Netas در تاج زمین: اپیدمی خواستار یک قرارداد جدید محروم از استانداردهای دوگانه بین دولت و شهروند

مجلس در نهایت موکول بیش از یک هفته پس از coronavirus زنگ به صدا شد. این یک نامعقول به تاخیر بیاندازد. هفته گذشته به عنوان Covid-19 شیوع سرعت جمع آوری و دستور صادر شد محرومیت بیش از 50 نفر از جمع مجلس عمل به صورت عادی. نمایندگان مجلس شلوغ در اطراف دو مجلس متشکل از با هم تقریبا 700 نفر تا کنون در بیش از 50 تجویز شده برای شهروندان است.

مخالفان ادعا امتناع دولت به تسلیم مجلس قبل بود چرا که آن را تا به حال چشم خود را بر تحولات سیاسی در, Madhya Pradesh. تا به حال مجلس شده معوق دیوان عالی کشور ممکن است به تعویق افتاده دولت و مجلس بیش از حد و کمال نات دولت نمی تواند رانده شده اند نسبت به سقوط به عنوان به سرعت به عنوان آن بود.

به غیر از نمایندگان مجلس وزرای ارشد مثل کارشناسی Yediyurappa خال خال شد در شلوغ مراسم عروسی و دیگر سیاستمداران با حضور VVIP bashes در لکنو. در بوپال MLAs شدت صحنه جاده را نشان می دهد در آغوش گرفت یکدیگر برگزار شد و دست نگاه داشته و رژه گروه اعداد.

شهروندان باید همواره روشن سیاستمداران’ بی پروا حرکت می کند. لندن-بازگشت خواننده Kanika Kapoor گفته نادیده پیشنهادات صفحه اصلی قرنطینه و با حضور در یک مهمانی. در Janata روز مقررات منع رفت و آمد برخی از مردم در زمان دسته های جمع در بازارهای ضرب و شتم cyrus. در احمدآباد محل مردم و حتی انجام garba در خیابان. تصاویر از برخی از شهرستانها مانند پتنا و چنای آن را نشان می دهد کسب و کار به عنوان معمول وجود دارد هیچ نشانه ای از یک مستند.

در عین حال ما ضعیف و تنها دفاع در برابر سرعت حرکت ویروس, اجتماعی, فاصله, قرنطينه و انزوا. دولت ها در سراسر جهان در حال تشویق مسئول رفتار – مانند جمع در اعداد بزرگ نه عطسه یا سرفه در شستن منظم دست ها و حفظ بهداشت عمومی. این نیاز نه تنها اطاعت از قوانین و مقررات اما جدید حرکت مدنی به طور کلی ناشناخته در هند: انضباط اجتماعی.

اما اگر سیاستمداران خود را تجسم بی انضباطی و غیر مسئولانه دست انداختن قوانین چگونه می توانید آنها را به امید تشویق انضباط اجتماعی در خصوص مسایل اجتماعی و خوش مشرب هندی ؟

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: مبارزه با کروناویروس بستگی به شهروند. اما شهروندان نمی خواهد عمل مسئولانه اگر “رهبران” در حال رفتن در چرخ خود را از راه حضور در پارلمان و سرنگونی دولت است. هند سیاستمداران به ظاهر ساکن قطع جهان از امتیاز و امتناع از دریافت واقعی در مورد بحران بلندی.

سیاستمدارانی که تشویق غیر مسئولانه و بی قانون رفتار مانند تشویق شعارهای “شلیک خائن” سیاستمداران بازی بی پروا به معنی به دست آوردن kursi سیاستمداران که رئيس وار رفتار کردن بی بند و تجمعات مذهبی هستند و به سختی نمونه هایی از نظم و انضباط اجتماعی و خویشتن داری. هنگامی که شما توانمند سازی و جلب پشتیبانی از ایمان محور جماعت مذهبی, مذهبی, گروه بعید به فقیرانه تماس خود مراسم و جشن ها به دلیل دستور دولت. آن را تنها بعد از تعویق سانتی متر است که یوگی Adityanath در نهایت لغو رم Navmi Mela. اعتماد کسری بازی بخشی خود را. هنگامی که شما اهریمن جلوه دادن معترضان در شاهین باغ و سپس به طور ناگهانی زمانی که coronavirus بازدید, سفارش آنها را به خیابان ها خواهد شد و آنها بلافاصله اطاعت شما ؟

