T-Mobile و Sprint توافق نزدیک به دو سال پیش به رقم 26 میلیارد تمام سهام ترکیبی.

عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: دولت نمی خواهد درخواست تجدید نظر یک قاضی فدرال تصمیم به اجازه T-Mobile ما Inc. و با حداکثر سرعت دویدن Corp. به ادغام با برداشتن یک مانع بین حامل تلفن همراه خود را طولانی-برنامه ریزی ترکیبی.

“پس از تجزیه و تحلیل کامل نیویورک تصمیم گرفته است به جلو حرکت کند و با یک تجدید نظر در این مورد” خانم جیمز گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ، “ما امیدواریم که به همکاری با همه احزاب به اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان دریافت بهترین قیمت و خدمات ممکن است که شبکه های ساخته شده در سراسر کشور ما و این که شغل خوب و پردرآمد ایجاد شده در اینجا در نیویورک است.”

یک قاضی فدرال در منهتن در روز سه شنبه حکم به نفع شرکت های که به توافق نزدیک به دو سال پیش به رقم 26 میلیارد تمام سهام ترکیبی که ایجاد یک بی سیم شرکت با پایه مشتری رقابت AT&T Inc. و Verizon Communications , Inc.

نیویورک و کالیفرنیا به رهبری یک ائتلاف از کشورهای شکایت کرد که در ماه ژوئن برای جلوگیری از برخورد. ایالات متحده استدلال می کرد که خروج از این کشور با سه کشور اپراتورهای تلفن همراه خواهد صدمه دیده است مصرف کنندگان به ویژه کسانی که با کم هزینه و نرخ برنامه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این ادغام را تحت تاثیر قرار خواهد خدمات تلفن همراه و قیمت گذاری? پیوستن به مکالمه زیر.

وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون فدرال ارتباطات بعد از امضا کردن در مورد ادغام منوط به شرایط خاصی است. اما یک گروه هسته متحده باقی مانده ديپلمات. مقامات از 13 ایالت و ناحیه کلمبیا مواجه خاموش در برابر این شرکت در دو هفته ماه دسامبر دادگاه اجازه داده است که ایالات متحده به سوال دولت فدرال تصمیم گیری.

دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا روز سه شنبه گفت که دولت ائتلافی “آماده شده و به مبارزه تا زمانی که لازم است برای حفاظت از نوآوری و رقابتی هزینه” اما متوقف کوتاه از تعهد به درخواست تجدید نظر حکم. یک سخنگوی آقای بکررا گفت: دولت هنوز بررسی گزینه های خود را.

هر دو شرکت صورت موانع بیشتر قبل از آنها می توانند با بستن قرارداد. کالیفرنیا مستقل خدمات عمومی کمیسیون و دیگری در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن هنوز در حال بررسی ادغام.

این شرکت نیز مذاکره تغییرات به یک توافق ادغام در اصل امضا شده در اواخر ماه آوریل سال 2018 است. T-عامل تلفن همراه رئیس مایک Sievert, است که میله میله به عنوان رئیس اجرایی بعد از دیرین مدیر عامل John Legere مراحل پایین گفت: این ادغام می تواند به عنوان اوایل به عنوان در تاریخ 1 آوریل.

نوشتن به خود جلب کرد فیتزجرالد در andrew.fitzgerald@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im