جدید کروناویروس موج آهسته بهبود اقتصادی

کاربران sat فاصله از هم جدا ژوئن 26 در پنج دلار Drinkery در سنت پترزبورگ فلوریدا. رستوران صندلی نرخ کاهش یافته است از اواخر سال در فلوریدا.

عکس: خنجر Shadd/Tampa Bay Times/زوما پرس

کشور نوپای بهبود اقتصادی است و از دست دادن حرکت به عنوان یک موج جدیدی از کروناویروس عفونت باعث می شود کسب و کار به مقیاس و یا reshutter در چند متحده و مصرف کنندگان را به عقب دوباره.

رستوران صندلی نرخ کاهش یافته است از اواخر سال در فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس. ترافیک پا به کسب و کار است زوال یافت و در برخی از ایالات آمریکا از اواخر ماه ژوئن است. Google جستجو برای “فایل بیکاری” در آریزونا و فلوریدا در حال افزایش است.

جدید اقتصادی اختلال هستند متمرکز در سه پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا و آریزونا که همه دیده اند افزایش عفونت در هفته های اخیر. با هم این کشورها را تشکیل می دهند حدود 30 درصد از تمام اقتصادی ایالات متحده خروجی با توجه به مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. دولت و رهبران شهر را به اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار برای جلوگیری از گسترش بیشتر هر چند بسیاری از مصرف کنندگان در حال حاضر به طور داوطلبانه متوقف بیرون رفتن با توجه به ترافیک داده ها.

بسیاری از اقتصاددانان هنوز هم بر این باورند که اقتصاد در حال رشد است دوباره پس از یک کاهش شدید انقباض در بهار ناشی از این بیماری همه گیر. اما برخی نیز به کاهش انتظارات خود را در روزهای اخیر نشان می دهد شکل بازیابی خواهد بود ناهموار به جای V نشان از یک کاهش شدید در فعالیت و به دنبال آن به طور مشابه sharp دوباره بجای اول برگشتن. مودی در حال حاضر پروژه های ایالات متحده خروجی به رشد در نرخ سالانه 17 درصد در سه ماهه سوم به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است برای به دست آوردن اقتصاد به آن قبل از همه گیر دولت و زیر این شرکت قبل از برآورد از 20٪.

“در حالی که آن را فقط شروع به تحمل بیش از هفته گذشته, وجود دارد برخی از نشانه های اولیه که بهبود ممکن است از دست دادن بخار گفت:” مت Sigelman مدیر عامل شرکت سوزاندن شیشه ای از تکنولوژی بازار کار تجزیه و تحلیل داده های نرم افزار شرکت.

آخرین اختلالات باعث سردرد برای کسب و کار است که تا به حال فقط در بازگشایی پس از گذراندن ماه بسته شده است. رنه Nalls شرکت مالک Ducky در شنا & T-shirts, مستقر در نیو برونفلس تگزاس برطرف شد زمانی که خرده فروش مجاز به بازگشایی درهای خود را در ماه مه پس از خاموش شدن بیش از یک ماه است.

“من در واقع می خواهم, ‘OK ما در حالت ریکاوری. ما می توانید این کار را; ما باید این را,” او گفت:.

این شرکت خریداری شده و برنامه ریزی شده به فروش 100 بادی لوله های داخلی آن را به عنوان آماده برای مشغول ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

سپس تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعطیل تفریحی رودخانه لوله عملیات در دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و شرکت و اقبال در زمان به نوبه خود. فروش شروع به کاهش شدت و طول ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته Ducky را تنها به فروش می رسد چهار نفر از 100 لوله آن را خریداری کرده بود. کسب و کار بسته شده در اوایل خیابان ها به طور معمول خیط و پیت کردن با گردشگران برای تعطیلات آخر هفته نشست خالی است.

“من به امید بهترین ها اما من نیز در حال آماده شدن برای بدترین” خانم Nalls گفت. “هر هفته من در لبه از آنجا که من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

یک سوال بزرگ در حال حاضر: چقدر طولانی مدت آسیب ساختاری در حال انجام است به اقتصاد است. دیگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد بیشتر کسب و کار را تعطیل دائم. در حالی که استخدام رسید ماه گذشته تعداد آمریکایی گذاشته به طور دائم و نه موقت نیز افزایش یافت, با توجه به وزارت کار.

حدود 5 ٪ از کسب و کارهای کوچک در بخش سخت ترین ضربه توسط ویروس بودند که در اواسط ماه فوریه بسته شده بود از اواسط ماه مارس با توجه به آندره Kurmann, استاد اقتصاد در دانشگاه درکسل. بسته شدن نرخ صعود به 45 درصد در اواسط ماه مارس کاهش یافته و به بیش از 20 درصد تا اواسط ماه ژوئن. آن تثبیت شده است پس از آن. “اگر شما بسته برای مدت زمان طولانی شما احتمالا رفتن به بسته خوب آقای Kurmann گفت.

