Netflix بکشد می افزاید: 16 میلیون مشترکین جدید

برخی از 64 میلیون عضو خانواده نمونه Netflix بکشد واقعی جرم و جنایت مستند شبکه تلویزیونی ‘Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون.’

عکس: Gabby جونز/مهر نیوز

Netflix , Inc. پایان سه ماهه اول با حدود 16 میلیون مشترکین جدید به مردم در سراسر جهان گیر در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس به طور فزاینده ای تبدیل به جریان خدمات خود را سرگرم.

به 15.8 میلیون خالص مشتری شده بودند بیش از دو برابر آنچه در جریان غول هوا—سرعت فوق العاده خطرناک از رشد این شرکت گفت: بعید است که ادامه دارد. Netflix در حال حاضر 182.9 میلیون مشترک در سراسر جهان.

“مانند دیگر خانه سرگرمی خدمات ما شاهد به طور موقت بالاتر مشاهده و افزایش عضویت در رشد” Netflix گفت: در آن نامه به سهامداران اشاره کرد که بسیاری از این رشد در آمد در ماه مارس زمانی که پناهگاه در خانه سفارشات آغاز شد. “ما انتظار داریم مشاهده به کاهش و عضویت در رشد به کاستن سرعت به خانه حبس می رسد که امید است به زودی.”

در یک ویدیو به بحث در مورد نتایج ارشد اجرایی Reed Hastings گفت: “ما هم واقعا مطمئن نیستید از آنچه در آینده به ارمغان می آورد.” او گفت: این امر می تواند یک زن و شوهر از ماه قبل از این شرکت می تواند “دست و پنجه نرم کردن با دراز مدت پیامدهای.”

مربوط تصویری

جریان جنگ ممکن است معنی شما باید گزینه های بیشتر وقتی که می آید به سیستم عامل و محتوا برای سرگرمی. اما در نهایت پرداخت پول برای همه این گزینه ها در حال رفتن به نگاه بسیاری مانند قیمت های بالا شما استفاده می شود برای پرداخت هزینه های خود را قدیمی مدرسه کابل بسته است. عکس: Alexandra Cardinale

با همه گیر که منجر به تعطیلی سینما و ورزش حرفه ای لیگ کنسرت ها و رویدادهای دیگر جریان خدمات مانند Netflix پدید آمده است به عنوان یکی از نادر تصویری-گزینه های سرگرمی هنوز هم در دسترس است.

“مردم می خواهند سرگرمی. آنها می خواهند قادر به فرار و اتصال آیا بار دشوار است و یا شادی” آقای هیستینگز گفت.

Netflix گفت این است که قادر به کار از راه دور “با اختلال حداقل در کوتاه مدت و میان مدت” اما آن را بیش از حد چهره فوق العاده ای چالش ها با توجه به کوروناویروس. تولید عملا در تمام فیلم ها و محتوای تلویزیونی شده است تعطیل در هفته است و هیچ مجموعه تاریخ برای محتوای کارخانه ها شروع به تان شدیدا دوباره.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خود را Netflix مشاهده تغییر در قرنطینه? پیوستن به مکالمه زیر.

Netflix بکشد گفت: تولید shutdown را تنها متوسط تاثیر بر محتوای جدید برای سه ماه آینده. اما اگر تولید کنندگان و بازیگران در حاشیه باقی مانده آن می تواند مشکل ساز باشد. Netflix بکشد است عجله به پایان نشان می دهد که در ویرایشهای نهایی است و به شدت دستیابی به محتوای شخص ثالث تامین کنندگان.

“ما 2020 تخته سنگ از سریال ها و فیلم تا حد زیادی شات و ما بسیار به ما 2021 تخته سنگ” گفت: Ted Sarandos رئیس محتوای افسر.

با وجود تولید shutdown Netflix بکشد گفت: بخش عمده ای از آن تولید انیمیشن team در حال کار از خانه. این شهر همچنین دارای بیش از 200 پروژه در postproduction, که همچنین می تواند انجام شود در قرنطینه. نویسندگان در مجموعه موجود در حال ادامه کار بر روی اسکریپت های جدید.

آقای Sarandos گفت: چند تا چیز که اتفاق می افتد قبل از تولید می تواند رزومه از جمله بلند کردن اجسام از پناهگاه در خانه سفارشات و پروتکل های تست در مجموعه و جاهای دیگر.

“ما باید قادر به نگاه ما کارکنان و بازیگران و خدمه در چشم و می گویند این یک مکان امن به کار” آقای Sarandos گفت.

بسیاری از شرکت های رشد مشترک رخ داده در خارج از شمال امریکا است. Netflix بکشد گفت: آن اضافه شده تقریبا 7 میلیون مشترک در منطقه از جمله اروپا و خاورمیانه 2.9 میلیون در آمریکای لاتین و 3.6 میلیون نفر در آسیا است.

در ایالات متحده و کانادا که در آن چهره های رقابت بیشتر به عنوان دیگر شرکت های رسانه ای راه اندازی خود را در جریان خدمات Netflix گزارش 2.3 میلیون مشترکان پرداخت می شود در مقایسه با افزایش 548,000 در سه ماهه چهارم و 1.9 میلیون در سه ماهه اول یک سال پیش.

