مک دونالد نقل مکان کرد و به یک منو محدود در سه ماهه کمک به ساده کردن عملیات.

عکس: Wilfredo لی/آسوشیتد پرس

مدیران کسب و کار می گویند که آنها در حال گرفتن بهتر گرفتن در چه جهان تبدیل coronavirus به نظر می رسد به آنها اعتماد به نفس بیشتری برای ذخیره کردن استراتژی است که حساب برای واقعیت جدید.

شرکت رهبران در حال تغییر فعالیت شرکت و بازنشانی مفروضات پس از ماه جذب می شود اطلاعات تازه ای در مورد چگونه مشتریان act با زندگی روزمره اغلب مشخص شده با کار کردن و ماندن در منزل و سفر کمتر و اجتماعی فاصله. در پاسخ به در حال ظهور در محیط کسب و کار در حال تجهیز نشدن قیمت گذاری, فروشگاه طرح و تولید—به صورت فوری و دراز مدت آینده.

“از آن زمان برای ما به عقب بر گردیم روی پای جلو” مک دونالد Corp. مدیر اجرایی کریس Kempczinskitold سرمایه گذاران شنبه. او گفت: همبرگر زنجیره ای در ابتدا به کار را از طریق شوک از این بیماری همه گیر اما آماده است تا به سطح شیب دار تا بازاریابی. آن را نقل مکان کرد به منو محدود در سه ماهه کمک به ساده کردن عملیات.

شورون Corp. در ضمن در حال آماده سازی برای قیمت نفت به افسرده باقی می ماند. “چیزهایی که قطعا بهتر از آنها در سه ماهه دوم به ویژه در آن, آوریل, مه, قاب زمان. اما ما باید به برنامه ریزی برای کاهش طولانی” گفت: Pierre Breber شورون را رئیس امور مالی.

سهام مسکونی, که یک نمونه از مورد 78,000 آپارتمان در سراسر ایالات متحده کاهش اجاره برای آخرین سه ماهه به مدیران گفت: برخی از مستاجرها نمی خواهید به زندگی می کنند در های مختلف متراکم مناطق شهری در حال حاضر. کلیسای & دوایت شرکت ، مصرف کننده محصول شرکت پشت بازو و چکش با نام تجاری افزود: ظرفیت تولید در سه ماهه دوم—از جمله نصب و راه اندازی یک جدید مایع-مواد شوینده خط در یک کارخانه—به جای افزایش تقاضا است. اسنک ساز Mondelez International , Inc. از بین بردن یک چهارم از انواع محصولات این تولید به تمرکز بهتر در آن مهم ترین علامت های تجاری.

در ماه آوریل مدیران در Shake Shack , Inc. شروع به فکر می کنم به طور جدی در مورد شتاب برخی از گزینه های مرتب سازی. مانند دیگر رستوران های زنجیره ای این شرکت تا به حال تعطیل مکان.

برگر, زنجیره ای, برای مثال شروع به کاوش اضافه کردن درایو های ویندوز برای سفارشات قرار داده شده جلوتر شبیه به آنچه Chipotle Mexican Grill Inc. انجام داده است در تعداد فزاینده ای از فروشگاه ها. زاینده رود نیز در حال حاضر برنامه ای برای باز کردن یک رستوران با یک سنتی درایو-از طریق سال آینده.

“آن رفت از حالت بحران و آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما به انجام این کار هر روز” گفت: اندرو McCaughan, Shake Shack ارشد توسعه افسر. “بیا مارس شما تا به حال به محوری.”

پلکسی گلاس تقسیم و کف کن ممکن است دائمی ولی همه گیر را تغییر پایدار به دفاتر. کارشناسان معماری و املاک و مستغلات, صنایع, به اشتراک گذاری چگونه آنها در حال بازگشت به کار و دفتر چه را مانند نگاه در آینده است. عکس: چزاره سالرنو برای وال استریت ژورنال

مانند بسیاری از شرکت های, Shake Shack چرخش به از دست دادن تازگی به اتمام سه ماهه پس از گزارش سود یک سال پیش. به طور کلی درآمد برای این شرکت ها در شاخص S&P 500 در مسیر سقوط 36 درصد در طول دو سال گذشته برای سه ماهه بر اساس نتایج واقعی و تخمین زده شده برای این شرکت ها و در عین حال به گزارش FactSet گفت و کاهش خواهد بود که بزرگترین افت از کاهش 69 درصد در سه ماهه چهارم سال 2008.

