد در واقع توهین آمیز.

نوشتن به مایک Cherney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>