Ted Sarandos در اسکار در فوریه. 9, 2020, در لس آنجلس

عکس: اردن استراوس/آسوشیتد پرس

Netflix , Inc. NFLX 0.79% ادامه داد: به ذینفع از پناهگاه در محل جهان با پخش آنلاين غول ضرب و شتم پیش بینی خود را برای مشترکین جدید آن را به عنوان نام نویسی ارشد Ted Sarandos مدیرعامل شرکت.

Netflix بکشد گفت: آقای Sarandos نیز انتخاب شده است به هیئت مدیره. این حرکت قرار می دهد آقای Sarandos در موقعیت نهایت موفق Netflix رئیس و مدیر اجرایی رید هیستینگز.

آقای Sarandos 55 ساله ادامه خواهد داد به عنوان رئیس محتوای افسر.

“این تغییر باعث می شود رسمی و چه در حال حاضر غیر رسمی—که تد و من به رهبری از Netflix” گفت: آقای هیستینگز, 59, در نامه ای به سهامداران است. جی Hoag سرب مستقل مدیر Netflix بکشد گفت: “هیئت مدیره و من با اعتماد به نفس این است که حق گام به تکامل Netflix ساختار مدیریت به طوری که ما می تواند همچنان به بهترین خدمت به اعضا و سهامداران برای سال آمده است.”

این شرکت روز پنج شنبه گزارش داد 10.1 میلیون خالص مشترکین جدید به دست آورید که با پیشی گرفتن از 7.5 میلیون Netflix بکشد تا به حال پیش بینی شده برای سه ماهه دوم این سال است. افزایش کمتر از این شرکت به دست آوردن سه ماهه اول سال وقتی آن اضافه شده حدود 16 میلیون مشتریان به عنوان اقتصاد و مردم شروع به قفل کردن در میان گسترش coronavirus.

مانند بسیاری از تلفن های موبایل را Netflix بکشد ساخت محتوای زیادی به دلیل Covid-19 است متوقف تولید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد اما آن را به یک زرادخانه بزرگ از برنامه نویسی است و هنوز هم قادر به ارائه محتوای جدید برای بینندگان.

لس Gatos, کالیفرنیا.-بر اساس شرکت گفت: آن را به پایان رسید سه ماهه دوم با مجموع 192.9 میلیون مشترک پرداخت از 182.9 میلیون از سه ماهه اول و 151.6 میلیون سال قبل.

ادامه مطلب

  • شنیده ام در خیابان: Netflix نمی توانیم ضعیف عاقبت (13 ژوئیه سال 2020)
  • داده محور با تکنولوژی موتور در قلب هالیوود محتوای کارخانه (11 ژوئیه سال 2020)
  • Netflix بکشد می افزاید: 16 میلیون مشترکین جدید به عنوان خانه نشین, مصرف کنندگان جریان دور

این شرکت با بهره مند از افزایش تقاضا برای تلویزیون نشان می دهد, فیلم و سایر انواع محتوا است که می تواند جریان را در خانه به عنوان همه گیر نیروهای تغییر در رفتار مصرف کننده. مردم در بسیاری از بازارهای مانده اند در خانه سینما را تعطیل ورزشی لیگ را با تاخیر رقابت و مکانهای تفریحی را لغو کنسرت.

“ما شاهد قابل توجهی جلو-جلو ما اساسی تصویب منجر به رشد” در طول دو سال چهارم ،

اما Netflix گفت: این انتظار کمتر رشد برای نیمه دوم سال 2020 است. آن را پیش بینی اضافه کردن 2.5 میلیون خالص مشترکین جدید در سه ماهه سوم از افزایش 6.8 میلیون دلار در سال پیش دوره است.

سهام سقوط کرد بیش از 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. سهام شده است یکی از قوی ترین نوازندگان در S&P 500 در سال 2020 به پایان رسید و پنج شنبه تا 63% تا کنون این سال است.

برای سه ماهه دوم Netflix بکشد گفت: آن اضافه شده 2.8 میلیون مشترک در منطقه از جمله اروپا و خاورمیانه 1.8 میلیون نفر در آمریکای لاتین و 2.7 میلیون نفر در آسیا است.

این شرکت گزارش داد که بیش از 2.9 میلیون مشترکین جدید در آمریکا و کانادا برای سه ماهه دوم نسبت با افزایش 2.3 میلیون نفر در سه ماهه اول.

Netflix است که در مواجهه با رقابت بیشتر برای بینندگان در شمال امریکا است. Comcast Corp. ‘s NBCUniversal راه اندازی طاووس جریان خدمات. در مه, HBO, بخشی از AT&T Inc., T 1.27% آغاز ارائه تجاری-رایگان HBO حداکثر. والت دیزنی Co. و Apple Inc. AAPL -1.23% همچنین باید خود را در جریان سیستم عامل است.

Netflix گزارش سه ماهه دوم درآمد حاصل از $6.15 میلیارد دلار 4.92 میلیارد سال قبل. تحلیلگران انتظار Netflix برای تولید $6.08 میلیارد دلار در سال درآمد برای آخرین سه ماهه.

سود افزایش به $720 میلیون دلار یا $1.59 یک سهم از $271 میلیون یا 60 سنت به سال پیش از آن. تحلیلگران انتظار داشتند $1.82 یک سهم با توجه به FactSet.

نوشتن به میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com و جو سنگ چخماق در joe.flint@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو