ماسک جدید سازان ظهور به عنوان Coronavirus گسترش

ماسک-ساخت ماشین آلات بیکار نشستن در قوی تولید کنندگان تسهیلات در شارلوت, N. C., به دلیل شرکت نمی توانید به اندازه کافی مواد خام است.

عکس: قوی تولید کنندگان

بیشتر شرکت ها در حال تلاش برای رسیدن به ماسک-ساخت کسب و کار به عنوان بیمارستان ها و مقامات دولتی برای صرفه جویی دنده محافظ برای کارکنان پزشکی مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تگزاس تاجر, یک شرکت است که باعث می شود ردهها پد برای حیوانات خانگی در ویرجینیا و دیرین پزشکی-تامین اجرایی در نیویورک همه خرید ماشین آلات و یا تجهیز نشدن خطوط تولید و به درجه ماسک صورت. اما کسانی که جدید هستند رو با مشکل همان تاسیس ماسک سازندگان: کمبود کلیدی لوازم و تجهیزات.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیست و توصیه عمومی به طور کلی پوشیدن ماسک صورت اگر آنها سالم کرد و گفت: این عرضه باید حفظ شود برای مراقبت از سلامت کارگران. گسترش ایالات متحده شیوع سرعت سوختن از طریق محدود باقی مانده منابع در بسیاری از بیمارستان ها و دولت backstops نیست همگامی بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات گفته اند.

3M Co. دو برابر شده است تولید N95 ماسک صورت و در حال حاضر تولید 1.1 میلیارد دلار در سال از جمله 400 میلیون دلار در ایالات متحده

“ما شاهد یک افزایش چشمگیر در تولید” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: پنج شنبه. N95 ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از ذرات کوچک, بهترین قادر به جلوگیری از پوشنده لباس از آلوده شدن. فولاد ماسک که ساده تر و ارزان تر فرسوده به طور معمول برای جلوگیری از پوشنده لباس از گسترش بیماری است. هر دو نوع ماسک در تقاضای بالا هستند توسط مراقبت های بهداشتی کارگران است.

N95 ماسک به طور معمول فروش برای کمتر از $1 هر کدام به بیمارستان هر چند قیمت ها در بازار آزاد افزایش یافته است با توجه به کمبود.

شرکت های کوچکتر می خواهید به سطح شیب دار بالا تولید بیش از حد. نلسون آزمایشگاه سالت لیک سیتی-بر اساس شرکت است که انجام تست کیفیت در ماسک اضافه کرده است ساعت های آخر هفته برای دیدار با چهار برابر افزایش در تقاضا از تازه واردان به کسب و کار.

“ما در حال دیدن تن از مشتریان جدید است که در حال تلاش برای پر کردن شکاف” گفت: سارا Smit یک مدیر عملیات در نلسون آزمایشگاه. Hampton, Va.-بر اساس ثبت شرکت, که کمک می کند تا تولید کنندگان حرکت ایالات متحده بهداشت و درمان-مراقبت از قوانین نیز دست زدن به یک جهش در کسب و کار جدید رئیس جمهور David Lennarz گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کارفرمای خود را خریداری ماسک صورت به عنوان یک حفاظت در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفته است که می خواهد به خرید 500 میلیون بیشتر ماسک صورت بیش از 18 ماه آینده بخشی از تلاش برای تشویق شرکت ها برای اطمینان بیشتر ماسک در داخل کشور. تولید ماسک و دیگر لوازم پزشکی منتقل شده تا حد زیادی به چین در سال های اخیر که در آن مقامات فرماندهی خروجی برای مبارزه با ویروس است که برای اولین بار به نظر می رسد وجود دارد در اواخر سال گذشته.

“این به اندازه کافی برای فقط در ذخایر. این بسیار مهم است که خود را تولید محلی گفت:” رونالد روبن, مدیر اجرایی مونترال-بر اساس Medicom گروه است که افزایش تولید ماسک در سراسر امکانات خود را در چین و فرانسه و دولت گرجستان است.

برخی از اجزای حیاتی در با کیفیت بالا و ماسک مانند منسوجات نبافته پلی پروپیلن یک شبکه متراکم از الیاف است که در خدمت به عنوان اصلی فیلتر کردن مواد باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

جفری لومن مدیر فروش در یک روشنایی تولید کننده است که می خواهد برای شروع ساخت ماسک گفت: بیش از یک تامین کننده مواد به او گفت که او بیش از حد دیر به امن یک جریان ثابت از منسوجات نبافته پلی پروپیلن. او فکر می کند او قادر خواهد بود برای تضمین عرضه به اندازه کافی برای گرفتن آغاز شده در چند ماه.

