نیویورک سوابق بزرگترین واحد-روز شمار تلفات از Coronavirus

کارگران پزشکی نقل مکان کرد و یک بدن به یک یخچال کامیون در خارج از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین n. y. جمعه.

عکس: استفانی کیت/گتی ایماژ

همه گیر تلفات در ایالات متحده به شدت به نیویورک و کشور گزارش خود را به بالاترین روزانه افزایش مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید و گردابی مارس شغل گزارش با اشاره به عمیق تر کار-سقوط بازار.

سهام ایالات متحده و دولت اوراق قرضه کاهش یافت و پس از داده های جدید نشان داد کارفرمایان ریختن 701,000 شغل در ماه گذشته شروع کار-سقوط بازار است که می تواند فشار و نرخ بیکاری به اوج جدید. یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

آخرین Coronavirus

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به توصیه پوشیدن پارچه ماسک یا پوشش صورت در coronavirus نقاط.
  • تایید موارد بالا 1 میلیون در سطح جهان است.
  • ایالات متحده گزارش 30,100 موارد جدید.
  • چین است که به آرامی به حالت عادی بازگشت پس از بلند کردن اجسام یکی از طولانی ترین مستندات.

ده هفته پس از آن اولین مورد گزارش شده از جدید coronavirus ایالات متحده آمریکا است که در مرکز جهانی همه گیر با بیش از 245,600 گزارش شده عفونت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روز پنج شنبه در کشور به خود اختصاص بزرگترین بخش از جهان جدید موارد با نزدیک به 30,100 موارد جدید از 80,600 کل. و در یک گریم نقطه عطف در ایالات متحده گزارش شده 1,169 مرگ و میر در یک روز—بالاترین روزانه تلفات.

نیویورک بدترین آمار دولت نیز شاهد بالاترین واحد افزایش در مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شده است. در مجموع 2,935 مردم در حال حاضر در درگذشت دولت از 2,373 یک روز قبل از آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

ایالات متحده آمریکا ممکن است به مردم توصیه در coronavirus نقاط داغ به پوشیدن پارچه ماسک صورت, a $350 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی امروز و موارد جهان گسترده ای فراتر از یک میلیون. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Ringo Chiu/زوما پرس

به عنوان بیمارستان در سراسر امریکا آماده برای هجوم بیماران جدید رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد به استفاده از دفاع تولید, عمل, یک کره ای دوران جنگ امنیت ملی و بسیج قانون برای تضمین منابع شرکت ها نیاز به هواکش. متحده روبرو هستند کمبود بحرانی و دولت فدرال کمتر از 10000 دستگاه هنوز هم در دست است.

آقای کومو و گفت: این سخت-آمار دولت تا به حال به اندازه کافی فن فقط شش روز بیشتر در بیمارستان’ نرخ فعلی استفاده کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به استفاده از یک بسته محرک اقتصادی فدرال برای پرداخت هزینه بیمارستان که درمان بیمه مردم با Covid-19 تا زمانی که آنها موافقت خود را با لایحه بیماران یا مسئله غیر منتظره اتهامات وال استریت ژورنال گزارش شده است.

فرمانداران از جمله تنسی لایحه لی و واشنگتن جی Inslee ادامه داد: به حرکت می کند برای جلوگیری از سرایت آغاز یا گسترش ایالت مستندات. دولت فدرال است که انتظار می رود توصیه می شود که آمریکایی ها در بخش هایی از ایالات متحده که در آن کروناویروس جدید است که به سرعت در حال گسترش پارچه ای صورت ماسک یا پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی به منظور کاهش انتقال است.

در تلاش برای استراحت محدودیت در حرکت ایالات متحده و کشورهای اروپایی به دنبال استفاده از داده های تلفن برای پیگیری افراد آلوده و شناسایی کسانی که با آنها در تماس. دولت در چین, سنگاپور, اسرائیل و کره جنوبی که در حال حاضر با استفاده از داده ها چنین اعتباری عمل با کمک به سرعت گسترش ویروس.