این نرخ اشتغال در میان بزرگسالان در سنین 18 تا 64 رز در ماه مه و اوایل ماه ژوئن به 59.6 درصد در هفته منتهی به 13 ژوئن و پس از آن باقی مانده و اساسا در آن سطح در هفته منتهی به 27 ژوئن نشان می دهد پیشرفت متوقف شده بود با توجه به یافته های حاصل از اقتصاددانان در دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا و دانشگاه ایالتی آریزونا است.

فرصت های شغلی ارسال شده آنلاین نقطه به یک عقب نشینی در رشد. حجم موارد کار در آخرین هفته از ماه ژوئن و اوایل جولای بود حدود 20% از اواسط ماه ژوئن تنظیم برای جولای چهارم تعطیلات گفت: آقای Sigelman. فهرست فرصت های شغلی در مواد غذایی و مسکن کاهش یافت و نزدیک به 50 درصد در این هفته شروع تاریخ 26 ژوئن در مقایسه با هفته گذشته است.

اشتغال در کسب و کارهای کوچک در چهار بخش خدمات سخت ترین ضربه coronavirus کاهش حدود 18 میلیون بین اواسط ماه فوریه و اواسط ماه آوریل به گفته آقای Kurmann و تحلیل داده ها از Homebase یک برنامه ریزی-شرکت نرم افزاری. کسب و کارهای کوچک به دست آورد که حدود نیمی از این مشاغل از اواسط ماه مارس اما در آخرین هفته از ماه ژوئن سود متوقف شد.

داده ها از رستوران-رزرو سایت OpenTable نشان می دهد که در سراسر کشور تعدادی از شام نشسته بود و در حال رشد است به طور پیوسته در ماه مه و ژوئن از بهار اما این نرخ رشد متوقف شده است. و در کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا آنها کاهش یافت و بیش از چند هفته گذشته در مقایسه با سال 2019 سطوح.

بزرگترین مانع برای قوی بازیابی در حال حاضر برخی از اقتصاددانان می گویند که ترس از گرفتن ویروس. مصرف کنندگان بدون در نظر گرفتن دولت و شهر محدودیت های داوطلبانه عقب کشیدن از بازار است. ترافیک پا به کسب و کار در آریزونا و فلوریدا و تگزاس کاهش یافته است از اواخر ماه ژوئن و با توجه به SafeGraph داده شرکت با پا-اطلاعات ترافیک برای پنج میلیون مکان در ایالات متحده برخی از داده ها نشان می دهد که رکود در فعالیت های اقتصادی در این کشورها قبل از شروع دور جدید از دولت-محدودیت های تحمیل شده. “مردم در حال مرتب کردن بر اساس حرکت جلوتر از دولت و تصمیمات خود را” گفت: Aneta Markowska ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بانک سرمایه گذاری Jefferies, LLC.

اقتصاد و همه گیر

  • فدرال ریزرو Clarida می گوید: اقتصاد مسیر به تلاش برای مقابله با همه گیر جولای 7, 2020
  • Covid هنوز هم شمار چالش های مالی, سیستم تغذیه را Quarles می گوید: جولای 7, 2020
  • بیکاری انتظار می رود برای رسیدن به بالاترین سطح پس از رکود بزرگ جولای 7, 2020
  • اولین بار, سیاه, رئیس فدرال رزرو هشدار نژادپرستی نظاممند اقتصادی تلفات ژوئیه 6 2020

افراد انتخاب به ماندن در خانه برای جلوگیری از این ویروس بسیار بزرگتر راننده از فروپاشی اقتصادی در طول این بیماری همه گیر از دولت موظف محدودیت با توجه به تحقیقاتی از دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه. این پژوهش با ترافیک پا در میان کسب و کار واقع در همان منطقه رفت و آمد اما عامل تحت دولت های مختلف محدودیت. آن را در بر داشت کاهش در فعالیت های مصرف کننده بودند ٬ با یک منطقه coronavirus مرگ و میر.

در فلوریدا گروه-مرکز تناسب اندام شن میامی بازگشایی شد در اوایل ماه ژوئن پس از گذراندن نزدیک به سه ماه بسته به علت این بیماری همه گیر. زمانی که در ورزشگاه بازگشایی مردم بازگشت. اما در چند هفته گذشته عضو شده اند بیشتر مردد به حضور در ورزشگاه را در کلاس های تناسب اندام به عنوان coronavirus موارد در منطقه نیز گفت: سالن ورزشی مالک الکس اسونا.

در روز سه شنبه, Miami-Dade County شهردار گفت: ورزشگاه مجاز به باز باقی می ماند با محدودیت در ماسک پوشیدن در داخل خانه و فیزیکی فاصله.

“تنها تر وجود دارد موانع پرش به بیش از و به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای حفظ عملیات رفتن” آقای اسونا گفت. “به نظر می رسد مانند یک نبرد دشوار اما…امیدوار کننده تر از داشتن ما درهای بسته است.”

مربوط تصویری

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس

نوشتن به سارا در Chaney [email protected], سمت چپ, Guilford در [email protected] و جاش میچل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de