شرکت خود الحمرا, کالیفرنیا.-بر اساس Lumensource LLC کاربردی برای $500,000 وام برای شروع ماسک, تولید و سفارش قرار داده برای یک ماسک-ساخت ماشین. او مطمئن است زمانی که از آن خواهد رسید.

“ما به نوعی باید در صف منتظر بمانید” آقای لومن گفت. “بسیاری از مردم برای آن.”

تایوان بر اساس NCM تولیدات Converting Machinery Co. گفت: ماشین آلات این باعث می شود برای کاهش و ورق را رو کردن فیلتر به ماسک ها در بازگشت-سفارش حداقل به مدت شش ماه. یک نماینده برای TRM-رتبه های بالا ماشین آلات شرکت ، یکی دیگر از تایوان بر اساس ساز از ماسک-ماشین آلات تولید گفت: سفارشات جدید نخواهد بود پر برای حداقل 90 روز.

مایکل هوبارد قادر به سفارش یک ماشین برای خود ماسک-ساخت, راه اندازی, اما تنها پس از قیمت ، تجهیزات است که به طور معمول به فروش می رساند برای $30,000 می رود در حال حاضر برای $100,000, او گفت:.

ماسک صورت در فروشگاه های سخت افزاری و دیگر خرده فروشان به فروش می رسد به سرعت.

عکس: جرمی هوگان/زوما پرس

تولید اجرایی آمد تا با ایده برای یک ماسک-ساخت کارخانه در ماه فوریه پس از شنیدن در مورد کمبود پزشکی دنده در آسیا است. او گفت که او و چند تن از همکاران صرف خواهد شد تا 3 میلیون دلار برای شروع تگزاس, ماسک, Inc. ماسک خود را-ساخت دستگاه است که با توجه به رسیدن خود را به تازگی اجاره اتاق تمیز در شمال تگزاس در هفته آینده پس از اینکه هوا-حمل از چین.

“هنگامی که شما این نوع از حوادث وجود دارد باید برخی از فرصت هایی که به طور معمول نمی وجود دارد,” او گفت:.

U-Play USA LLC, که باعث می شود ردهها پد برای سگ ها و گربه ها در آن Virginia Beach, Va., کارخانه می خواهد برای شروع ساخت ماسک ، مدیر اجرایی BQ یان گفت: این شرکت یک بخش از شرکت چینی تو بازی شرکت می خواهد به همراه دو تکنسین از چین برای کمک به آن ماسک خط در حال اجرا است. که می تواند پیچیده توسط یک مطلب ممنوعیت غیر-آمریکا-شهروندان که به چین سفر کرده.

“ما می توانیم انجام دهیم این خط تولید در یک هفته” آقای یان گفت.

قوی تولید کنندگان است که در بوفالو, n. y. شد و در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع تولید ماسک در آمریکا به دلیل تجارت تنش بین پکن و واشنگتن که تا به حال ساخته شده برخی از کسانی که در واردات از چین گران تر است.

این شرکت دارای سه ماسک-ساخت ماشین آلات در شارلوت, N. C. اما مواد اولیه آن دستور داده بود از ووهان عمده تولید مرکز بود که همچنین مرکز شیوع این بیماری در چین گیر کردم وجود دارد در اوایل این سال به عنوان منطقه تعطیل برای مهار این بیماری است.

“ما در حال جستجو در سراسر جهان برای مواد” قوی تولید کنندگان اجرایی آلن Bagliore گفت.

قوی تولید کنندگان برنامه را به نه میلیون ماسک یک ماه در کارولینای شمالی به عنوان به زودی به عنوان آن را می یابد و تامین منسوجات نبافته پلی پروپیلن و مواد دیگر است. تا سپس آن ماسک-ساخت تجهیزات است که بیکار نشسته.

“ما در حال تقلا برای دریافت مواد خام در ایالات متحده گفت:” چارلز Fatora این شرکت از جهانی خرید. “من می تواند به نوبه خود از ماشین آلات روز و خیره در آنها است.”

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>