یک کارگر disinfects یک ایستگاه مترو در ووهان.

عکس: شن بوهان/زوما پرس

چین گفت این امر اجازه دهید افراد سالم ترک ووهان آغاز مارس 8, کاهش, این مستند در اطراف اولیه مرکز بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تعدادی از تازه موارد گزارش شده در آمریکا به ضرب گلوله بالاتر است.

چین تصمیم سهشنبه نشانه پایان یک دوره دشوار برای شهرستان که در آن حداقل 50000 نفر آلوده شده اند و است که تحت قرنطینه به مدت دو ماه. مشابه کمربند در اطراف اطراف هوبئی استان خواهد شد برداشته چهارشنبه.

آخرین Coronavirus

  • ایالات متحده گزارش بیش از 13000 جدید کروناویروس موارد
  • چین اجازه می دهد تا افراد سالم به ترک ووهان شروع آوریل 8
  • خطوط هوایی ایالات متحده در حال تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه داوطلبانه خاموش کردن تقریبا همه پروازهای مسافری داخلی
  • تیم المپیک ایالات متحده ابراز نگرانی بیش از coronavirus خطرات به توکیو 2020 بازی

طی هفته گذشته چین گزارش کرده است چند روز بدون جدید عفونت داخلی. در ادامه این گزارش موارد جدید در میان مسافران از خارج از کشور و بیش از 4000 نفر در کشور هنوز هم بیمار از ویروس عمدتا در ووهان. یک سوم از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

پکن شهر دولت گفت: این امر بررسی و قرنطینه تمام مسافران بین المللی برای جلوگیری از وارد موارد از آمدن به شهر. آغاز چهار شنبه پکن را قرنطینه هر کسی در مکان متمرکز که از خارج از کشور در 14 روز گذشته و به آنها نوکلئیک اسید تست. تنها اقدامات این سخت می تواند “پر کردن چاله ها و اطمینان از ایمنی پایتخت” این شهرستان گفت.

این کشور به شدت انتقاد برای آهسته به اذعان ویروس را گسترش اوایل. اما آن را تا به تبلیغ آن موفقیت در کنترل این بیماری در حالی که کشورهای غرب مبارزه به عفونت تحت کنترل است.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 13000 موارد جدید دوشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. با 46,450 عفونت های گزارش شده در ایالات متحده در حال حاضر سوم بیشترین تعداد موارد پس از چین و ایتالیا با داشتن leapfrogged و اسپانیا و آلمان و ایران در طول هفته گذشته.

چین تصمیم به اجازه سفر از ووهان می آید یک روز پس از حزب کار به رهبری نخست وزیر لی کچیانگ گفت: سرایت را گسترش متوقف شده بود در این کشور با تمرکز در حال حاضر تغییر برای جلوگیری از وارد موارد از جرقه دوباره بجای اول برگشتن.

حدود 90% از چین 80,000-plus coronavirus بیماران بهبود, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات بهداشتی گزارش شده 74 نفر از خارج از کشور وارد دوشنبه همراه با چهار عفونت های محلی و هفت مرگ و میر.

پنج استارباکس Corp. مغازه ها در ووهان بازگشایی برای کسب و کار روز سه شنبه این شرکت گفت: در رسانه های اجتماعی چینی.

“ما با قهوه و عشق” این شرکت اعلام کرد.

خطوط هوایی ایالات متحده در نظر تعطیل پروازهای مسافری در این کشور در کاخ سفید مورد بحث تسهیل اجتماعی-فاصله اقدامات و چین قصد دارد برای بلند کردن توده قرنطینه در ووهان. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است آخرین coronavirus بیماری همه گیر. عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

در جای دیگر در آسیا مکان هایی که به تازگی آغاز شده مستندات و محدودیت های دیگر در حال انتظار برای دیدن آنچه که اثرات آن اقدامات اند. نیوزیلند به شدت محدود گردهمایی مدارس بسته و گفته ساکنان به بیرون رفتن به تنهایی در صورتی که نیاز به بیرون رفتن در همه.

هند آغاز یک مستند در یک تعداد متحده و استرالیا اجرا خاموش شدن از رستوران ها و کافه های بعد از, و گفت که با تکیه بر اقدامات داوطلبانه انجام نمی دهد به اندازه کافی به سرعت افزایش عفونت های جدید.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • داخلی ایالات متحده پروازهای مسافری می تواند عملا تعطیل
  • چین هوبئی استان به سهولت Coronavirus مستند
  • به عنوان اقتصادی تلفات مانت ملت Ponders تجارت آف
  • سنا نتواند به پیشرفت Coronavirus بسته نجات
  • فروشنده متوقف انباشت مواد غذایی است. پس از آن آمد Coronavirus.

در ماکائو اجرایی هو Iat-seng گفت: این شهرستان جلوگیری می کند nonresidents از ورود شروع چهارشنبه در صورتی که سفر در خارج از کشور در دو هفته گذشته و یا اگر آنها را نگه دارید غیر چینی گذرنامه. حمل و نقل هوایی را متوقف خواهد کرد و همچنین. هنگ کنگ نیز سخت تر محدودیت در سفر دوشنبه.

به تیم المپیک ایالات متحده پیوسته دیگر کشورها در ابراز نگرانی در مورد خطر این بیماری همه گیر ارائه به توکیو 2020 بازی. آن گفت: امیدوار کننده ترین مسیر به تعویق افتادن یک گزینه کمیته بین المللی المپیک است که با توجه به.

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را تا چهار هفته برای تصمیم گیری در به تعویق افتادن احتمالی.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به Wenxin فن در Wenxin.Fan@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im