در سطح جهان وجود دارد 1.04 میلیون موارد گزارش شده از کروناویروس جدید, از جمله بیش از 55 ، 000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز جمعه.

یک مرد قدم زدن در رم در روز پنج شنبه.

عکس:
سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

مرتبط

  • ایالات متحده انتظار می رود به توصیه پارچه ماسک صورت برای آمریکایی ها در Coronavirus نقاط داغ
  • چه چیزی آن را مانند به یک ماسک? نگاه به لس آنجلس
  • گوگل ارائه می دهد کاربر داده های مکان به مقامات بهداشتی مقابله با کروناویروس
  • ملوانان شروع به ترک Coronavirus زده ناو هواپیمابر ایالات متحده

در ایتالیا است که در زیر تمدید مستند در سراسر کشور روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید است که روند را—با وجود داشتن جهان بالاترین مرگ و میر در مجموع 13,915. برای اولین بار در اسپانیا به کل پرید گذشته ایتالیا با 117,710 تایید عفونت. ایتالیا تا به حال 115,242 موارد گزارش شده.

با توجه به داده های جدید از سازمان بهداشت جهانی در اروپا و 95 درصد از مرگ و میر ناشی از عوارض ناشی از کوروناویروس رخ داده است در افراد مسن تر از 60 سال است. بیش از 50 ٪ از تمام مرگ و میر درگیر افراد 80 سال یا مسن تر.

تست برای coronavirus نشده است یکنواخت در سطح جهانی و نرخ بیماری و مرگ ممکن است underreported در ایتالیا و کشورهای دیگر. کارشناسان بهداشت و درمان در ایالات متحده آمریکا به ابراز نگرانی در مورد دقت coronavirus تست باور تقریبا یک سوم مبتلا به این بیماری است که تست منفی است.

در اکوادور رئیس جمهور لنین مورنو گفت: اگر چه آمار رسمی نشان می دهد تنها 100 نفر کشته شده اند و 3,163 بودند با این ویروس آلوده شد او مطمئن بودند “ده ها هزار نفر از افراد آلوده و صدها زندگی snuffed.”

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

کارشناسان هشدار می دهند که در آمریکای لاتین و دیگر کشورهای در حال توسعه به ویژه آسیب پذیر هستند از coronavirus با توجه به ضعف عمومی-امکانات بهداشتی و نابرابری اقتصادی است که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای مردم فقیر که بر دستمزد روزانه به ماندن در خانه به سرعت ویروس گسترش یافته است.

چین که در آن ویروس جدید برای اولین بار ظاهر شد در اواخر سال گذشته به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی پس از بلند کردن یکی از دقیقترین و طولانی ترین مستندات. ملی کمیسیون بهداشت گفت: چین در روز پنج شنبه ثبت 60 مورد جدید که در آن مردم نشان داد که هیچ علائم و 31 مورد جدید که در آن آنها—یک سطح که در آن نگهداری برای هفته گذشته.

دیگر کشورها مانند سنگاپور و استرالیا نیست دیدن روشن كردن روند با رشد موارد جدید تندرست در اطراف به عنوان دولت سعی شامل خوشه از عفونت آنها به عنوان پاپ تا. به طور فزاینده کشورهای در حال فرض کنید این بی قراری امور—با تغییر سطح محدودیت در فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

“ما قصد داریم در این عادی که در آن زندگی میکنیم در حال حاضر و اشکال از محدودیت های است که ما باید برای آینده قابل پیش بینی” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز جمعه گفت.

عدم اطمینان است به خصوص دشوار است چرا که به عنوان clampdowns یا curtailments در فعالیت کشیدن در, آسیب های اقتصادی رشد می کند.

