نیوزیلند ویروس رایگان دیگر کشورها حرکت به بازگشایی

ولینگتون, نیوزیلند

نیوزیلند به نظر می رسد به طور کامل ریشه کن coronavirus – حداقل در حال حاضر – پس از مقامات بهداشت گفت: دوشنبه گذشته شناخته شده آلوده به فرد بهبود بود.

اعلام شد با شادی در سراسر کشور و استفاده این کشور از 5 میلیون نفر خواهد بود در میان اولین به استقبال جمعیت کثیری از هواداران به استادیوم ورزشی در آغوش شلوغ کنسرت و حذف صندلی محدودیت از پرواز.

از آن شده است 17 روز پس از آخرین مورد جدید گزارش شده است که در طی آن زمان اضافی 40,000 نفر آزمایش شده اند آوردن مجموع تعداد تست شده به حدود 300,000. دوشنبه نخستین بار از اواخر ماه فوریه شده اند وجود دارد هیچ فعال موارد است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که او با اعتماد به نفس نیوزیلند تا به حال متوقف گسترش ویروس اما هنوز هم باید آماده برای اطلاعات بیشتر.

“ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر, اما حذف نه یک نقطه در زمان آن است که تلاش پیگیر او گفت:” در یک کنفرانس خبری. “ما تقریبا قطعا دیدن موارد در اینجا دوباره و من می خواهم بگویم که ما تقریبا قطعا دیدن موارد در اینجا دوباره و این نشانه ای است که ما شکست خورده است و واقعیت این ویروس است. اما اگر زمانی رخ می دهد که ما باید مطمئن شوید – و ما – که ما آماده ایم.”

بیشتر موارد به احتمال زیاد وارد شده به مردم این کشور را وارد کنید. در حال حاضر مرز باقی می ماند بسته به همه اما شهروندان و ساکنان با برخی از محدود استثنا. هر کسی که می کند را وارد کنید برای رفتن به قرنطینه.

خانم protocol wine studio اعلام کرد که دولت موافقت کرده بود برای حذف تقریبا تمام باقی مانده ویروس محدودیت از نیمه شب به غیر از مرز تنگی.

“ما می توانیم نگه داشتن وقایع عمومی و بدون محدودیت. وقایع خصوصی مانند عروسی توابع و مجالس ترحیم و بدون محدودیت” خانم protocol wine studio گفت. “خرده فروشی است که بدون محدودیت. مهمان نوازی است بدون محدودیت. حمل و نقل عمومی و سفر در سراسر کشور به طور کامل باز شود.”

اندونزی آماده برای باز کردن فروشگاه های باغ وحش ها و سواحل

اندونزی سرمایه تا حدودی بازگشایی در روز دوشنبه پس از دو ماه از مستند, به عنوان چهارم جهان را پرجمعیت ترین کشور به تدریج بازگشایی اقتصاد آن است. جاکارتا به 11 میلیون نفر تا به حال شده است در زیر مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت از آوریل 10.

ادارات و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی بازگشایی شد با تنها 50 درصد از کارکنان خود و مشتریان. حمل و نقل عمومی نیز از سر گرفته و خدمات است. روز جمعه همه عبادت امکانات در جهان پرجمعیت ترین کشور با اکثریت مسلمان از جمله مساجد اجازه داده شد به بازگشایی در نیمی از ظرفیت و اجتماعی-فاصله مورد نیاز در محل.

مدارس باقی مانده بسته در طول این ماه انتقال فاز به اصطلاح “طبیعی” در حالی که برخی از مراکز خرید باغ وحش ها و سواحل را بازگشایی در هفته آینده. تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد صف های طولانی مسافران در ایستگاه های راه آهن در حال انتظار برای هیئت مدیره قطار به جاکارتا با بسیاری از نادیده گرفتن فاصله قوانین.

جاکارتا ثبت بیش از 8000 مورد از coronavirus از جمله 529 مرگ و میر. در سراسر کشور وجود داشته است 31,186 عفونت و 1,851 مرگ و میر.