درآمد تنظیم شده است به کاهش 9.6% در سال بیش از سال, همچنین بر اساس نتایج واقعی و تخمین زده شده برای این شرکت ها و در عین حال به گزارش FactSet گفت. این هفته آینده یکی دیگر از 129 S&P 500 شرکت انتظار می رود به ارائه سه ماهه خود را به روز رسانی FactSet گفت: تا کنون 63 درصد از شاخص گزارش شده است.

با کروناویروس, پخش كردن, در بخش هایی از ایالات متحده و دیگر بازارهای بسیاری از شرکت ها همچنان به محتاط رویکرد نسبت به برنامه ریزی است.

Caterpillar Inc. در روز جمعه ارائه تفسیر در مورد سه ماهه سوم اما نه سال کامل. این شرکت شده است کاهش هزینه ها به عنوان تقاضا از مشتریان نهایی کاهش یافته است بیش از 20 ٪ در آخرین سه ماهه.

فیلیپ موریس و بین المللی چشم انداز جدید فرض وجود خواهد داشت نه هر گونه ملی مستندات در بازارهای کلیدی در طول بقیه سال.

عکس: ژن J. Puskar/آسوشیتد پرس

هنوز هم شرکت های دیگر از جمله Philip Morris International ,Inc. شروع به ارائه چشم انداز خود را در نتایج مالی دوباره که بسیاری از jettisoned در اوایل سال به عنوان اقتصاد جهانی تعطیل.

امانوئل Babeau امور مالی مدیر ارشد در سیگار ساز گفت: این شرکت تلاش در آوریل و مه به عنوان خوانده شده در بازارهای آن در میان coronavirus الهام گرفته از اختلالات به میلیون ها نفر از مردم در زندگی روزانه. در ماه ژوئن ظهور مجدد خیابان زندگی با فروشگاه ها و رستوران ها برگشت باز بهتر متبلور آنچه شرکت می تواند انتظار می رود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه خود را “طبیعی” می کنید و انتظار دارید این را دائم تغییر دهید ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما شروع به تحمل آنچه ما تماس بگیرید به عنوان طبیعی جدید اگر شما می خواهید که احتمالا آنچه شما در حال رفتن به زندگی و تجربه برای ماه های آینده و شاید چهارم” او در مصاحبه ای گفت:. این شرکت در چشم انداز جدید فرض وجود خواهد داشت نه هر گونه ملی مستندات در بازارهای کلیدی در طول بقیه سال.

Pentair PLC—تولید کننده پمپ های سیستم های تصفیه پاک کننده ها و محصولات دیگر بسیاری از آنها در استخرهای شنا—همچنین درخواست صدور مجدد چشم انداز در بخش پس از خوشهچین بینش چگونه مصرف کنندگان در خانه گیر کرده بودند با استفاده از استخر خود را. بسیاری از مردم باز شد آنها را زودتر و تقاضا برای تجهیزات بزرگ شده, مدیر اجرایی, جان Stauch گفت: سرمایه گذاران.

تقاضای افزایش یافته برای تجهیزات مورد استفاده در استخرهای شنا.

عکس: آنا نی/آسوشیتد پرس

وس Bricker, معاون رئیس متمرکز در ایالات متحده و مکزیک در حسابداری شرکت PricewaterhouseCoopers LLP گفت: مدیران باید برای ایجاد ثبات در کسب و کار خود و کشف کردن چگونه به عمل در طول بیماری همه گیر. “آنها در حال شروع به برقراری ارتباط به ذینفعان چه کسب و کار را مانند رفتن به جلو,” او گفت:.

Kimberly-Clark Corp. این شرکت در پشت دستمال کاغذی, Huggies پوشک و سایر محصولات بهداشت فردی در حال حاضر انتظار دارد که در مقایسه با رشد فروش حداقل 4 درصد برای سال 2020, مدیر اجرایی, Michael هسو گفت: سرمایه گذاران در ماه جولای. این نرخ دو برابر خواهد بود قبل پیش بینی شده است.

“ما دید رو به بهبود است,” او گفت:.

نوشتن به میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو