نیویورک فدرال رزرو ویلیامز می گوید بازیابی بعید است سویفت

فدرال نیویورک رهبر جان ویلیامز گفت: بانک مرکزی اروپا در بخش مالی دیده اند موفقیت های زیادی را.

عکس: کارلو احدی/ایسنا

بانک فدرال رزرو نیویورک رئیس جمهور جان ویلیامز در روز جمعه گفت که حتی یک قطعنامه سریع به این بیماری همه گیر کوروناویروس بعید است که به یک بازیابی سریع برای اقتصاد ایالات متحده است.

“من نمی بینم اقتصاد در حال بازگشت به قدرت کامل تا پایان سال است. آن را به دیگر به ما به عقب بر گردیم به جایی که ما می خواهیم به او گفت:” در یک مصاحبه با CNBC. آقای ویلیامز گره خورده چشم انداز بازیابی کند به احتیاط این است که به احتمال زیاد بیشتر از دوام بیاورید هر اجتماعی-دورى و دیگر محدودیت دولت.

“حتی به عنوان همه گیر عبور می کند و حتی به عنوان محدودیت های آرام و به تدریج در طول زمان ممکن است مردم را کاملا در حالی که قبل از آنها در حال حاضر به عقب بر گردیم در هواپیما در قطار و یا رفتن به تئاتر و یا رفتن به کنسرت یا چیزهایی مانند این که” آقای ویلیامز گفت. “بنابراین وجود دارد برخی از خطرات آن طول می کشد برای دریافت کنید که برای بازیابی اقتصاد از فقط آنچه اتفاق می افتد در شرایط رسمی و محدودیت هایی که در محل هستند.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

آقای ویلیامز که دارای دائمی رای در رای-تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو و حمایت کرده است بانک مرکزی اقدامات اخیر برای بازگرداندن بازار, قابلیت, گفت: مداخلات در بخش مالی دیده اند موفقیت های زیادی را. اما او اضافه تر وجود دارد, به ویژه در حصول اطمینان از بانک مرکزی حمایت مالی برای کسب و کارهای کوچک به خوبی کار می کند. “ما متعهد به گرفتن این حق و متعهد به گرفتن این به بازار به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” آقای ویلیامز گفت.

آقای ویلیام سخنان آمد و پس از یک سخنرانی در روز پنج شنبه است که در آن او گفت که بانک مرکزی در تلاش برای تقویت اقتصاد خواهد بود در محل برای برخی از زمان آمده است.

“ما قطعا در یک رکود شدید در فعالیت های اقتصادی او گفت:” پنج شنبه. “حتی به عنوان یک بیماری همه گیر عبور و اقتصاد می آید و من انتظار می رود تقاضا برای ضعیف شود و در نتیجه نیاز به قوی پولی حمایت از سیاست های مالی و پشتیبانی و همچنین برای رسیدن به اقتصاد ما بازگشت به قدرت کامل بیش از چند سال آینده.”

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

منطقه ای دیگر مسئولین فدرال ریزرو همچنین وزن در روز جمعه های با درجات مختلفی آقای ویلیامز انتظار که آن زمان را برای اقتصاد خود را راست.

صحبت کردن در یاهو امور مالی بانک فدرال فیلادلفیا رهبر پاتریک هارکر گفت که او انتظار ندارد یک snapback به سرعت یک بار همه روشن سیگنال می رسد از کارشناسان بهداشت و درمان. “من نه از طرفداران V شکل بازیابی فکر نمی کنم از آن خواهد شد که V. اما هدف این است که به تو اما بسیار باریک U,” او گفت: که به معنی رسمی که دارای یک کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو رای در این سال می بیند تیز و عمیق رکود از آن طول می کشد برخی از زمان برای ظهور.

در ارائه تصویری سنت لوئیس فدرال رزرو رهبر جیمز بولارد یک کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو غیر از رای دهندگان گفت که در سه ماهه دوم داده که او انتظار دارد را نشان می دهد کامل فشار اقتصادی shutdown—خواهد بود بد به حکم حذف از روند طبیعی اندازه گیری فعالیت های اقتصادی.

چه خواهد شد در سه ماهه دوم نمی تواند قابل مقایسه “به هر چیزی که ما دیده ایم در اقتصاد کلان ایالات متحده تاریخچه” آقای بولارد گفت. “ما فقط باید مرتب کردن بر اساس از نوشتن سه ماهه دوم. فکر می کنم از آن به عنوان یک بسیار متفاوت قسمت و خروج محاسبه نرخ رشد سالانه و ترک نسبت به سایر دوره ها در گذشته به دلیل آن را فریبنده در فکر کردن در مورد چگونه اقتصاد ممکن است قادر به رفتار رفتن به جلو,” او گفت:.

آقای بولارد نیز با سایر مقامات و گفت: بانک مرکزی ساخته شده است که “پیشرفت قابل توجهی” در تثبیت بازارهای مالی و افزود که “فدرال رزرو است که قطعا مایل به انجام خیلی بیشتر” اگر آن را می بیند یک نیاز است.

در یک بعد از گفتگو با خبرنگاران گفت آقای بولارد گفت: این یک “بسیار بعید است که نتیجه” که بانک مرکزی ایالات متحده خواهد خرید سهام به عنوان وسیله ای برای حمایت از اقتصاد است. او اشاره کرد که بازار سهام نشده رنج می برد از نقدینگی مسائل و احتمالا بسیار بلند از بانک مرکزی خرید.

در ضمن کلیولند تغذیه رئیس کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو و رای دهندگان Loretta مستار وزن از طریق یک مصاحبه با بلومبرگ تلویزیون کانال. مانند سایر مقامات رسمی او گفت: ممکن بود بازیابی هنگامی که آن را وارد می کند می تواند به آرامی ادامه. او همچنین گفت که او نگران نیست تغذیه مداخلات در بازار مانند اوراق قرضه شرکت های بزرگ و پر بازده بدهی را ایجاد مشکلات پس از بحران.

“ما در حال انجام همه چیز ما انجام نداده بود قبل از. اما در این مرحله من فکر نمی کنم ما می تواند این باشد که در مورد این نوع مخاطرات اخلاقی” او گفت:. “این است که بسیار تاثیرگذار و منفی تاثیرگذار شوک و ما را مجبور به انجام همه ما می توانید به مطمئن شوید که ما در حال انجام آسیب دائمی به اصول اساسی اقتصاد است.”

نوشتن به Michael S. دربی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im