نیویورکی ها در حال حاضر می توانید به دفتر بازگشت. بسیاری از آنها دور ماندن.

Empire State Realty Trust برنامه ای برای بازگشایی دفاتر خود دوشنبه. چک-در میز در 1350 برادوی, یک ساختمان اداری صاحب آن.

عکس: Empire State Realty Trust

شهر نیویورک خواهد شد اجازه می دهد تا شرکت ها برای بازگشایی دفاتر خود در روز دوشنبه پس از سه ماه مستند از این بیماری همه گیر. چند کارمند آماده به نظر می رسد و یا مایل به رفتن به عقب.

اکثر شرکت ها در حال بدست گرفتن یک محتاط رویکرد است. برخی از آنها نگهداری دفاتر بسته شده, در حالی که دیگران در حال باز کردن آنها در کاهش اشغال و اجازه دادن به کارکنان برای تصمیم گیری اگر آنها ترجیح می دهند برای حفظ کار از خانه. مری ان تای ارشد اجرایی به صورت سه جانبه دولت منطقه در خدمات املاک و مستغلات شرکت CBRE Group ,Inc. گفت: بسیاری از شهر نیویورک مشتریان طرح نیست در اینکه به طور کامل در دفتر قبل از روز کارگر. و شاید تنها پس از آن اگر مدارس بازگشایی شد.

شرکت نگران موج دیگری از عفونت های خانم Tighe گفت. برخی نیز نگران رفت و آمد تنگناها اگر بیشتر رانندگان منجر به ترافیک و یا حمل و نقل عمومی و محدودیت تعداد سواران. پایین تر حداکثر اشغال در آسانسور نیز می تواند منجر به خطوط.

نیویورک املاک و مستغلات کارگزاران و صاحبخانه می گویند آنها پیش بینی تنها 10% به 20% از منهتن کار کارگران باز خواهد گشت در روز دوشنبه, هر چند که انتظار می رود این رقم افزایش به تدریج در طول تابستان است. معامله گران در مالی-شرکت های خدمات مشتاق به بازگشت این افراد می گویند اما بسیاری از آنها دیگر کارکنان به دور ماندن. فناوری و شرکت های خلاق و نیز در نظر گرفتن زمان خود را.

بیشتر

  • اجتماعی فاصله روی قطار می تواند به معنای دیگر رفت و آمد به منهتن

یک استثنای قابل توجه هستند املاک و مستغلات شرکت های بسیاری از کارکنان خواهد شد که در این هفته است. که شامل RFR که واقع شده است در Seagram ساختمان در خیابان پارک و تشویق آن 60 کارکنان به کار از دفتر چهار روز در هفته. حدود نیمی از بروکفیلد را حدود 700 نیویورک کارکنان خواهد شد مجاز به بازگشت به دفتر خود در روز دوشنبه و این شرکت انتظار دارد که حدود یک چهارم از کل به نشان می دهد تا.

“ما احساس می کرد که واقعا مهم است به عنوان بزرگترین دفتر صاحبخانه در جهان است که ما نشان می دهد رهبری در بازگشت به دفتر” گفت: Brian کینگستون, مدیر اجرایی بروکفیلد اموال شرکای.

املاک و مستغلات شرکت کارکنان در میان کسانی که بیشتر مشتاق به بازگشت به دفاتر خود را. سطوح در 1350 برادوی تمیز کنید.

عکس: Empire State Realty Trust

گسترده و بی میلی به بازگشت به کار به معنی آن می تواند شهر نیویورک اقتصاد حتی طولانی تر برای بازیابی از شوک از این بیماری همه گیر و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی است که به دنبال. صاحبخانه در ادامه به جمع آوری اجاره حتی در حالی که ساختمان های عمدتا خالی است. اما مغازه ها و رستوران ها و میله های خوشه ای در Midtown خیابان است که بستگی به کارگران دفتر بعید است برای پر کردن در هر زمان به زودی.

شهر نیویورک می ایستد به از دست دادن 475,000 شغل بیش از یک دوره 12 ماهه شروع در سه ماهه دوم, نیویورک شهرستان مستقل دفتر بودجه برآورد شده در ماه آوریل است. آن پروژه فروش-مالیات بر درآمد را رها 36.4% در سال 2021 در مقایسه با قبل از همه گیر طرح.

برخی از شرکت ها می گویند که آنها آن را مدیون شهر خود را برای رفتن به دفتر. نیویورک است و اقتصاد بر اساس تراکم جمعیت گفت: مایکل فیلیپس, رئیس جمهور صاحبخانه جیمز تاون LP. “که انسان قرارداد اجتماعی متکی به همه نشان,” او گفت:, و اضافه کرد که او تخمین می زند جیمز تاون کارکنان شروع خواهد شد بازگشت به منهتن در ماه جولای.

کشورهای دیگر نیز نشان داده شده کمی شور و شوق برای بازگشت به کار. در گرجستان آغاز شد که بازگشایی در بازدید از ساختمان های اداری هنوز در فقط 72 درصد از پیش همه گیر سطوح در اواسط ماه ژوئن تا از پایین از 61 درصد در اوایل ماه آوریل با توجه به Openpath Security, Inc. یک سازنده بدون کلید سیستم های کنترل دسترسی.

