جدید پرچم جدید آغاز

در طول شش هفته گذشته از تظاهرات در سراسر ایالات متحده بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی مجسمه مؤتلفه ژنرال ها و سیاستمداران کاهش یافته است. بی شماری گفتگو در مورد تنوع و برابری شروع شده و به درون شرکت ها و اتاق های خبر. صورت حساب شده پیش نویس و پلیس اصلاحات مورد بحث است.

در حالی که همه مردم سیاه و سفید در امریکا چسبیده به شکننده امید. آنها خسته از تجربه روزانه از رفتارهای نژادپرستانه سیستمیک نابرابری و شاید مهمتر از همه – ثابت بار به دفاع از حق خود را برای زندگی در یک جامعه عادلانه و فقط. خواهد هر چیزی را واقعا تغییر این زمان آنها تعجب می کنم.

یک پاسخ ممکن است از unlikeliest مکان: می سی سی پی.

در تاریخ 1 ژوئیه ماگنولیا دولت بازنشسته آخرین پرچم دولت شامل Confederate states نبرد آرم در طراحی آن یک صلیب آبی saltire با ستاره در یک پس زمینه قرمز. کمیسیون توسعه یک پرچم جدید در زمان رای دهندگان را در نظر بگیرید و آن را در انتخابات ماه نوامبر.

به ندرت خواهد شد ایجاد یک نماد جدید انجام شده بسیار شفا بالقوه است. در حالت رنگی توسط این کشور در تاریک ترین موضوعات برده داری تبعیض نژادپرستانه و خشونت و جرم حبس از مردان, مردم, می سی سی پی فرصتی برای بافت در پارچه یک بیانیه جدید برابری و آزادی و دموکراسی است.

می سی سی پی برافراشتند آن به تازگی بازنشسته پرچم 30 سال پس از جنگ داخلی در سال 1894 در زمانی که جانبازان جنوبی باعث شد مرگ خاموش و دو سال قبل از دادگاه عالی Plessy v. فرگوسن تصمیم خواهد ساخت ضریح تبعیض نژادی به عنوان قانون برای دهه های آینده است.

در سال 1894 بود پرچم سیاه Mississippians نماد هر دو از ترور اقتصادی و سرکوب. بیش از 500 مردان سیاه و سفید بودند و بدهی های زیر رنگ آن با توجه به تاسکیگی موسسه. آن دست تکان داد که 18 فعالان کشته شدند در این دولت در طول جنبش حقوق مدنی از 1950s و 1960s. این پرواز که بیش از 130 مؤتلفه بناهای ساخته شد.

دولت با بالاترین آفریقایی جمعیت, درصد, می سی سی پی است بدترین رتبه در نرخ فقر و استانداردهای آموزشی در میان مردم سیاه و سفید سال پس از سال است. بین 1920 و 1970 حدود 500,000 سیاه آمریکایی متولد شده در می سی سی پی فرار به سنت لوئیس و شیکاگو با توجه به اداره آمار آمریکا داده است.

اما در میان کسانی که از چپ به پیدا کردن زندگی بهتر در جای دیگر سیاه و نویسندگان و هنرمندان با این وجود اذعان دولت را پایدار نگه دارید و بر روی آنها را با زاری و اشتیاق.

تغییر پرچم به معنی reimagining هویت مردم آن را نشان دهنده. زمانی که آفریقای جنوبی جایگزین آپارتاید با دموکراسی آن پرچم جدید ترکیب رنگ های جدید حاکم کنگره ملی آفریقا و کسانی که از قبلی قدرتهای استعماری.

پنج سال پیش نیوزیلند در نظر گرفته اتخاذ یک پرچم جدید که جایگزین اتحادیه جک با برگ ساقه نقره ای سرخس گیاهی یافت تنها در این کشور جزیره ای طولانی دیده می شود به عنوان نمادی از هویت خود را. آن را به معنای تاکید بر بومی مائوری ارزش بیش از گذشته استعماری. رای دهندگان تصمیم گرفتند برای حفظ, پیر, بنر, اما ملی گفتگو روشنگر بود.

به عنوان ایالات متحده حرکت می کند از طریق یک سخت تابستان از مبارزه بر نژاد پرستی می سی سی پی را به اندازه ملت توانایی برای پیدا کردن کفاره و آشتی. دولت می تواند در قرعه کشی وحدت اثر آن عمیق فرهنگی ثروت از آن موسیقی و شعر به آن غذا و فوتبال.

از طریق رو به قرن ها از درد و تقسیم در دولت خود را سیاه و سفید Mississippians می تواند به ایجاد یک هویت مشترک محبت برای زیبایی های طبیعی آن و فرهنگی سهم. تکان و لرزش بال در ماگنولیا-رایحه نسیم جدید نشان از مشارکت واقعی خواهد جشن کرامت و ارزش از همه آمریکایی ها.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de