جدید کروناویروس موارد در آمریکا به شدت افزایش می یابد

نمایی از صبح امروز ترافیک در FDR رانندگی در شهر نیویورک روز سه شنبه.

عکس: آنجلا weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

میزان عفونت برای رمان coronavirus شتاب در ایالت نیویورک و ایالات متحده رسیده که نزدیک به 50000 تایید موارد شنبه به بیشتر دولت ها در سراسر جهان آغاز مستندات برای محدود کردن این بیماری همه گیر را گسترش.

رهبران دولت خواست ساکنان به ماندن در خانه به عنوان ایالات متحده گزارش داد بیش از 13000 عفونت های جدید دوشنبه به تنهایی. اما رئیس جمهور تهمت و گفت: در فاکس نیوز تاون هال که او امیدوار است تا این کشور بازگشایی شد و در بیش از دو هفته یک جدول زمانی است که به طور چشمگیری زودتر از آنچه بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت توصیه می شود.

جهان گسترده ای موارد پیشی گرفته 400,000 شنبه و بیش از 18000 نفر فوت کرده اند از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در مورد 104,000 افراد آلوده به این ویروس پس از بهبود.

آخرین Coronavirus

 • جهان coronavirus موارد فراتر از 400 ، 000.
 • ایالات متحده گزارش حدود 50000 موارد تایید شده.
 • چین اجازه می دهد تا افراد سالم به ترک ووهان شروع آوریل 8.
 • رئیس جمهور تهمت می گوید او امیدوار است تا این کشور بازگشایی شد و در بیش از دو هفته است.
 • مذاکره کنندگان در حال نزدیک شدن به توافق در آمریکا بسته محرک.
 • خطوط هوایی ایالات متحده در حال تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه داوطلبانه خاموش کردن تقریبا همه پروازهای مسافری داخلی
 • نخست وزیر ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافقت با تاخیر در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

با بیش از 25000 موارد نیویورک پدید آمده است به عنوان کانون بحران در سراسر کشور با بالاترین و سریعترین نرخ عفونت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. عفونت ها دو برابر هر سه روز فرماندار گفت: دولت انتظار دارد که اوج آن در این موارد در دو هفته زودتر از مقامات پیش بینی کرده بود.

شهر نیویورک بیمارستان ها در حال حاضر در حال زور زدن برای نگه دارید تا با موجی از بیماران. مقامات به دنبال افزایش ظرفیت بیمارستان از جمله تبدیل منهتن در Javits Center به موقت بیمارستان و پیدا کردن کارکنان اضافی مانند بازنشسته پزشکان.

“من به نوبه خود این حالت وارونه به دریافت این تعداد تخت است که ما نیاز به او گفت:, و اضافه کرد که دولت 53,000 تخت افتاد به شدت کوتاه از برآورد 140,000 تخت مورد نیاز است.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال در روز سه شنبه حمل 2,000 هواکش به نیویورک از ملی ذخایر و برنامه ای برای ارسال یکی دیگر از 2,000 روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در فاکس نیوز.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در Javits Center در شهر نیویورک است.

عکس: مایک segar/ایسنا

او به زودی پس از آقای کومو با انتقاد از دولت فدرال برای حمل و نقل بیشتر هواکش. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش” نیویورک فرماندار گفت. “آنچه که ما می رویم به انجام با 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل و مشکل این است که تعریف شده توسط این قدر.”

چندین ایالت آمریکا خواست ساکنان دوشنبه به ماندن در خانه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد به بیش از 49,700 بالاترین از هر کشوری به جز چین و ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. هر چند دولت گذشته از نیویورک گزارش شده کمتر از 3000 عفونت آقای کومو هشدار داد کشورهای دیگر از چه چیزی می آمد.

“نیویورک قناری در معدن زغال سنگ” آقای کومو گفت.

Washington, اورگان, New Mexico, West Virginia و دیگران دستور داده اند که غیر ضروری کسب و کار را به حالت تعلیق معمول خود عملیات و توصیه ساکنان خانه بمانند. در روز سه شنبه واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: او را نزدیک غیرضروری کسب و کار در منطقه است.

تنظیم به این حکم و پیش بینی بیشتر محدودیت های بسیاری از آمریکایی ها باید توجه مستند سفارشات ماندن در خانه های خود و محدود کردن هر گونه خارج از بازدید کنندگان در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران مواد غذایی-فروشگاه کارمندان و نگهبانان زندان و تحویل رانندگان در میان دیگران کار می کرد از طریق این بیماری همه گیر به نگه داشتن ضروری کسب و کار و سازمان در حال اجرا است.

