جدید قوانین امنیت محو خط بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین

دلار هنگ کنگ

چین رسما تصویب یک طرح سهشنبه برای نوشتن یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ که اعمال پکن را گسترده تر, جدید, کنترل نیمه خودمختار در قلمرو یک پیشنهاد برای جلوگیری از بازگشت از ماه اغلب خشونت آمیز اعتراضات سال گذشته است.

پکن-حمایت هنگ کنگ دولت به دنبال اطمینان از شهروندان خود را که قانون نمی خواهد از تجاوز خود به آزادی در حالی که دموکراسی خواهی در توصیف این حرکت به عنوان پایان از ارزش های اصلی است که مجموعه این مستعمره سابق بریتانیا جدا از بقیه از چین است.

“از هم اکنون در هنگ کنگ است هیچ چیز اما فقط یکی دیگر از سرزمین اصلی چین به شهر” طرفدار دموکراسی در مجلس کلودیا Mo گفت.

چین تشریفاتی قوه مقننه پایان یک هفته جلسه سالانه محدود به دلیل coronavirus تایید تصمیم حزب حاکم کمونیست به تحمیل قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ.

بدن ایستاده کمیته یک گروه کوچکتر با قدرت تصمیم گیری را متهم به توسعه قوانین خاص در برابر تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ امور. هیچ جدول زمانی اعلام شده است اما آنها می تواند تصویب در یکی از آن جلسات بعدی در ماه ژوئن و اوت.

این حرکت نشانه قطعی برای پایان دادن به چین بیشتر پایین کلید به روش هنگ کنگ بیش از این در مقیاس بزرگ تظاهرات در سال گذشته گفت: دانشگاه کرنل چین متخصص آلن کارلسون.

هنگ کنگ رهبر کری لام است که زیر آتش برای دست زدن به این اعتراضات گفت: این تصمیم خوش بود به دلیل مشکل او چهره دولت در عبور امنیت ملی قوانین خود را دارد. این شهرستان در قانون اساسی به آن نیاز به تصویب این قانون اما دولتهای مختلف شده اند قادر و یا تمایلی به دلیل مخالفت.

خانم لام در بیانیه ای گفت که قوانین جدید خواهد بود “تحریم یک اقلیت بسیار کوچک از مجرمان که تهدید امنیت ملی” و “تاثیر نمی گذارد مشروع حقوق و آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ از ساکنان.”

ژاپن و ایالات متحده پیوست و دیگر دموکراسی که به انتقاد از این حرکت. رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: ژاپن است عمیقا در مورد تصمیم گیری “در میان قوی نگرانی های ابراز شده از سوی جامعه بین المللی و مردم هنگ کنگ است.”

پیش از تصمیم وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اطلاع کنگره در روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر توجه هنگ کنگ به عنوان مستقل از سرزمین اصلی چین و صحنه را برای امکان خروج از ترجیحی تجارت و مالی درمان است که ایالات متحده به این مستعمره سابق بریتانیا.

Pro-پکن قانونگذاران گفت: هنگ کنگ خواهد خود را حفظ درجه بالایی از خودمختاری تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که اداره این سرزمین از بریتانیا بازگشت آن به چین در سال 1997.

“ما واقعا بر این باورند که این تصمیم کنگره خلق ملی صدمه نمی خواهد حقوق و آزادی که در هنگ کنگ مردم لذت بردن از” pro-پکن مجلس مارتین لیائو گفت. “این می تواند به حل مسئله خشونت و شورش و اجازه دهید شهروندان بازگشت به صلح و ثبات در زندگی است.”

به عنوان چین را منظم 3000 عضو کنگره لاستیک مهر به حرکت در پکن و هنگ کنگ مقننه بود در یکی دیگر از لایحه که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی در خشن جلسه که در آن سه طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج و رسیدگی متوقف برای حدود پنج ساعت است.

این می آید پس از هزاران نفر از معترضان فریاد دموکراسی شعارها و توهین در پلیس در سراسر هنگ کنگ روز چهارشنبه.

در منطقه کسب و کار مرکزی پلیس مطرح پرچم هشدار معترضان برای متفرق کردن قبل از آنها به ضرب گلوله فلفل توپ در جمعیت و جستجو چند نفر. بیش از 50 نفر در جاده خلیج, خرید, منطقه گرد شده بودند و به نشستن در خارج از یک مرکز خرید در حالی که پلیس ضد شورش با اسپری فلفل گشت و هشدار داد روزنامه نگاران برای جلوگیری از فیلمبرداری.

با توجه به Facebook posts by هنگ کنگ نیروی پلیس 360 نفر دستگیر شدند اتهامات از جمله غیر مجاز مجمع رانندگی به آرامی و در اختیار داشتن آیتم های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد غیرقانونی مانند بنزین بمب.

این لایحه آن را غیر قانونی به توهین و یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی, “مارس از داوطلبان” در نیمه خودمختار هنگ کنگ. کسانی که گناه از جرم را به سه سال زندان و جریمه نقدی از $6,450.

مخالفان این لایحه می گویند آن است که یک ضربه به آزادی بیان در شهر پکن مقامات می گویند آن را پرورش میهنی روح و ارزش های سوسیالیستی.

“دموکراسی های غربی همه باید قوانین برای محافظت از خود را پرچم ملی سرودهای ملی و نشانها. هر گونه توهین به اعمال نسبت به این نمادها نیز جنایی” نرم افزار-پکن مجلس تونی بورس اوراق بهادار تهران گفت: در اولین روز از قوه مقننه بحث است.

دموکراسی نماینده مجلس چارلز Mok مخالفت کرد و گفت این قانون نمی خواهد کمک به دست آوردن احترام از مردم و بهانه ای برای کنترل آزادی بیان و عقاید مردم است.

“ما با خواندن سرود ملی ایران نیست چون ما نمی احترام به سرود ملی. سرود ملی نمادی از این کشور عزت. اگر آن را می خواهد به احترام و سپس اجازه دهید این دولت برای اولین بار احترام به حقوق و آزادی های مردم را برای اولین بار” آقای Mok گفت.

قوه مقننه رئیس جمهور اندرو لئونگ به حالت تعلیق در جلسه روز پنجشنبه در مدت کوتاهی پس از آن آغاز شد و خارج ادی چو برای برگزاری یک طعنه آمیز در مورد ثبت نام طرفدار پکن نماینده مجلس که به عنوان خوانده شده “بهترین رئیس درخشان لی.”

دوم طرفدار دموکراسی نماینده مجلس پرتاب شد برای فریاد بعد از این جلسه از سر گرفته شد و پس از آن یک سوم پس از عجله به جلو با یک بطری پلاستیکی را در یک کیسه پارچه ای که ریخته آن قهوه مطالب در طبقه در مقابل رئیس جمهور مطرح افتا.

“ما می خواستیم به استفاده از هر روشی برای جلوگیری از این سرود ملی قانون گرفتن گذشت این قوه مقننه است که اساسا کنترل می شود توسط حزب کمونیست چین به دلیل قانون این است که فقط یکی دیگر از راه قرار دادن فشار در هنگ کنگ مردم” Mr. Chu گفت: در خارج از اتاق.

او گفت: قوه مقننه به رئیس جمهور تا به حال به اعتراض خود placard تماس خانم لی یک “غیر قانونی رئیس” در طول چهار روز اول بحث تا او ساخته شده یک جدید که نام او را بهترین رئیس به جای.

خانم لی به تازگی انتخاب صندلی از کمیته های کلیدی است که ارسال این سرود لایحه به قوه مقننه برای در نظر گرفتن. او انتخابات که طرفدار دموکراسی مخالفان معتقد بود غیر قانونی به پایان رسید یک ماه طولانی filibuster که تا به حال مانع از این کمیته از اقدام در این لایحه و قوانین دیگر است.

پس از نشست دوباره طرفدار دموکراسی در مجلس ری چان شروع به فریاد و آقای لئونگ دستور داد او را خارج بیش از حد. سپس عجله تد هوی لگد کیسه های پارچه به سمت رئیس جمهور افتا پس از ماموران امنیتی او را برداشت و آن را از سقوط به دست خود را.

اعضای سمت چپ مجلسی ماموران امنیتی اسپری ضد عفونی کننده و تمیز کردن کارگران وارد برای پاک کردن فرش ، پس از آن آتش نشانان در تمام دنده محافظ وارد شده و به نظر می رسد به نمونه برداری از کف با استفاده از سواب. در این جلسه نمی رزومه تا 4 بعد از ظهر

آقای هوی بعدا توضیح داده شده مطالب به عنوان یک پوسیده گیاهی و گفت: او می خواست آقای لئونگ به احساس و بوی پوسیدن “یک کشور دو سیستم” و هنگ کنگ تمدن. “من می خواستم او را به طعم و مزه آن متاسفانه آن [سقوط] اخه من ضربه توسط ماموران امنیتی,” او گفت:.

به عنوان عمل گشوده هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ تحسین آقای Pompeo در اطلاعیه جداگانه در کنفرانس خبری.

تحریم ها و یا انجماد از هنگ کنگ ویژه اقتصادی وضعیت خواهد بود “اجازه دهید پکن می دانم آن است که باید به طور کامل عقب نشینی و توقف اجرای امنیت ملی قانون” گفت: آقای وانگ که گل رز به شهرت به عنوان یک رهبر دانشجویی در طول طرفدار دموکراسی تظاهرات در سال 2014.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: پیش از آقای Pompeo را اعلام کرد که چین می خواهد گام های لازم را برای مبارزه در برابر هر “اشتباه دخالت خارجی در هنگ کنگ امور.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. آقای Moritsugu گزارش از پکن است. اخبار دستیار نادیا لام در هنگ کنگ کمک کرده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>