آمریکا قوانین بین المللی برای دانش آموزان بی رحمانه و باید خارج

به عنوان Covid همچنان به خشم از طریق ما بسیاری از کالج ها و دانشگاه های فنی و حرفه ای برنامه ها برنامه ریزی شده اند به ادامه ترم پاییز با کلاس های آنلاین. اما برگ برنده دولت می خواهد به فشار یک بازگشت به ‘عادی’. در واقع رئیس جمهور به تازگی در توئیتر خود نوشت که “مدارس باید باز در پاییز.” و در روز دوشنبه به دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) اداره اطلاع داده است که دانشجویان بین المللی مجبور به ترک کشور و یا در معرض خطر اخراج اگر آنها نمی تواند در فرد دروس در پاییز.

این است که بسیار نگران کننده برای 200,000, هندی, دانش آموزان و همچنین دیگر دانشجویان بین المللی که در حال حاضر در ایالات متحده – به عنوان همچنین آنهایی که می شده اند و رهبری وجود دارد در ماه های آینده. به عنوان آن است که شده است وجود دارد کمی تنزیل هزینه های مختلف زمانی که کلاس های منتقل شده به طور کامل آنلاین بدیهی است که عمده تعدیل در آموزش و پرورش کیفیت نسبت به فرد در دانشگاه تجربه. حال اگر خود دانشگاه مردد به تدریس کلاس ها به طور کامل آنلاین – یک تصمیم گیری است که ممکن است قابل توجیه دلایل پزشکی – آنها را مجبور به تقلا برای پذیرش در یک جایگزین دانشگاه ارائه کلاس های منظم. دوباره هزینه پیامدهای این حرکت می تواند زیاد حتی اگر آنها جلو این مشکل gambit.

همچنین بخوانید: دانشجویان خارجی بودن ‘سرد’ از ما

اما سیاست مضر به امریکا به عنوان به خوبی. کاملا جدا از چقدر دانشگاههای آمریکا بستگی دارد پرداخت هزینه های بین المللی دانش آموزان استثنایی تنوع آن بدن دانش آموز یکی از بزرگترین نقاط قوت آمریکا سیستم آموزشی. این پرورش نوآوری و سرمایه گذاری حتی آن را به عنوان گسترش آمریکا قدرت نرم در راه بی نهایت. به عنوان شورای آمریکایی آموزش و پرورش (ACE) به نمایندگی از روسای دانشگاه ها گفت: هدایت صادر شده توسط یخ “هولناک”. آن را نیز به نام بی معنی و بی رحمانه و بیگانه. از آن خارج می شود باید بدون تاخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im