روسیه برطرف مستند

پایتخت روسیه است که پایان دادن به یک مستند است که در جای خود برای بیش از دو ماه به نقل از یک رکود در شیوع کروناویروس.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت که شروع روز سه شنبه ساکنان دیگر نمی خواهد نیاز برای به دست آوردن الکترونیکی عبور برای سفر و می تواند راه رفتن و استفاده از حمل و نقل عمومی و درایو بدون هیچ گونه محدودیت. آرایشگری و سالن زیبایی خواهد بود و مجاز به بازگشایی سه شنبه ها و کافه ها و رستوران ها خواهد بود قادر به باز کردن فضای باز تراس شروع ژوئن 16.

تحت مستند اعمال شده در اواخر ماه مارس تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شد و ساکنان تنها مجاز به فروشگاه در نزدیکی فروشگاه ها و داروخانه ها مراجعه کنید پزشکان و پیاده روی سگ خود را. محدودیت های اعمال شده اند به تدریج کاسته. کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز اجازه داده شد برای شروع کار در مارس 12 و غیر غذایی خرده فروشان مجاز به بازگشایی دوشنبه گذشته.

تعداد روزانه عفونت در مسکو کاهش یافته است از یک اوج در مورد 6,700 به حدود 2000 شده است. به طور کلی روسیه است ثبت نام بیش از 476,000 عفونت های جهان سوم کمترین caseload پس از ایالات متحده و برزیل از جمله 5,971 مرگ و میر.

مسکو اختصاص نزدیک به نیمی از ملت عفونت کروناویروس مرگ و میر. بسیاری از روسیه 85 مناطق در حال حاضر کاسته مستندات خود را.

دیگر reopenings در سراسر جهان

هند بازگشایی آن رستوران ها و مراکز خرید و اماکن مذهبی در بسیاری از کشورهای حتی به عنوان آن موارد رشد. دهلی نو همچنین بازگشایی مرزهای دولت خود را اجازه می دهد بین ایالتی حرکت افراد و کالاها. هند در حال حاضر بخشی از بازسازی قطار خدمات و پرواز های داخلی و مجاز و مغازه های تولید برای بازگشایی شده است. تجارت الکترونیکی شرکت های ارائه کالا به اکثر نقاط به جز مهار مناطق که در آن خطر ابتلا به این ویروس گسترش بالا باقی می ماند و که آخرین مکان که در آن مستند است که هنوز هم در حال اجرا. وزارت بهداشت و درمان اضافه شده 9,983 موارد بالا بردن هند شمارش گذشته 256,000 به پنجمین ترین در جهان است. 206 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه بالاترین تک-افزایش روز طول می کشد و این کشور تلفات به 7,135.

چین به طور فزاینده ای باز کرد تا با کاهش شدید از موارد و پایتخت آن پکن روز دوشنبه گفت که بازگشایی این دفتر که در آن شهروندان می توانند شکایت و دادخواست. چین ثبت کرده است و در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از 83,040 مجموع موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز صنعتی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

در کره جنوبی مدارس به طور کامل در جلسه دوشنبه با آخرین نمرات بازگشت به کلاس در مرحله نهایی از بازگشایی. دولت کره جنوبی که خواست مردم را به ماندن در خانه, اگر ممکن است, اما از آن است که مقاومت در برابر تماس برای به اجرا درآوردن قوی تر اجتماعی فاصله برای ترس بیشتر صدمه زدن به اقتصاد است. این گزارش 38 موارد جدید بسیاری از آنها در سئول در منطقه که در آن مقامات در حال تلاش برای جلوگیری انتقال میان e-commerce کارگران درب-به-درب فروشندگان و افرادی که بیرون رفت و در میان سست اجتماعی فاصله.

مقامات سریلانکا از سر گرفته نرمال اتوبوس و قطار خدمات در روز دوشنبه. کشور جزیره قبلا عمل محدود خدمات با توجه به کروناویروس مستند. این اعمال تا 24 ساعت منع رفت و آمد در ماه مارس است. پس مارس مقامات شده اند کاهش مستند در مراحل. مقامات می گویند سری لانکا است مانع از جامعه گسترش ویروس. این کشور تایید کرده است 1,835 دفاع از موارد از جمله مرگ و میر 11.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان کمک از اندونزی و مسکو است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>