چهره جدید از مکزیک خیریه: پروردگار مواد مخدر “ال Chapo’

یک ماسک صورت با یک تصویر از بدنام مواد مخدر خداوند Joaquin “ال Chapo’ گوزمن برگزار می شود تا در گوادالاخارا, مکزیک.

عکس: فرانسیسکو guasco/شاتر

MEXICO CITY—دختر مواد مخدر در مکزیک خداوند Joaquin “ال Chapo” Guzmán به خوبی انجام می دهند با انجام خوب است.

در حالی که پدر خود را در خدمت یک جمله زندگی در یک سوپر-حداکثر امنیت زندان در کلرادو Alejandrina گوزمن است و توزیع مواد غذایی و دیگر لوازم در بسته پدرش شباهت به فقرا و سالمندان در گوادالاخارا مکزیک دومین شهر بزرگ.

او ابتکار عمل را نشان می دهد محبوبیت پایدار از بدنام جنایی که خشونت سوء استفاده و شجاعانه از زندان فرار ارائه الهام بخش برای فیلم های تلویزیونی و سنتی تصنیف در یک کشور در حال حاضر در حال مبارزه با افزایش مشکلات اقتصادی در میان coronavirus بیماری همه گیر. اکثریت مکزیکی زنده ماندن روز به روز در حال کار در یک اقتصاد زیرزمینی از کسب و کارهای کوچک است که نابود شده است-اجتماعی فاصله گرفته است.

این خودرو برای خانم گوزمن خیریه دادن است و او را “ال Chapo 701” با نام تجاری—شماره گرفته شده از محل سابق در مجله فوربس لیستی از جهان ثروتمندترین افراد زمانی که او فرار کارتل سینالوآ. از طریق یک فروشگاه آنلاین این شرکت طرح و بازارهای اشیاء مانند تکیلا, عینک و لباس مانند بمب افکن کت کلاه کابوی و کمربند با پدرش تصویر و یا یک .45-کالیبر تپانچه خود را با حروف اول اسم.

او بیانیه ماموریت میاد سالمند گوزمن که متولد فقیر در کوه های غربی مکزیک دریافت تنها یک سوم متوسطه آموزش و فروش پرتقال به عنوان یک جوان قبل از افزایش به بالای یک سازمان جنایی که به فروش میلیاردها دلار از کوکائین و ماری جوانا و هروئین به ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

در راه خود را تا آقای گوزمن warred در برابر دیگر کارتل های مواد مخدر رها کردن خشونت گرفتار شده است که مکزیک از سال 2006 زمانی که دولت دستور نظامی برای مبارزه با کارتل. از آن زمان به بعد بیش از 250 ، 000 مکزیکی کشته شده اند, با بیش از 60 ، 000 از دست رفته بیشتر قربانیان کشتار خشونت برای کنترل از راه ها و خاک.

“افتخار از ریشه های خود را با یک دوست به همه مایل رهبر توجه و همیشه وجود دارد برای مردم خود” در این بیانیه می گوید. “در تمام جهان او شناخته شده است به عنوان مدیر عامل Sinaloa یا خداوند از کوه. او یکی و تنها افسانه ای 701.”

در روزهای اخیر “ال Chapo 701” در صفحه Facebook ارسال شده تصاویر نحوی دختر با پوشیدن لباس سیاه و نقاب آراسته با پدرش هیدراتاسیون بسته بندی جعبه های مقوایی با لوازم ضروری. این “Chapodespensas” (“Chaposupplies”) پر شده با روغن پخت و پز, لوبیا, ماکارونی و قند و شکر و کاغذ توالت.

آقای گوزمن بود همراهی با سربازان ارتش در سال 2016 زمانی که او دوباره پس از فرار از زندان در مکزیک است.

عکس: ربکا بلکول/آسوشیتد پرس

خانم گوزمن نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. نه دولت مکزیک و مقامات فدرال.

خانم گوزمن این شخص مهم در میان یکدسته را فرزند ارشد پدر ازدواج کرده بود در ماه ژانویه به یک عضو دیگر از مکزیک برجسته ترین مواد مخدر خانواده ها در کلیسای جامع Culiacán, پایتخت, Sinaloa دولت است. کلیسای جامع بود طناب با رنگ زرد جرم نوار برای این مناسبت در حالی که مردان مسلح گشت سایت.

سه ماه قبل صدها نفر از کارتل سینالوآ افراد مسلح در زمان بیش از Culiacán برای ساعت در مدت کوتاهی پس از مکزیک نظامی اسیر یکی از خانم گوزمن نیم برادران باعث آزادی او. دولت مکزیک عمیقا شرمنده این رویداد گفت: از آن منتشر جوان گوزمن برای جلوگیری از یک قتل عام.

برای دهه سیاستمداران و قدرتمند کارتل های مواد مخدر را توزیع بسته های کمک به فقرا به عنوان یک شکل از سیاسی حمایت. گروه های جنایی مانند Sinaloa خلیج کارتل و لوس Viagras تحویل مواد غذایی به نیازمندان در روز روشن در حالی که انتشار اعمال خود را در رسانه های اجتماعی.

در همین حال رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador تا حد زیادی کاهش یافته و سیاست های قبلی از مقابله با کارتل جایگزینی آن با یک سیاست لقب “abrazos را هیچ balazos” (“آغوش گلوله نیست”) ارائه می دهد که بیشتر کار و فرصت های آموزشی برای ملت و جوانان به آدرس فقر و نابرابری است که رئیس جمهور می گوید در حال ریشه ملت مبارزه با مواد مخدر خشونت است.

ماه گذشته آقای لوپز Obrador انتقاد قرار گرفته بود پس از او دست تکان داد به طور خلاصه با آقای گوزمان را در طول یک تور از منطقه دور افتاده که در آن El Chapo متولد و بزرگ شده.

“آنها خیلی راحت با دولت فدرال این روزها که آنها هیچ خطر در ترویج خود و ظاهر شدن به عنوان دوستان مردم” گفت: Eduardo Guerrero, مکزیک شهر تحلیلگر امنیتی. “پس از آغاز به کار خود, Sinaloa در خاص شده است, یک کارتل است که کشت آن در پایگاه اجتماعی” به کارتل یک اتحاد استراتژیک است که کمک می کند تا دفع اجرای قانون است.

کارمند “ال Chapo 701′ دست یک جعبه با مواد غذایی, ماسک صورت و دست عفونی به یک زن مسن در گوادالاخارا این ماه است.

عکس: فرناندو carranza/ایسنا

در “ال Chapo” سایت خانم Guzman می گوید او مشروع بازرگان که معتقد است در آقای لوپز Obrador چشم انداز حمایت از کار حقوقی از “ننگ” مردم است. او می گوید: بخشی از درآمد حاصل از فروش ال Chapo کالا اهدا خواهد شد به یک پایه و اساس برای جلوگیری از اعتیاد به مواد مخدر.

فیلم ها و عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی نشان می دهد که از این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است بسیاری از مکزیک برای یک وقفه کارتل نیست وقت تلف حفاری حمایت مردمی در مناطق آنها کنترل توزیع نقدی و مشابه بسته های کالا.

در شمال شهرستان رینسا در سراسر مرز از McAllen, وابسته به تکزاس, اخیر, عکس پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مردان مسلح با پوشیدن ماسک های پزشکی نظامی استتار لباس و زره بدن مشخص شده با فارس کارتل حرف اول توزیع بسته های کالا برای خانه دار است.

در گوادالاخارا خانم گوزمن این جزوه به نظر می رسد محبوب است. “من در حفظ و گفت که ال Chapo باید رایگان باشد” نوشت: Patty بنیتز اورتیز در Facebook صفحه. “با تشکر برای حمایت از نیازمندان است.”

“یک علت نجیب” توافق بکی Castillo نوشتن در Facebook صفحه.

دو زنان نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیگر می توان دریافت کنندگان خانم گوزمن را largess ارسال شده آدرس خود را در Facebook صفحه که در آن آنها می توانند دریافت “Chapodespensas.”

یک فیلم کوتاه در صفحه نشان می دهد افراد مسن دریافت بسته در حالی که سنتی مکزیکی تصنیف dubs آقای گوزمن “بسیار ظریف فرد” که همیشه خوش آمدید در کوه های غرب مکزیک است.

در یکی دیگر از ویدئو غیب مصاحبه می گوید: Guzmán خانواده “انجام آن بیت” برای کمک به فراموش کردن سالمندان از طریق بحران است.

تبلیغات نمایش “ال Chapo”مارک کالا از جمله آبی paisley-طراحی پیراهن به نام “شان پن” فروش به صورت $42. آقای پن بازیگر و هنرپیشه مکزیکی—که در عمل به مواد مخدر-قاچاق-متمرکز اپرا صابون—مصاحبه با El Chapo در کوه های, Sinaloa برای 2016 مقاله در مجله رولینگ استون در مدت کوتاهی قبل از آقای گوزمن را ضبط. آقای گوزمن عینک مشابه طراحی پیراهن در طول مصاحبه.

همچنین برای فروش یک کمربند با شماره 701 دوزی با نقره موضوع برای حدود $150, سیگار, فندک حدود 17 دلار و یک مجموعه ای از چهار تکیلا برای $31. برای مشتریان با یک عاشقانه خم یک سیاه دوزی سنت ولنتاین کارت در دسترس است که می گوید: “من می خواهم به بیشتر می خواستم اما از قلب خود را.”

این خیریه اجرا شده توسط دختر بزرگتر از آقای گوزمن به تصویر کشیده شده در یک مجسمه نیم تنه بالا و دست از کاغذ توالت ضد باکتری ژل و ماسک صورت در گوادالاخارا این ماه است.

عکس: ulises رویز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به جثه ده کردبا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>