نتانیاهو برای رهبری اسرائیل را “اضطراری ملی’ دولت

اورشلیم

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رئیس خود را رقیب روز دوشنبه اعلام کرد که آنها جعلی یک معامله برای تشکیل یک دولت ائتلافی پایان سال از فلج سیاسی و برگشتی چه بوده است یک چهارم متوالی انتخابات در بیش از یک سال است.

آقای نتانیاهو و نظامی سابق رئیس Benny Gantz, رهبر, آبی و سفید, پارتی, امضا قدرت های توافق پس از هفته ها مذاکرات برای آنچه را که آنها نامیده می شوند “اورژانس ملی” دولت به معنای هدایت کشور از طریق شیوع کروناویروس.

اگر چه آقای نتانیاهو بارها و بارها و آمد در سه انتخابات در سال گذشته با توافق ائتلاف بازده بلند مدت در خدمت رهبر به نخست وزیری هجوم منتقدان که پیش بینی سقوط و بازگرداندن شهرت او به عنوان یک سیاسی جادوگر. این بدان معنی است که آقای نتانیاهو را تقریبا به طور قطع در دفتر باقی می ماند برای مدت خود در آینده محاکمه به اتهام فساد مالی.

معامله تماس برای یک دوره سه ساله با آقای نتانیاهو به عنوان نخست وزیر برای نیمه اول و آقای Gantz در نظر گرفتن شغل برای نیمه دوم.

آقای Gantz حزب را کنترل تعدادی از مقامات ارشد وزارتخانه ها از جمله دفاع.

توافق نامه ارائه آقای نتانیاهو یک افزایش قابل توجهی را به عنوان او مبارزه می کند برای حفظ قدرت در حالی که دفع فساد اتهامات عنوان شده علیه. حزب خود را به دست آوردن نفوذ بیش قضایی قرار ملاقات. این معامله نیز نیاز به تصویب هر دو طرف بر روی کلید قرار ملاقات از جمله دادستان کل و دادستان – اعطای آقای نتانیاهو وتو بیش از این مقامات که نگه نوسان بیش قانونی خود سرنوشت.

“من وعده داده شده دولت اسرائیل ملی اضطراری دولت است که کار خواهد کرد برای صرفه جویی در زندگی و معیشت شهروندان اسرائیل” آقای نتانیاهو هنوز توییتی.

پس از مارس 2, انتخابات سمت چپ هر دو مردان کوتاه مورد نیاز اکثریت پارلمانی آقای نتانیاهو و آقای Gantz توافق کردند به تلاش برای تشکیل یک دولت وحدت ملی به دلیل رو به رشد coronavirus بحران است. مذاکرات متوقف شده چندین بار بنا به گزارش ها بیش از آقای نتانیاهو شخصی مشکلات قانونی موجب نگرانی که آنها را غوطه کشور به انتخابات جدید است.

معامله عمده مورد نیاز سازش توسط مردان. در طول سه تلخ مبارزات سال گذشته آقای Gantz و آبی و سفید پارتی قول داد که هرگز به خدمت در دولت تحت آقای نتانیاهو تا زمانی که او چهره کشت کرد. پس از 11 سال به عنوان نخست وزیر آقای بنیامین نتانیاهو توافق کردند که به کنار و اجازه می دهد آقای Gantz به این شغل اگر این ائتلاف موفق به زنده ماندن طولانی به اندازه کافی.

“ما مانع از چهارمین انتخابات” آقای Gantz توییتی. “ما از دموکراسی است. ما را نبرد تاج و ما را از نگرانی در مورد همه شهروندان اسرائیل است.”

در حالی که دولت به ظاهر تشکیل شده برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 170 اسرائیلی ها و ویران اقتصاد مذاکره محور تا حد زیادی در اطراف آقای نتانیاهو فساد محاکمه, مجموعه ای برای شروع در ماه آینده. اصلی چسبیده نقاط شامل یک تقاضا توسط نخست وزیر به بیشتر گفتن در قضایی قرار ملاقات است که می تواند نقش مهمی اگر در مورد او می رسد در نهایت دیوان عالی کشور است.

تحلیلگر سیاسی Avraham Diskin بود که درگیر در تهیه برخی از ائتلاف مقابله گفت: تضمین توسط هر دو طرف شد و حیاتی است. آقای نتانیاهو می خواستم تضمین او نمی خواهد بود مجبور به استعفا شد و پس از آقای Gantz طول می کشد به عنوان نخست وزیر. اسرائیل قانون نیاز به تمام مقامات دولتی به غیر از نخست وزیر به گام اگر متهم به جرم و جنایت.

