ویروس نقص ایمنی انسانی به ما هشدار داد و نه به روابط جنسی. رمان coronavirus صرفا به ما می پرسد به دست نشسته. اما استفاده از کاندوم هنوز فراگیر نشده و حتی هنوز هم وجود دارد 1.1 میلیون ایدز مربوط به مرگ و میر در سال 2018 20 سال پس از اوج آن است. هند دستور داده شده است به 21-day مستند چرا ما خود ما ناتوان از زیر ساده احتیاط از شستن دست و آن را دنبال کنید-در اجتماعی فاصله – تنها راه برای مهار یک فاجعه است که در حال اجرا amok در سراسر جهان است. امروز یک بزرگتر نیاز دارند. بر خلاف HIV SARS-CoV-2 عفونت نیست و محدود به شرکای جنسی (و متاسفانه متولد نشده خود را فرزندان). بیچاره اطرافیان شات می شود. مانند که مخوف بل آن را تلفات در همه ما است.

چاد کرو

وجود دارد هر گونه کمتر تیره و تار مقايسه? به خوبی در سطح فردی Covid-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 را تحمیل کمتر از دراز مدت صدمات هنگامی که رنج می برد توسط HIV+ افراد. از کمی ما می دانیم که این جهش را آغاز کند نه کسانی که ناتوان کننده عفونت های فرصت طلب تمام عیار ایدز است. انگ اجتماعی آغشته در HIV مبتلا بودند به عنوان مخرب و امیدوار است که در اوایل جامعه حساس را از خلق و خوی و اندوه مواجه بمبئی اول Covid-19 مورد خانواده اش و حتی پاره وقت خود کمک کند.

اما تاثیر اقتصادی سرسام آور است. جالب اینجاست که پس چرا کسانی بیشتر مستعد ابتلا به امروز virus در حال سالمندان و نه HIV باروری گروه سنی که همچنین سازنده ترین گروه سنی است. Covid-19 اشتهای سيری است ضربه زدن یک اقتصاد در حال حاضر بر روی زانو خود را. دیروز با عجله بالا برده بسته امداد تومان 1.7 لاخ کرور کوچک است نشانه ای از ضربه که گرفته خواهد شد با لحاظ اقتصادی آسیب پذیر.

از آنجا که این ویروس تا به صورت جداگانه و در سراسر کشور مخرب, چرا که به عنوان یک مردم ما از لحاظ جسمی نمی تواند و یا غیر مسئولانه را نمی خواهد احتیاط های ضروری و از آنجا که ما زهوار در رفته شبکه بهداشت و درمان سقوط خواهد کرد و تحت وزن خالص تعداد آن را به ارزش یادگیری آنچه به قفس هند HIV-AIDS. این نیست که دور از ذهن مقایسه. در حالی که ما در امان ویرانگر بیماری همه گیر از آفریقا و فراتر از آن رفته بود بالا-خطر-رفتار دسته.

Stigmatised کارگران جنسی کاهش یافته است از نظارت زمانی که آنها رفت و زیرزمینی و ادامه داد: گسترش عفونت است; قوم و خویش از Govandi زن که تسلیم به Covid-19 در حال حاضر نایافتنی. اچ آی وی-ایدز رسیده و مرحله سوم – کارگران مهاجر/ كانون آلوده همسران خود را که در 33 درصد موارد انتقال آن به foetuses – از آنجا که در اوایل کنترل سال ما sanctimoniously را رد کرد و آن را به عنوان “تنها یک بیماری منحط غرب”. این زمان بیش از حد بوده ایم تمرکز بر ‘سفر تاریخچه” هنگامی که جامعه بزرگتر در حال حاضر آلوده شده است.

پنج جرقه پدید آمده از دل تنگی از ایدز و این می تواند نور راه ما از Covid-19. این ادم تست امن بیمارستان شیوه های تمیز کردن خون از عرضه رفتاری تغییر و توانمندسازی کارگران جنسی که بین زندگی و امرار معاش در نهایت در زمان کنترل سرنوشت خود را. بیایید ببینید که چگونه هر یک از این اعمال به ما واقعی و در حال حاضر خطر است.

یک تست اولیه سلاح برای کسانی که با Covid-19 کنترل. درس از ایدز وجود دارد که باید به اندازه کافی و آنها باید قابل اعتماد باشد. مثبت کاذب و منفی کاذب بودند زهر HIV را خط مقدم تست ELISA. ICMR به تازگی به نام برای نقل قول قیمت برای 10 لاخ بیشتر کیت و coopted 100 دولت labs به علاوه 30 ، خود را طولانی ردپای است به اندازه کافی برای نگه دارید تا با این بیماری همه گیر را سرعت galloping.

دو ترور از ابتلا به اچ آی وی-ایدز مجبور کارکنان بیمارستان برای درمان هر بیمار به عنوان یک پتانسیل حامل ویروس. خود حفظ بیش از دستور رهبری به مناسب ضد عفونی لوازم مصرفي و دفع پروتکل های که قبلا توجه بیشتر cavalierly. شل آجیل و پیچ و مهره باید دوباره محکم قبل از اجتناب ناپذیر یورش در بیمارستان.جنگ-جای پا مورد نیاز است رفتن بحرانزده وضعیت قرنطینه مراکز.

همانطور که برای ذخیره کردن احتیاط از شستن دست و اجازه دهید من پرت شدن به Atul Gawande در سال 2007 کتاب بهتر: یک جراح یادداشت بر عملکرد. اولین معاملات فصل با مشکل اجرای صحیح بهداشت دست در او معتبر بوستون بیمارستان. در حاشیه باریک بین خوب و کامل, ‘زندگی از دست داد’. ما به درستی ساخت یک معامله بزرگ از این خط مقدم در برابر عفونت, اما فکر می کنم در مورد میلیون ها نفر بدون دسترسی آسان به آب و صابون.

سوم خون سالم-بانک عرضه شد بیشترین سنجش موفقیت هند ایدز کنترل و پاکسازی همچنان به صرفه جویی در زندگی به طور کلی. خون از خطر بیافتد کنندگان یک راه از چهار راه های تماس با HIV. آن را به عنوان یک عامل عمده در Covid-19 کنترل اما این درس به ما می آموزد تا اطمینان حاصل شود که بیمار دریافت نمی مریض تر با تشکر از چیزی به معنای به آنها را بهتر. دستگاه در دست متخصصان و در نتیجه آسان تر برای پاکسازی از تغییر mulish رفتار بشر است.

که ما به ارمغان می آورد به 4 عامل. این ویروس جدید را مورد اعتماد همدست است و ما مصمم مقاومت به بهداشت شخصی و مسئولیت مدنی. بر خلاف با HIV امروز در معرض خطر رفتار است نه محدود به 3-4 گروه آن را ملی صفت است. چگونه ما حساس و موها کل کشور به امن عطسه? در ما چه می رود از پدر خود ” خود centredness چگونه می توانیم بار پیشگیری گلوله از دست, بهداشت, قوانین و مقررات تنفسی و فیزیکی فاصله مگر مجبور مستند?

پاسخ نهفته در ایدز درس 5 توانمندسازی. هر یک از ما امروز در 1990s مخمصه از کارگران جنسی HIV را بدترین قربانیان. فردی و جمعی ما باید اطمینان حاصل شود ایمن رفتار و شجاعت به تماس از هر کسی امتناع. دانش ما است enabler. به طوری رسمی استراتژی بیش از حد باید افزایش ثابت, استراتژی, اطلاعات, ارتباطات آموزش و پرورش است. یخ به طور منظم و به درستی اعمال می شود با این نسخهها کار به طور موثر برای ملی زحمات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im