ایالت نیویورک دستورالعمل های تماس شرکت به حد اشغال نگه داشتن 6 پا بین کارگران و استفاده از ماسک در مناطق مشترک میان دیگر اقدامات و اکثر ساختمان های زیر کت و شلوار. بسیاری از صاحبخانه ها نیز درخواست کارگران برای بررسی به یک برنامه هر روز و پاسخ به سوالات سلامت و یا خود را متوسط. دوربین های حرارتی در حال حاضر نصب شده در لابی در سراسر منهتن.

اما بسیاری از شرکت ها می گویند داشتن کارکنان کار از خانه بوده و بهتر از حد انتظار و در هیچ عجله به عقب بر گردیم به دفتر. اخیرا در یک نظرسنجی جهانی توسط گروه تجارت CoreNet جهانی فقط 15 درصد از شرکت ها گفت: دفتر خود را اشغال خواهد شد بازگشت به قبل از همه گیر سطح ظرف شش ماه و 38% گفت: آن را بیش از یک سال و برای هر کس به عقب.

توییتر Inc., که در ماه گذشته گفت: کارکنان آنها می توانید از خانه کار می کنند به طور نامحدود گفت: آن را نمی خواهد دوباره آن دفتر نیویورک در روز دوشنبه. آگهی های غول پیکر Interpublic گروه Cos ., که آژانس های استخدام نزدیک به 10 ، 000 نفر در شهر نیویورک گفته است که کارکنان خود آنها ادامه خواهد داد به کار از خانه تا حداقل روز کارگر. گروه Omnicom Inc. گفت: این امر صبر کنید بین دو تا چهار هفته به شروع به کار بازگشت. حتی پس از آن کارکنان ملزم به بازگشت به دفتر اگر آنها راحت نیست گفت: یک سخنگوی آگهی های غول پیکر.

بخش مالی در حال حرکت است کمی سریع تر است. بانک ها تلقی می شد ضروری خدمات توسط نیویورک مقامات و اجازه داده شد به نگه داشتن دفاتر خود را باز در طول خاموش کردن. این شرکت در بر داشت که کار از خانه انتقال بود به چالش کشیدن برای معامله گران و به خصوص در اوایل این بیماری همه گیر در زمانی که بازار شد ذوب پایین و از آنجا که تجارت-طبقه محیط زیست سخت است به تکرار در یک دفتر خانه.

جی پی مورگان چیس & Co. انتظار دارد که حدود نیمی از آن معامله کارکنان به پشت در منهتن ستاد در اواسط ماه جولای هر چند آن را نمی نیاز به هر کسی که به بازگشت نشده است.

Goldman Sachs Group Inc. مدیر اجرایی دیوید جزایر شده است در دفتر برای بسیاری از خاموش کردن و گفت که او مشتاق است برای کارکنان به عضویت در او وجود دارد. هنوز بانک بازگرداندن تنها حدود 10 درصد از کارکنان خود را در این هفته. مدیران گفته شده نیاز به کسی برای آمدن به عقب و به جای آن به دنبال داوطلب.

مورگان استنلی, که مدیر عامل شرکت بازیافت از Covid-19 اوایل سال جاری کمتر از 10 درصد از کارکنان مشغول به کار در دفاتر سراسر کشور و شروع خواهد شد لایه بندی در کارکنان اضافی و تمرکز معامله گران پس از ژوئیه 4 تعطیلات.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

Citigroup Inc. انتظار دارد که در حدود 5 درصد از کارکنان خود شروع به بازگشت به نیویورک دفاتر در ژوئیه 1. داوطلبان از های تجاری و گروه های دیگر که کمتر قادر به کار از خانه موثر خواهد بود در دسته اول.

کارکنان نشان داده خواهد شد ویدئوها که توضیح قوانین جدید از این دفتر از جمله نحوه ورود به ساختمان و استفاده از حمام و سرویس بهداشتی. میز جدا شده از جنس پلکسی گلاس و کمتر وجود دارد صندلی در اتاق کنفرانس.

بیشتر کارکنان به دنبال خواهد داشت به عنوان بانک fine-آهنگ روش و دفتر محیط زیست و آهنگ هر گونه بیماری. مدیر عامل شرکت مایکل Corbat کرده است که یک مؤمن در دفتر فرهنگ است. سیتی گروپ پیش از همه گیر بود زدم دیوار در دفاتر خود برای تشویق همکاری و شانس جلسات چه آقای Corbat خواستار “برخورد سازنده.”

املاک و مستغلات شرکت است که باید حفظ شود که کار از خانه است که هیچ جایگزینی به صورت چهره به چهره و تعامل در میان بیشتر مشتاق به بازگشت به میز خود است. Empire State Realty Trust, صاحب ساختمان امپایر استیت, برنامه ای برای بازگشایی دفاتر خود جمعه و انتظار دارد که حدود یک سوم از کارکنان خود را برای بازگشت در عرض یک هفته با توجه به اجرایی آنتونی Malkin.

سیلوراستاین خواص کارمندان رایگان خواهد بود به بازگشت در روز دوشنبه را به سه گروه تقسيم شدند. هر گروه دو روز زمانی که آنها می توانند به دفتر آمده و پس از چهار روز زمانی که آنها نیاز به کار از راه دور گفت: این شرکت افسر ارشد عامل دینو Fusco. سیلوراستاین نصب شده از جنس پلکسی گلاس سپر و در آن را بررسی کنید-در میز و قرار دادن ضد میکروبی فیلم بر روی سطوح در زمینه های مشترک است که لمس زیادی از قبیل درب و گردان آقای Fusco گفت.

نوشتن به Konrad Putzier در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de