طبقه سیاسی در حال انجام هیچ چیز را نشان می دهد که آن را متمرکز مستقیما در مبارزه با Covid-19. در Rajya سبها در هفته گذشته یک bizarrely قطع بحث شد که آیا “سوسیالیسم” باید باقی می ماند در مقدمه. چرا مجلس به جای اختصاص این جلسه در حال تحول به یک استراتژی مشترک در coronavirus? PM صحبت نمی کنم در coronavirus در مجلس و نه همه نشست نامیده شده است. در این ساعت ویدئو کنفرانس با رئیس وزرای رک و پوست کنده باید جای گرفته اند هفته پیش.

توتالیتر چین را پایین نگه داشته روی شهروندان آزادی در خارج از توهین آمیز در برابر coronavirus. اما دموکراتیک و متنوع هند نمی تواند انجام این کار به دلیل آن است که دموکراسی است که نگه می دارد تا جامعه ما و همچنین ما را قادر می سازد رایگان متقابلا به هم وابسته و غیر رسمی بخش تحت سلطه اقتصاد به تابع.

بیش از پلیس و زور بستن تمام تجارت آزاد و ارز را از بین ببرد اقتصاد teetering در حال حاضر به عنوان کارشناسان می گویند که ما در آستانه فاجعه است. هوشمند گزینه است در نتیجه نمی سرکوبگر قدرت دولتی و یا به زور زنی را در آزادیهای شخصی اما اجبار و ارتقای آگاهی و کمک به خود. دو مترقی, سیستم مدیریت محتوا, Pinarayi Vijayan و Arvind Kejriwal, انجام داده اند این کار را با برگزاری ده ها تن از مطبوعات دیدار در هفته گذشته.

هزاران نفر اطاعت PM مودی تماس بگیرید به تحسین سلامت کارگران در Janata مقررات منع رفت و آمد در روز است. اما شهروندان باید آگاه در مورد چگونه دولت است که همکاری با آنها را برای مقابله با بحران به صورت روزانه. یک مثال مثبت و رهبری سیاسی در زمان Covid-19 توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو دقت هجی کردن خود دولت قصد دارد هر روز.

Covid-19 زمان برای تنظیم مجدد روابط بین دولت و شهروند است. گاندی در زندگی خود ، میلیون ها نفر او را دنبال کرد چرا که او زندگی می کردند و دیده می شد به زندگی – زندگی بدون خشونت و اخلاق شخصی در زندگی روزمره خود را. میلیون ها نفر از سرخپوستان در حال حاضر باید متقاعد به دنبال برخی هنجارها و قوانین است که آنها را قبل از. این اتفاق نمی افتد اگر netas باقی می ماند عوام فریب در حالت حرکت در جهان VIP امتیازات و سپس sermonise یا استفاده اجباری قدرت دولتی به زور به اطاعت. شهروندان تنها اطاعت از قوانین زمانی که آنها ساخته شده آگاه در تمام سطوح است که آن را در بهترین منافع خود را به انجام این کار.

Covid-19 عظیم است واقعیت را بررسی کنید. این رفتاری و اخلاقی تغییر که است ضروری و مورد نیاز در میان مردم در بزرگ نیاز به شروع در بالای صفحه. مردم را تغییرات رفتاری اگر سیاستمداران نگه داشتن فعالیت سیاسی با جمعیت و یا به خاطر حضور در مراسم عروسی و یا دیده می شود پناه میبرند در 5 ستاره استراحتگاه. هنگامی که تاج ساقه زمین سیاستمداران نمی توانیم به زندگی در لا لا زمین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>