برای آبی و سفید که به معنای اطمینان داد که آقای نتانیاهو نمی سرنگونی دولت قبل از آقای Gantz می شود نخست وزیر آقای Diskin گفت.

“وجود دارد و در مجموع عدم اعتماد” او گفت:. “من دعا می کنم که دولت برگزار خواهد شد و برنده را از دست ندهید فرصت با دعوا بر سر بی معنی است.”

در یک بیانیه مشترک احزاب گفت: آنها را به شکل یک شش ماه “اورژانس” دولت متمرکز در coronavirus بحران است. در عین حال آنها را به کار بر روی یک “طرح کلی سیاست” برای دراز مدت دولت وحدت.

این معامله می تواند به روشن راه را برای آقای نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی وعده به ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک پس از ژوئیه 1. آقای Gantz نگرانی در مورد این طرح که به تلخی مخالف با فلسطینی ها و جامعه بین المللی گفت: از آن می تواند تنها با حمایت بین المللی گسترده ای.

فلسطینی رسمی صائب صائب عریقات گفت: دولت جدید را باید دو گزینه: “یا باز کردن درب به صورت معنی دار روند صلح یا بیشتر jeaopardize هر گونه امید برای صلح است.”

ماه گذشته در انتخابات فقط مانند مبارزات سپتامبر گذشته و مارس به پایان رسید با هیچ برنده. اما با اندکی اکثریت نمایندگان مجلس با حمایت از او آقای Gantz انتخاب شد اولین بار در کشور نشانده جمهور به منظور تلاش برای ایجاد یک دولت ائتلافی.

چسب برگزاری هم آقای Gantz متفاوت حامیان خود را به اشتراک گذاشته دشمنی نسبت به آقای نتانیاهو. آقای Gantz شروع به حرکت به جلو با قانونی که باید رد صلاحیت بازجویی از آقای نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر در آینده است.

اما با این ویروس وخیم تر شدن بحران و خود را لرزان داد چیز ساییده شده آقای Gantz ساخته شده در مورد چهره در اواخر ماه گذشته و قبول پیشنهاد از آقای نتانیاهو به دنبال یک دولت مشترک برای مقابله با این بیماری همه گیر. این حرکت جلب سنگین انتقاد از آقای Gantz حامیان و پاره پاره خود را آبی و سفید داد.

مذاکرات ادامه داد و حتی پس از آقای Gantz’ زمان اختصاص داده شده برای ساخت یک ائتلاف هفته گذشته به پایان رسید. کنست یا مجلس داده شده بود تا مه 7 برای انتخاب یک نامزد برای نخست وزیر. در غیر این صورت آن را به طور خودکار شده اند حل شده و باعث انتخابات جدید است.

یکشنبه شب چند هزار تظاهر کنندگان از جمله آقای Gantz سابق سیاسی شریک یائیر لپید جمع آوری شده در تل آویو در اعتراض به ظهور کرد. معترضان متهم آقای نتانیاهو با استفاده از coronavirus بحران برای محافظت از خود را از دادستان و متهم آقای Gantz ترک خود مرکزی وعده های انتخاباتی.

“شما لازم نیست مبارزه با فساد از درون. اگر شما در داخل شما بخشی از آن” آقای لبيد گفت.

آقای نتانیاهو از جان گذشته است در دفتر باقی می ماند در طول محاکمه با استفاده از موقعیت خود برای ضربه زدن به دشمنان خود و تجمع عمومی مخالفت خود را به دادستان.

آقای نتانیاهو در انتظار محاکمه به اتهام دریافت رشوه نقض اعتماد و تقلب. او با رد هر گونه تخلف و فسادهای خود را به عنوان یک قربانی رسانه ای و قضایی شکار ساحره. با استناد به coronavirus بحران آقای نتانیاهو دست برداشت وزیر دادگستری در حال حاضر تاخیر در محاکمه دو ماه توسط سازندگان: بسیاری از سیستم دادگاه.

اسرائیل شناسایی بیش از 13000 موارد از coronavirus با 172 مرگ و میر. در حالی که این هفته در کشور آغاز شد آرامش بخش برخی از سلامت آن محدودیت صدها نفر از هزاران نفر از کار هستند و اقتصاد به وقفه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>