نیویورک و لندن ممکن است غیرقابل سکونت در بعد از 45 سال!

با افزایش جمعیت, تغذیه میلیون ها نفر در حال تبدیل شدن به یک کار بسیار نیرومند است.

این به ویژه با توجه به کشورها ندارد و یا ضعیف منابع آب. همانطور که در امروز بیشتر از 800 میلیون نفر گرسنه. چگونه برای کاهش این افزایش مشکل ؟ یک راه این است که به دنبال النهرین راه اقتصاد است.

تبادل مواد و انرژی برای مواد غذایی است. اگر چه کشورهای زیر VWT (آب مجازی و تجارت) به مواد غذایی امن در حال حاضر داد و ستد سیستم شاید یک راه حل.

برخی از کالاها که سقوط تحت این سیستم نفت و گاز و مواد معدنی, پارچه, غلات, سفال و غیره. آب غنی از کشورها مانند هند باید تمرکز بر توسعه گسترده سیستم های کشاورزی در مقیاس بزرگ و باید تبدیل به انبار غذا از جهان است. هیچ کشوری نمی تواند زنده ماندن بدون غذا. از این رو کشورها با مواد غذایی, استقلال خواهد حکومت جهانی در آینده است. همه خلیج فارس کشورهای غنی از منابع نفت (عربستان سعودی, کویت, عمان, مصر, ایران, عراق محروم از منابع آب می تواند در تبادل مواد غذایی برای تولید انرژی است. این یک موقعیت برنده است. با گذشت زمان این داد و ستد کالا سیستم تکامل یافته و تصفیه شده. در حال حاضر آب-کشورهای غنی اجاره خود را نخست اراضی کشاورزی برای کشورهای نفت خیز به رشد مواد غذایی, امن, امنیت غذایی.

لیبی سرمایه گذاری در کشور لیبریا و مالی و سودان (سفید رود نیل) به رشد برنج (241000 در هکتار) ; عربستان سعودی سرمایه گذاری در اتیوپی, نیجر و مالی به رشد برنج (110000 هکتار) ; هند سرمایه گذاری در اتیوپی (رود نیل سفید; 100000 هکتار). VWT است که مصرف متفاوت ابعاد ساخت کشور به رقابت برای خود امنیت غذایی و ترویج صادرات مواد غذایی به آب-تاکید کشورهای. کشور لیبریا, سودان, نیجر هستند و از لحاظ اقتصادی بسیار ضعیف کشور است. اما این کشورهای غنی از منابع آب در مقایسه با سرمایه گذاری کشور است. این کشورها اقتصاد رشد خواهد کرد از طریق VWT اما باید یک حد در زمین است که از اجاره برای رشد مواد غذایی (برای کنترل بهره برداری; نگاه در این منطقه از زمین های کشاورزی اجاره کردن!!).

هند است که آب و مواد غذایی مازاد کشور است. سرمایه گذاری در اتیوپی است که صرفا یک سرمایه گذاری تجاری. اما دیگر کشورهایی که نه آب و نه منابع نفت. نگاهی به عنوان مثال اریتره و جیبوتی. پس از جیبوتی استراتژیک واقع این کشور است که (در حداقل شهر جیبوتی) از لحاظ اقتصادی با حمایت غرب است. این نوع جدید از “داد و ستد سیستم” را تحمل نمی کند برای یک مدت طولانی. همه بستگی به شرایط سیاسی سیاست و سناریوی از کشور اجاره کردن زمین. مواد غذایی وارد کشور خواهد شد در دریافت پایان در مورد سیاسی وجود دارد تغییر سیاست. برای توسعه پایدار کشور باید “مواد غذایی مستقل” و نه “مواد غذایی امن”. این اتفاق می افتد تنها زمانی که کشورهای در حال انرژی مستقل است. کشور نیاز نمی شود, جایگاه, نفت و گاز غنی رسوبی سازند/ حوضه. وجود دارد دیگر منابع انرژی در دسترس برای این کشورها که آب و منابع نفت و…به خصوص خاورمیانه و شمال آفریقا کشور است.

این کشورها باید تمرکز بر توسعه این منابع انرژی است. برای مثال انرژی زمین گرمایی است که فراوان در این کشورها دروغ بهرهبرداری نشده. این کشورها سیاست باید به درخواست کمک های مالی موسسات به صندوق توسعه زمین گرمایی انرژی است. پس از این منبع انرژی است توسعه یافته وجود دارد که به دنبال بازگشت به این کشور با توجه به آب و غذا استقلال. بیش از یک دوره از زمان, آنها خواهد شد قدرتمند ترین اقتصاد جهان از آنها مواد غذایی مستقل است.

داد و ستد کالا سیستم پایدار نیست در آینده است. زمین یک منبع انرژی رایگان. یکی به صورت هوشمند به منظور توسعه سیستم ها و سیاست ها برای اطمینان از مواد غذایی و انرژی استقلال.

عدم آن شما خواهد بود یک برده به لحاظ اقتصادی کشورهای ثروتمند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de