یک اطلس سلامت سیستم درایو-از طریق مرکز آزمایش در نیوجرسی.

عکس: اطلس نظام سلامت

نیوجرسی بیمارستان ها در حال مسابقه برای اضافه کردن تخت و افزایش کارکنان دولت به عنوان girds برای یک انتظار افزایش coronavirus بیماران در هفته های آینده را تهدید می کند که به پایمال کردن آن در سیستم مراقبت های بهداشتی.

مقامات بهداشتی دولت در حال بررسی بازگشایی بسته بیمارستان ها و استفاده از خوابگاه کالج پزشکی بخش ها و خانه های سالمندان به گسترش ظرفیت. بیمارستان در حال پاکسازی فضا در خود امکانات موجود برای اضافه کردن بیشتر تخت و لغو nonurgent روشهای پزشکی برای آزاد کردن اتاق ها و به منظور کاهش حجم کار برای کارکنان. این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده نیز مطالعه ساختمان جدید بال های موجود در بیمارستان.

“ما انتظار داریم که افزایش در مواردی که استرس سیستم مراقبت های بهداشتی را به طور قابل توجهی” دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

دولت پیش بینی شده است برای رسیدن به بدترین حالت آن کمبود تخت در اواسط ماه مه با توجه به گزارش دانشگاه راتگرز-کامدن (آرکانزاس) بر اساس تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق افتاده در چین و ایتالیا است. در آن زمان آن را به 122,700 به 313,200 بیشتر تخت از آن بسته به اقدامات دولت به کاهش ویروس گسترش یافته است. دولت در مورد 22,300 تخت مجموع و در حدود نیمی از این مقدار به طور معمول اشغال شده با توجه به گزارش.

بدترین سناریو در راتگرز گزارش فرض دولت enacts حداقل اجتماعی-دورى سیاست. پیش بینی کمبود 122,700 تخت فرض نیوجرسی با استفاده از قوی اجتماعی-دورى سیاست به سرعت گسترش این بیماری است.

“ما می تواند به کاهش این کمبود به دو روش: با کاهش نیاز و با افزایش ظرفیت” گفت: سارا Allred, دانشکده مدیر در این سناتور والتر برامدگی لبه طبقات سنگ موسسه امور عمومی در دانشگاه راتگرز. “من فکر می کنم داده ها از نیوجرسی تا کنون نشان می دهد که ما نیاز به انجام هر دو از آن چیزهایی است.”

تریاژ چادر راه اندازی در خارج از Morristown مرکز پزشکی.

عکس: اطلس نظام سلامت

برای کاهش نیاز به تخت های رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی یک دموکرات با صدور اقامت در خانه نظم شنبه برای همه نیوجرسی ساکنان ممنوع است که تمام تجمعات از جمله مراسم عروسی و جشن تولد. همه غیر ضروری کسب و کار باید از نزدیک و یا کارکنان خود را از خانه کار می کنند. مردم می توانند خانه را ترک برای به دست آوردن کالاهای ضروری و خدمات بازدید از خانواده و یا شرکت در فعالیت های در فضای باز.

“ما تقریبا قطعا رفتن به نیاز به هر انتقادی-مراقبت از تخت ما می توانید پیدا کردن در دولت آقای مورفی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “ما دیگر نمی تواند حفظ یک حس کسب و کار به طور معمول در طول این اورژانس است.”

مقامات بهداشتی دولت باید شناسایی فضاهای که در آن آنها می توانند اضافه کردن 1,000 تخت بیش از دو هفته آینده خانم Persichilli گفت شنبه. یکی دیگر از 400 فعال می شود در چهار تا پنج هفته است.

هکنساک نصف النهار سلامت, New Jersey, بزرگترین بیمارستان سیستم به حالت تعلیق در همه nonurgent جراحی و شتاب آزادی از بیماران زمانی که مناسب برای فضای رایگان در بیمارستان های آن گفت: Daniel Varga پزشک ارشد اجرایی از سیستم. بیمارستان نیز احداث فضای تریاژ چادر مجاور خود را به بخش اورژانس.

سیستم بیمارستان نیز به دنبال گسترش تعداد فشرده-مراقبت های ويژه با اضافه کردن برخی از دیگر بخش های بیمارستان, دکتر Varga گفت. مناطق دیگر آنها اکتشاف می تواند شامل استفاده از کنوانسیون ها و مراکز, خوابگاه اتاق, او گفت:.

“من فکر نمی کنم ما در آن سطح و در عین حال اما با این منحنی ما واقعا نمی دانم اگر این شیب دار بخشی از منحنی یا ابتدای منحنی” دکتر Varga گفت.

افزایش coronavirus موارد نیز کشش کادر پزشکی سراسر کشور گفت: Cathleen بنت اجرایی نیوجرسی انجمن بیمارستان. بیمارستان ها در حال آماده سازی تمرکز کارکنان موجود برای کمک به پاسخ به خروش او گفت:.

دولت خواسته است غیر فعال متخصصان پزشکی به گام تا و کمک به خانم بنت گفت. دولت نیز تسریع صدور مجوز و فرآیند صدور گواهینامه برای حرفه ای پزشکی و صدور چشم پوشی به طوری که خارج از دولت مراقبت های بهداشتی کارگران می آمد کار در نیوجرسی, او گفت:.

در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و ماسک یکی دیگر از نگرانی های عمده برای کارگران بهداشت و درمان است که نیاز به رسیدگی فوری خانم بنت گفت.

“این مهم است اطمینان حاصل کرد که ما [وسایل حفاظتی شخصی] و کارکنان حفاظت شده و آنها مناسب doffed به طوری که آنها نه به خطر انداختن خود و یا عزیزان خود را در پایان روز” خانم بنت گفت.

برایان Gragnolati مدیر اجرایی اطلس نظام سلامت که در عمل هفت بیمارستان در دولت گفت: تیم بررسی فضا در سراسر سیستم خود را برای ایجاد فضای اضافی. کارکنان نیز repurposed کل بال در مرکز خود را در Morristown, او گفت:.

اما به عنوان بیمارستان در سراسر نیوجرسی عجله برای پاسخ به coronavirus آنها به طور فزاینده ای رو به یک بحران نقدی آقای Gragnolati گفت. او گفت: دولت فدرال نیاز به توجه به تماس برای کمک های مالی از آمریکا انجمن پزشکی انجمن بیمارستان های آمریکا و آمریکایی انجمن پرستاران که با هم هستند درخواست 100 میلیارد دلار برای بیمارستان است.

“ما نیاز به تزریق بودجه به پرداخت هزینه این مراحل ما در حال گرفتن به مبارزه در این نبرد” آقای Gragnolati گفت.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

نوشتن به Joseph De Avila در joseph.deavila@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im