سهام ایالات متحده بسیج, پس از دستاوردهای بزرگ در اروپا و آسیا به عنوان سرمایه گذاران طبقه بندی شده اند از طریق بانک مرکزی و دولت در پاسخ به coronavirus همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

دولت ایالات متحده در حال کار بر روی نهایی آن اقتصادی خود را پاسخ. پس از دو تلاش ناموفق بالا قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف برای تکمیل یک بسته محرک اقتصادی به ارزش حداقل $1.6 تریلیون شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی شد برای استفاده از دفاع تولید عمل برای اولین بار در میان coronavirus همه گیر برای تهیه حدود 60000 تست کیت گفت: پیتر Gaynor فدرال مدیریت اضطراری آژانس مدیر در سی ان ان روز سه شنبه.

این حرکت به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور در صورت انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی از جمله ماسک های هواکش و تجهیزات دیگر. آقای ترامپ با صدور یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه با استناد به جنگ کره-عصر قانون, که به رئیس جمهور این قدرت نیاز به کسب و کار برای تولید کالا به, دفاع, در میان دیگر اقدامات. اما رئیس جمهور در برابر تماس به استفاده از آن ابراز نگرانی در مورد ملی آمریکا کسب و کار.

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

برخی از کسب و کار در حال حاضر به تغییر چرخ دنده ها برای پر کردن شکاف مطالب انتقادی. Ford Motor Co. گفت: این کار با 3M Co. برای تولید ماسک و با General Electric Co. به هواکش برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که تعدادی از قرار زیرند در سراسر کشور در حال استفاده از الکل خود را عرضه به بوسیله اسباب گردنده از ضد عفونی کننده دست.

در ضمن عمده خطوط هوایی ایالات متحده شد تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه داوطلبانه خاموش کردن تقریبا همه پروازهای مسافری در سراسر ایالات متحده به عنوان سازمان های دولتی در نظر مشابه اقدام, وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

کشورها در سراسر جهان در ادامه به اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

نارندرا نخست وزیر هند دستور داد تمام غیرضروری ادارات دولتی و خصوصی کسب و کار را تعطیل و همه سرخپوستان به در خانه باقی می ماند برای سه هفته.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز سه شنبه گفت که او تا به حال با موافقت کمیته بین المللی المپیک که در تابستان بازی ها را در توکیو برگزار شد در این سال باید با تاخیر حدود یک سال است.

خطوط هوایی ایالات متحده در نظر تعطیل پروازهای مسافری در این کشور در کاخ سفید مورد بحث تسهیل اجتماعی-فاصله اقدامات و چین قصد دارد برای بلند کردن توده قرنطینه در ووهان. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است آخرین coronavirus بیماری همه گیر.

اسپانیا ایجاد یک 5,500 تخت بیمارستان نظامی در مرکز کنفرانس در مادرید برای کاهش فشار بر این کشور در بیمارستان که در آن بیش از 2600 Covid-19 بیماران تحت مراقبت های ویژه. دولت از پارلمان خواست برای گسترش یک هفته دو مستند. حدود 40,000 موارد coronavirus عفونت گزارش شده در اسپانیا و 2,696 نفر کشته شده اند.

در آلمان, حمل و نقل 6 میلیون ماسک محافظ به سفارش کشور در بیمارستان ها و مقامات ناپدید شد در راه خود را به کشور در فرودگاه در کنیا که از دولت آلمان روز سه شنبه گفت.

مربوط به پوشش

 • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
 • سنا نزدیک توافق در بسته محرک
 • کاخ سفید به استفاده از دفاع تولید عمل برای اولین بار در بیماری همه گیر کوروناویروس
 • Dow و S&P 500 با افزایش نوسانات همچنان ادامه دارد
 • داخلی ایالات متحده پروازهای مسافری می تواند عملا تعطیل
 • چین هوبئی استان به سهولت Coronavirus مستند
 • جهانی ایدز جنگجو در خط مقدم از Coronavirus نبرد

در ایران است که گزارش 1,934 مرگ و میر ناشی از Covid-19 رئیس جمهور حسن روحانی گفت: حدود نیمی از کارمندان دولت بودند و در خانه ماندن به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از coronavirus تلویزیون دولتی گزارش شده است.

مصر و الجزایر تحمیل یک شبه حکومت در تلاش برای مهار این ویروس که تاکنون 19 زندگی در سابق کشور و 17 در دومی است.

چین گفت این امر اجازه دهید افراد سالم ترک ووهان آغاز مارس 8, کاهش, این مستند در اطراف اولیه مرکز coronavirus بیماری همه گیر.

طی هفته گذشته چین گزارش کرده است چند روز بدون جدید عفونت داخلی.

این کشور به شدت انتقاد برای آهسته به اذعان ویروس را گسترش اوایل. اما آن را تا به تبلیغ آن موفقیت در کنترل این بیماری در حالی که کشورهای غربی تلاش به عفونت تحت کنترل است.

حدود 90% از چین 80,000-plus coronavirus بیماران بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات بهداشتی گزارش شده 74 نفر از خارج از کشور وارد دوشنبه همراه با چهار عفونت های محلی و هفت مرگ و میر.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com, Wenxin فن در Wenxin.Fan@wsj.com و جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو