یک کارمند بانک شمارش 100-یوان یادداشت و دلار صورتحساب در بانک شمارنده در Nantong در چین در شرق استان جیانگ سو. عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید آن را اجازه می دهد تا شرکت ها به دنبال تعرفه ها در برابر رقبای خارجی اگر آنها می تواند نشان می دهد کسانی که رقبا بهره مند از دستکاری نرخ ارز در کشور خود.

تحت مقررات جدید منتشر شده در دفتر ثبت فدرال در روز سه شنبه ارزهای کم ارزش خواهد بود به عنوان یک کمک مالی است که به طور نادرست مزایای کسب و کار خارجی. را قادر خواهد ساخت که شرکت های ایالات متحده به شکایت به دنبال یک نوع درمان شناخته شده به عنوان یک مخالف وظیفه. شرکت ها قادر خواهد بود به دنبال چنین تعرفه به عنوان به زودی به عنوان مه 6.

“ارز این قانون گام مهمی در تضمین این که شیوه های تجاری غیر منصفانه به درستی رفع” بازرگانی منشی ویلبر راس در بیانیه ای گفت.

این قانون جدید از سوی وزارت بازرگانی را به دولت یکی دیگر از ابزار برای فشار خارجی شیوه های که در آن معتقد واجد شرایط به عنوان ارز دستکاری شرکت دادن یک ابزار برای جبران. اما به دنبال جبران وظایف را می توان آهسته و دشوار روند بیشتر پیچیده پیچیدگی های اندازه گیری که آیا با توجه به ارز است “کم ارزش.”

جدید اندازه گیری است و انتظار نمی رود که منجر به سیل تعرفه های جدید است. وزارت بازرگانی گفت: در طرح پیشنهادی خود را در ماه مه که در آن انتظار می رود تنها چند اضافی جبران-وظیفه موارد واصل شود و هر سال بر اساس قانون جدید. مقامات تخمین می زنند که وظایف اضافی ارزیابی از موارد جدید را به مقدار بین 4 میلیون دلار و 21 میلیون دلار در سال است.

تعرفه های جدید استراتژی برای اولین بار تصور اولیه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما نه به طور رسمی پیشنهاد کرد تا زمانی که ممکن است 2019 به عنوان بخشی از تلاشهای دولت برای سرکوب کشورهای خارجی که دستکاری ارز خود را رو به پایین است.

دولت ایالات متحده است برافراشته در برابر کشورهای با مصنوعی کاهش نرخ ارز از صادرکنندگان در این کشورها به دست آوردن یک مزیت قیمت بیش از شرکت های آمریکایی در صادرات است.

برخی از شرکت های ایالات متحده به مدت طولانی نگرانی که رقبای خارجی بهره مند از افسرده ارز.

صنعت خودرو آمریکا در سال 1980 شکایت کرده است که ژاپن خودروسازان شد با بهره گیری از ضعف ین. اخیرا برخی از شرکت های آمریکایی گفته اند که چین تا به حال مصنوعی تضعیف ارز خود را برای تقویت بخش تولیدی آن در هزینه های آمریکایی رقبا.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان این مرحله به طور رسمی از برچسب زنی چین “‘ارز manipulator” اگر چه آن کاهش یافته و پس از تعیین دو کشور امضا فاز یک معامله تجاری در ماه گذشته.

“به هیچ وجه دقیق برای اندازه گیری ارز undervaluation” گفت: علامت سوبل, سابق وزارت خزانه داری ایالات متحده رسمی که مشغول به کار در ارز ارزیابی و انتقاد از حکومت.

گذشته از چین تعیین طول سال گذشته تجارت, جنگ, وزارت خزانه داری را به طور رسمی با برچسب هر کشور یک ارز کنترل از اوایل 1990s.

تحت فرآیند جدید شرکت خواهد بود قادر به شکایت است که می تواند مورد ارزیابی توسط وزارت بازرگانی و رییس کمیسیون تجارت بین المللی, یک سازمان مستقل است که ارزیابی خسارت از شیوه های تجاری غیر منصفانه. اگر موفق, تعرفه خواهد بود اعمال در برابر رقیب. در حال حاضر چنین جبران-وظیفه موارد اعمال می شود به یک تکه کوچک از ایالات متحده تجارت است.

قبل از قانون جدید شرکت نمی تواند ادعای دستکاری نرخ ارز به عنوان یک ناعادلانه به نفع رقبای خود. پیدا کردن از دستکاری نرخ ارز توسط وزارت خزانه داری است نه مورد نیاز برای یک شرکت شکایت موفق باشد.

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de