ایتالیا و اسپانیا در خدمات بخش تجربه های شیب دار کاهش فعالیت در ماه مارس با بزرگترین تاثیر را در رستوران ها و حمل و نقل و خرده فروشی خدمات ضربه سخت مستندات با توجه به نظرسنجی توسط شرکت اطلاعات خود را Markit. این نظرسنجی نشان می دهد که منطقه یورو را سوم و چهارم بزرگترین اقتصادهای کوچک خواهد شد به اندازه 10% در طول نیمه اول سال جاری با توجه به اقتصاد آکسفورد یک شرکت مشاوره ای.

روسیه را سخت اقامت-صفحه اصلی, سفارش, تمدید شده در روز پنج شنبه به پایان ماه آوریل انتظار می رود برای کوبیدن یک اقتصاد است که در حال حاضر در آستانه رکود اقتصادی به دلیل توفنده قیمت نفت یکی از اصلی آن صادرات است. در این کشور نرخ بیکاری انتظار می رود که به 5.9 درصد در پایان سال از 4.6 درصد در ماه فوریه بر اساس یک نظرسنجی از اقتصاددانان با آژانس خبری اینترفاکس.

آخرین هواپیما از مسکو قبل از تعلیق ترافیک هوایی بود به برگزاری لغو شد در آخرین دقیقه روز شنبه, مسافران مجبور به تخلیه این هواپیما به معنای بازگشت یک دسته از آمریکایی ها به آمریکا

رقصنده باله جولیان مک کی بود که سفر خانه به دیدن پدر خود در مونتانا که رنج می برد از مرحله چهار سرطان گفت: مسافران برای خروج هواپیما درست قبل از برخاست.

“این افتضاح من به طور کامل رشته” آقای مک کی گفت: در یک تماس تلفنی از مسکو به فرودگاه بین المللی Sheremetyevo.

روسیه قبلا به پایان رسید و بین المللی ترین ترافیک هوایی, هر چند برخی از پروازها شد و هنوز هم در حال وقوع به بازگرداندن روسها و خارجی. اقدامات بیشتری در حال انتظار برای به اجرا در آمده است نیمه شب روز جمعه به پایان ترافیک هوایی در داخل و خارج از کشور به طور کامل با توجه به یک فرد نزدیک به این کشور گل سرسبد حامل هوا Aeroflot.

در ایران, یک کشور دیگر ضربه سخت توسط ویروس دولت تصویب اعتبارات اضطراری برای افرادی که کسب و کار شده اند و صدمه مهار اقدامات است.

اقدامات انجام شده در سراسر جهان برای مهار این ویروس می تواند هزینه بین $2 تریلیون و 4 تریلیون دلار در این سال تنها کمتر از 5 درصد از جهان اقتصادی خروجی با توجه به پیش بینی صادر جمعه توسط بانک انکشاف آسیایی.

بسیاری از کشورهای در حال hunkering را برای یک نبرد طولانی.

ژاپن شاهد یک افزایش سریع در همه چیز از تعداد coronavirus عفونت به مرگ و میر ناشی از بیماری رانده شده توسط یک افزایش در تعداد در شهرستانها بزرگ است. توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike شده است به تدریج خفقان را در حرکت در اطراف شهرستان و پیشنهاد او را سفت کسانی که محدودیت اگر این بیماری را گسترش نمی کند.

دولت فرانسه در حال حرکت به دفع کمبود داروهای مورد استفاده برای نگه داشتن فشرده-مراقبت از بیماران زنده است درخواست شرکت های دارویی برای بررسی سطح تولید و شناسایی هر زنجیره عرضه تنگناها نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت.

در لبنان و عراق و گروه های مورد حمایت ایران هستند و با استفاده از اورژانس پزشکی برای نشان دادن قدرت سازمانی و منحرف محبوب فشار در محاصره دولت آنها پشتیبانی می کند. حزب الله و آرایه ای از عراق شبه نظامیان را هدایت زمان جنگ منابع از جنگ در سوریه و عراق به راه اندازی بیمارستان برای Covid-19 بيمار شلنگ پایین خیابان و ارائه سبد غذایی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Talal انصاری در [email protected], Phred Dvorak در [email protected] و توماس بیشه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im