اخبار پارسیان برای جلوگیری از چاپ 100 استرالیا روزنامه

یک بازدید کننده قدم به ستاد خبری پارسیان استرالیا در سیدنی, on May 28.

عکس: پیتر پارک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سیدنی— اخبار پارسیان NWS 2.50% گفت: این امر جلوگیری از چاپ بیش از 100 استرالیایی روزنامه ها تا پایان ماه ژوئن بسته شدن 36 آشکار و حرکت بقیه صرفا به اینترنت در آخرین پاسخ به رسانه ها تغییرات شتاب coronavirus بیماری همه گیر.

روز پنج شنبه در نیویورک, رسانه های مبتنی بر شرکت گفت: 76 محلی و منطقه ای روزنامه ها در استرالیا خواهد تبدیل به تنها به صورت آنلاین و عناوین با 36 بسته شدن در دسترس نباشد. اخبار پارسیان گفت: 375 اعضای هیات خواهد بود حفظ سراسر انتشارات اما نمی تایید چگونه بسیاری از کارکنان خواهد بود ساخته شده کار برکنار شده است.

اخبار پارسیان 2019 گزارش سالانه خود نوشت: 10,000 کارکنان در استرالیا در تمام بخش های.

ماه گذشته اخبار پارسیان به حالت تعلیق چاپ از بسیاری از عناوین مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تبلیغات است. آن گفت: در زمان حرکت موقت بود.

“با وجود مخاطبان از اخبار پارسیان دیجیتال mastheads رشد بیش از 60 درصد استرالیایی ها تبدیل به اعتماد منابع رسانه ای در اوج دوران اخیر Covid-19 مستندات چاپ تبلیغات هزینه که منجر اکثر ما درآمد شتاب کاهش آن” اخبار پارسیان استرالیا رئیس اجرایی مایکل میلر در بیانیه ای گفت.

اکثر حفظ کارکنان خواهد بود در شمال شرقی ایالت کوئینزلند آقای میلر گفت.

114-در سال مردانه روزانه بر اساس ساحلی سیدنی و حومه بود که توسط نخست وزیر سابق تونی ابوت در مجلس تا سال گذشته در میان عناوین رفتن دیجیتال تنها.

اخبار پارسیان که صاحب وال استریت ژورنال ناشر Dow Jones & Co., در اوایل این ماه گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس به حال وزن در آخرین سه ماهه نتیجه.

به عنوان تاثیر این بیماری همه گیر عمیقتر اخبار پارسیان گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان در استرالیا و ایالات متحده آمریکا از جمله در اخبار پارسیان دفتر مرکزی آن در نیویورک; در نیویورک پست; و در حرکت Inc., اپراتور realtor.com اخبار پارسیان گفت: در ماه مه.

شرکت برش مشاغل در استرالیا, تلویزیون کابلی, سرمایه گذاری مشترک Foxtel پس از آن نوشتن ارزش سهام خود توسط $931 میلیون در سه ماهه سوم نتایج.

اخبار پارسیان اجرایی رابرت تامسون در این ماه گفت: او را چشم پوشیدن از 75% از جایزه نقدی برای سال مالی جاری و اجرایی رئیس روپرت مرداک را چشم پوشیدن از کل جایزه نقدی. جوایز از دیگر مدیران ارشد خواهد بود با کاهش حداقل 20% و هیئت مدیره است که کاهش آن غرامت نقدی آقای تامسون گفت.

اما اخبار پارسیان گفت: آن را تا به حال تجربه کرده دیجیتال قوی سود در وال استریت ژورنال پدر و مادر داو جونز. این مجله در حال حاضر حدود 3 میلیون و تعداد مشترکین ثبت—بیش از 2.2 میلیون نفر از آن بودند دیجیتال-تنها مشترکین.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>