برنتون Tarrant وارد گناه درخواست از طریق لینک ویدئو از Auckland, زندان, در روز پنج شنبه.

عکس: تونز/آسوشیتد پرس

این مرد به اتهام قتل 51 نفر در مرگبارترین حملات تروریستی در نیوزیلند تاریخ جرقه ممنوعیت نیمه و سلاح حمله اتحادش را تغییر تقاضای خود را به گناه.

Brenton, Tarrant 29 ساله استرالیایی قبلا رد همه اتهامات بود و برای رفتن به دادگاه در ماه ژوئن.

“امروز گناه درخواست یک نقطه عطف مهم در رابطه با یکی از تاریک ترین روز” کمیسر پلیس مایک بوش گفت.

جرم تیراندازی در دو مسجد از یک سال پیش در این ماه طرح میتوانست نیوزیلند را به عنوان یکی از امن ترین و تحمل بیشتر کشورها است.

پرس و جو است که در راه به اتهام نقایص توسط سرویس های امنیتی برای درمان سفید supremacists به عنوان یک تهدید جدی و یا به طور جدی هشدار از گروه های مسلمان افزایش خصومت نسبت به جامعه.

Tarrant نیست-گناه در ماه ژوئن سال گذشته افزایش چشم انداز طولانی آزمایشی است که می تواند به او داده اند یک پلت فرم به هوا سفید supremacist نمایش که ظاهرا انگیزه این حمله است.

“این گناه امروز را با ارائه برخی از کمک به بسیاری از مردم که زندگی در هم شکسته شد با آنچه اتفاق افتاده در مارس 15,” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت. “این گناه درخواست و اعتقاد را پاسخگویی برای آنچه اتفاق افتاده است و همچنین صرفه جویی در خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده کسانی که مجروح شدند و دیگر شاهد مصیبت از یک محاکمه است.”

پلیس گفت: گناه درخواست ثبت شد در دادگاه عالی در Christchurch, روز پنج شنبه پس از, Tarrant, ابلاغ قصد خود را از طریق وکیل خود در این هفته.

این تغییر ناگهانی از درخواست تعجب برانگیز به اعضای خانواده قربانیان.

“این بود ناگهان خبر تکان دهنده. برای یک سال ما شده اند از طریق عدم قطعیت و یو پی اس و فراز زندگی” گفت: Maysoon سلامه که پسرش کشته شد و شوهرش به شدت زخمی شدند در این حملات است. “آنچه او ساخته شده ذهن خود را تغییر دهید نامشخص است.”

او امیدوار است که حکم زندان را تحویل عدالت برای قربانیان از جمله پسرش عطا Elayyan یک کویت متولد شده توسعه دهنده نرم افزار پرنیان و فوتسال دروازه بان بود که 33.

Tarrant نیز مجرم به 40 به اتهام اقدام به قتل و یک بار از درگیر شدن در یک حمله تروریستی است.

درخواست وارد شد, از طریق لینک ویدئو از Auckland در زندان به نیوزیلند وارد چهار هفته مستند نیمه شب دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصاویر Tarrant از دادگاه پیوند ویدئو نشان می دهد او از دست داده وزن قابل توجهی در حالی که بازداشت شده اند. سابق, بدنسازان, او, کلفت و عضلانی در زمان این حملات است.

امامان از آل نور و Linwood خیابان مسجد حاضر بودند در دادگاه به عنوان نمایندگان قربانیان.

“این است که پایان دادن به چیزی که دردناک بود کل کشور گفت:” انور غنی رئیس فدراسیون انجمنهای اسلامی نیوزیلند. “ما به خصوص رها که قربانیان و خانواده های آنها در امان بودن مصیبت از یک محاکمه است.”

پلیس گفت: صدور حکم به تعویق خواهد افتاد تا زمانی که آن را ممکن است برای همه قربانیان که مایل به حضور در این جلسه به انجام این کار.

نوشتن به استفان رایت در stephen.wright@wsj.com و راشل Pannett در rachel.pannett@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de