جدید فرصت های کسب و کار برای سرمایه گذاران در بخش کشاورزی

کشاورزی بود که هرگز یک مقصد جذاب برای سرمایه گذاران و کارآفرینان خصوصی. آب و هوا مربوط به عدم, دولت, دخالت, خودکشی کشاورز و مشابه اخبار منفی نهفته سرمایه گذاری احساسات ، از آن شده است به طور سنتی به عنوان یک مخاطره آمیز و پول از دست دادن بخش.

اما در حال حاضر بسیاری بر این باورند که این تغییر خواهد کرد و بخش تولید خواهد شد خوب فرصت های سود برای کشاورزان و بخش خصوصی بازیکنان که فرصتی برای سرمایه گذاری در این بخش است. چه چیزی باعث شده است این تغییر ؟

به گفته کارشناسان این دهه خواهد بود یک نقطه عطف در زندگی ما کشاورزان است. در اینجا برخی از دلایل این انتظار می رود.

الف) دولت هند اعلام کرده است برخی از pathbreaking اصلاحات در ماه گذشته در چارچوب قانونی ایجاد 1991 لحظه برای کشاورزی است. این قطعا باعث اثرات دراز مدت بازده خروجی مدیریت. این اصلاحات منجر به یک تحول بزرگ از زنجیره تامین محصولات کشاورزی خروجی. آنها باید افزایش نقش بخش خصوصی در کشاورزی بازارهای کالا را انتخاب بیشتر به کشاورزان در فروش محصولات خود وجود دارد و با کشف قیمت بهتر برای خود تولید کند.

ب) مصرف کنندگان و کشاورزان انتظار می رود که متصل به طور مستقیم پایین آوردن نقش واسطه ها. این باید خوب هم برای کشاورزان و مصرف کنندگان است.

ج) فن آوری دیجیتال است که انتظار می رود برای تبدیل کشاورزی و مواد غذایی بخش در یک راه بزرگ است. جوان کشاورزی با تکنولوژی شروع یو پی اس در حال حرکت به سمت مرکز این مرحله تنظیمات جدید. و تاسیس شرکت ها در حال پیوستن به دست با فنون تکنولوژی یو پی اس شروع به ارائه خدمات دیجیتالی به کشاورزان و مصرف کنندگان است. کارشناسان بر این باورند که کاربران اینترنت فعال خواهد شد تا از زمان 500 میلیون تا 1 میلیارد 2027 عمدتا از طریق روستایی ،

d) تقاضا برای کیفیت بهتر مواد غذایی, مواد غذایی سالم با قابلیت ردیابی باید ضرب چند برابر طول این دهه است.

e) کشاورزی را مکانیزه و دیجیتالی است که کاهش روزانه خرحمالی کشاورز در این زمینه است. جدید مدل های کسب و کار خواهد آمد تا به ایجاد این اتفاق می افتد.

این همه در حال ایجاد تغییرات اساسی است که می تواند تبدیل روستاهای ما از دولت فعلی از بی توجهی به مراکز جدید از رفاه. کشاورزان و شرکت ها و سرمایه گذاران و کارآفرینان باید فرصتی برای ایجاد سرمایه گذاری های سود آور از این فرصت است.

بیایید نگاهی به برخی از فرصت های خاص برای شرکت های خصوصی.

1. Farmgate زیرساخت ها است. دولت اعلام کرده است که یک مرکز از یک لاخ کرور روپیه برای کمک به شرکت های خصوصی FPOs و دیگران برای ایجاد مزرعه دروازه زیرساخت ها است. این امر می تواند در قالب انبار خشک کردن و بسته بندی امکانات خصوصی mandis حمل و نقل و تدارکات و سرد سازی و زنجیره سرد امکانات. اما این ترفند نهفته است که نه تنها سرمایه گذاری در زیرساخت های فیزیکی اما ترکیب آن با مناسب سیستم های دیجیتال و نرم افزار برای ایجاد الکترونیکی انبارها انبار دریافت سیستم است که می تواند جذب بودجه بانک برای کشاورزان و ایجاد جهان, کلاس هوشمند و مدرن سیستم های حمل و نقل. این یک فرصت بزرگ برای صرفه جویی 30 ٪ ضرر و زیان ما متحمل کشاورزی خروجی با توجه به نامناسب ذخیره سازی و حمل و نقل.

2. اتصال کشاورزان با بازار از جمله صادرات. در حالی که واسطه نمی تواند به طور کامل حذف بدون جایگزین توابع خود را با بهره وری بیشتر از زنجیره تامین وجود قطعی نیاز به پایین آوردن طول های زنجیره ای. سرمایه گذاران می توانند در راه اندازی تجمع سیستم عامل به خصوص برای شدنی مانند میوه ها و سبزیجات ایجاد تمیز کردن و درجه بندی و بسته بندی امکانات در خوشه و تنظیم عرضه پیوندی با قیمت زنجیر و تجارت الکترونیکی سیستم عامل است. برخی از دیگر محصولات کشاورزی مانند غلات و حبوبات, millets و حبوبات نیز می تواند اضافه شده به این نمونه کارها. این نیاز به ترکیب با تنظیم دیجیتال حوضه آبریز از کشاورزان و ارائه آنها را با برنامه های مبتنی بر توسعه تنظیم بر روی خط مشاوره فنی برای آنها و یک حلقه بسته پرداخت و بودجه بانک سیستم. این را آزاد کشاورزان و مصرف کنندگان هر دو. صادرات محصولات کشاورزی در حال حاضر در Rs. 2.5 لاخ cr رشد منطقه است. فرصت بزرگ برای این بازیکنان که به راحتی می توانید با تنوع بخشیدن به بازارهای صادراتی با ایجاد صادرات گرا تولید مناطق از کشاورزان است.

3. تنظیم سفارشی مراکز خدمات برای ماشین آلات و تاسیسات آبیاری به خدمت خوشه از روستاها. مزرعه مکانیزه خواهد تسلط این دهه است. مکانیزاسیون کشاورزی نیاز در مقیاس بزرگ در دسترس بودن ماشین آلات اما کشاورزان نمی تواند به آنها را خرید. سفارشی مراکز خدمات ارائه خواهد شد زراعی خدمات به کشاورزان از طریق ماشین آلات متعلق به مرکز خدمات. این مراکز نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ در زیرساخت, خرید ماشین آلات, آموزش, نیروی انسانی, کامل دیجیتالی از خدمات از جمله آفات شناسایی, مشاوره, خدمات سمپاشی حفاظت از محصول مواد شیمیایی و خدمات مشابه. در مقیاس بزرگ کشاورز پایگاه داده ساخته می شود و از طریق این نقاط داده ها را می توان جمع آوری شده از مزارع بیش از یک دوره از زمان و تجزیه و تحلیل با استفاده از داده های بزرگ و AI ابزار. این می تواند کشاورزی بیشتر دقت و داده ها رانده حرفه ای منجر به بهتر بازده. راه اندازی یک زنجیره ای از جمله مراکز خدمات بهترین راه برای رسیدن به بازده در ماشین آلات استفاده از ظرفیت.

4. ظرفیت سازی در مناطق روستایی است. کشاورزان نیاز به کمک در زمینه سازماندهی خود را به کشاورز تولید کننده سازمان آموزش سواد دیجیتالی توسعه رهبری و ظرفیت مشابه سازی. سرمایه گذاران ممکن است راه اندازی چنین ظرفیت سازی مراکز در مناطق روستایی و کمک به کشاورزان و دیگران به منظور توسعه قابلیت ساخت مهارت های دیجیتال راه اندازی صنایع روستایی با بازار ارتباط ارائه شده توسط سرمایه گذار ارائه خدمات مالی و بیمه و بهبود های دیگر اجتماعی و شاخص های توسعه در روستاها. دولت به تازگی اعلام کرد بسیاری از برنامه ها برای حمایت از میکرو شرکت مواد غذایی و لبنیات و شیلات و دیگر کسب و کار در مناطق روستایی بخش است که می تواند مورد استفاده توسط مردم روستایی با کمک این ظرفیت سازی مراکز. راه اندازی یک شبکه از جمله مراکز ممکن است نیاز به سرمایه گذاری بزرگ, اما آن را به یک توسعه ابعاد به سرمایه گذاری در ساخت آن اجتماعی سرمایه گذاری. این ایجاد یک تاثیر اجتماعی ما جمعیت روستایی.

این مهم است که هر گونه سرمایه گذاری جدید باید هدف در ترکیب زیرساخت های فیزیکی دیجیتال فقرات. تعداد زیادی از کشاورزی فناوری نوآوران و کارآفرینان در حال حاضر در مراحل پیشرفته ارائه محصولات و خدمات خود را که بالاتر از چهار فرصت ممکن است. سرمایه گذاران می تواند طناب در چنین کشاورزی شرکت های فن آوری خود را به مدل های کسب و کار و ایجاد مشارکت با آنها را برای سود متقابل است. این یک بازی کاملا جدید است که باز است.

وقت آن است که برای سرمایه گذاران ما به نوبه کشاورزی کارآفرینان کسب و کار و انتخاب یکی از موارد فوق چهار فرصت هایی که در دسترس هستند در حال حاضر. این فرصت را به افزایش فرصت های بیشتر است که ظهور خواهد کرد با گذشت زمان و تجربه است. اوایل محرک خواهد شد که در دراز مدت مزایای. زمان عمل در حال حاضر!

(نویسنده همچنین یک شریک با یک بشردوستانه سازمان اجتماعی مبادرت همکاران است و از بنیانگذاران مواد غذایی و کشاورزی با تکنولوژی پلت فرم ThinkAg)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de