سهام افزایش یافت 1 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. سهام تا 34% در سال به تاریخ ساخت سرویس جریان یکی از چند شرکت برای دیدن سهام آن قدر از coronavirus بحران آغاز شده است.

استفاده شد افزایش در سه ماهه توسط چندین محبوب اصلی تلاش ها از جمله فصل سوم از درام “اوزارک” و مجموعه مستند “ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون.” Netflix بکشد گفت: “ببر شاه” بود و نمونه 64 میلیون عضو خانواده. آن unscripted دوستیابی نمایش “عشق کور است” نیز از طریق شکست با 30 میلیون عضو خانواده تنظیم به تمام یا برخی از سری.

افزایش مشترکین و مشاهده ساعت تحت فشار قرار دادن قابلیت های اینترنت در برخی از نقاط جهان در طول سه ماهه. Netflix کاهش پهنای باند در استرالیا و مکزیک و هند و جاهای دیگر پس از درخواست از دولت های محلی. Netflix بکشد گفت: کیفیت خدمات آن نگهداری می شد و این کار با ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای افزایش ظرفیت است.

صحنه ای از عاشقانه سری واقعیت ” عشق کور است.’

عکس: Netflix/آسوشیتد پرس

این شرکت اعلام کرد خدمات خود را دیده است “قابل توجه اختلال وقتی که می آید به پشتیبانی از مشتری و تولید محتوا.” Netflix بکشد گفت: آن اضافه شده است 2,000 از راه دور عوامل برای رسیدگی به افزایش تماس های مشتری است که یک شاخه از افزایش تقاضا برای محتوا.

Netflix بکشد گفت: آن را به تولید درآمد از $5.77 میلیارد دلار برای سه ماهه اول از $4.52 میلیارد سال قبل. پیش بینی تحلیلگران بود $5.75 میلیارد دلار در سال درآمد برای آخرین دوره است. این شرکت گفت: قوی رشد مشترک بود جبران به شدت قوی تر دلار که افسرده بین المللی درآمد.

سود افزایش به $709.1 میلیون دلار یا $1.57 یک سهم از $344.1 میلیون یا 76 سنت به سال پیش از آن. این شرکت انتظار می رود برای به دست آوردن $1.64 یک سهم با توجه به برآورد وارد شده توسط FactSet.

Netflix است که افزایش قیمت آن در ایالات متحده در سه ماهه اول سال گذشته نیست برنامه ریزی هر گونه افزایش در آینده نزدیک.

“ما حتی فکر کردن در مورد افزایش قیمت ها گفت:” رئیس محصول افسر گرگ پیترز.

Netflix است که در مواجهه با افزایش رقابت از رسانه های سنتی. والت دیزنی Co. ‘s دیزنی+ که راه اندازی در ماه نوامبر گذشته و هزینه های $6.99 یک ماه گفت: در اوایل این ماه آن را گذرانده است 50 میلیون مشترکان پرداخت می شود جهان گسترده ای.

“من دیده ام هرگز چنین یک اجرای خوب از وقت یادگیری راه های جدید و تسلط بر آن” آقای هیستینگز گفت: از دیزنی اولیه موفقیت است.

WarnerMedia یک واحد از AT&T Inc., گفت: آن, جدید, جریان, خدمات, HBO, حداکثر, خواهد شد راه اندازی, مارس 27 در هزینه ماهانه از $14.99. Comcast Corp. ‘s طاووس پلت فرم ساخته شده که اولین آن در کابل غول پیکر, خانه هفته گذشته و در دسترس خواهد بود در سراسر کشور در ماه جولای.

Apple Inc. همچنین راه اندازی یک جریان گزینه پاییز گذشته به نام تلویزیون اپل+.

آمریکایی ها صرف به طور متوسط $37 یک ماه در جریان خدمات در ماه مارس تا 30 دلار در ماه نوامبر با توجه به بررسی های اخیر توسط وال استریت ژورنال و هریس نظرسنجی. این بررسی نشان داد Netflix بزرگترین جریان ذینفع در بحران با برخی از 30 ٪ از پاسخ دهندگان گفت: آنها اضافه شده یک اشتراک Netflix در ماه مارس است.

Netflix بکشد گفت: عمیق خود را ذخیره به دست آورد و محتوای اصلی به احتمال زیاد آن را در موقعیت بهتر برای آب و هوا این بیماری همه گیر از رقبای خود را که همچنین تحت تاثیر تولید خاموش شدن ناگهانی. Comcast در هفته گذشته گفت: بسیاری از اصلی نشان می دهد که به تیتر راه اندازی طاووس به احتمال زیاد نمی خواهد آماده شود تا 2021 در حالی که WarnerMedia روز سه شنبه گفت: بسیار پیش بینی شده مراسم از بازیگران “دوستان” نخواهد بود منتشر شد و تا تابستان یا پاییز.

“پس ما باید یک کتابخانه بزرگ با هزاران نفر از عناوین برای مشاهده و بسیار قوی توصیه های ما رضایت کاربران ممکن است کمتر نهفته از همسالان ما’ با کمبود مطالب جدید, اما آن را در زمان بگویید” Netflix گفت.

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected] و میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>