اورشلیم

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه اعلام کرد او هل دادن پیش با ساخت و ساز از 5000 جدید یهودی خانه ها در مناطق کلیدی از شرق بیت المقدس که در آن منتقدان می گویند اضافی ساختمان می تواند برش فلسطینی ساکنان از بقیه کرانه.

در سفر به هار هما محله آقای نتانیاهو متعهد به ساخت خانه وجود دارد و در غفعات Hamatos محله. هر دو دروغ در برخی از فضاهای آخرین زمین ارتباط مناطق فلسطینی از کرانه به خود امیدوار-برای سرمایه در شرق اورشلیم ،

آقای نتانیاهو متعهد به نوبه خود هار هما به یک “متوسط شهر” و گسترش حضور که بسیاری بر این باورند در حال حاضر ضربه ای ویرانگر به فلسطینی رویای استقلال.

ساختمان در مناطق قبلا موجب اعتراض بین المللی است که در زمان reined در آقای نتانیاهو شهرک سازی sprees. اما جسارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی و مطلوب خود را از سرگرفته خواهد شد, او به نظر می رسد با شارژ پیش با ساخت و ساز وجود دارد.

“ما در حال اتصال اورشلیم. ما در حال اتصال تمام نقاط ایران اورشلیم بازسازی اورشلیم” او گفت:. “ما آن را در صورت شدید بین المللی مخالف است. ما غلبه تمام موانع و ما آن را انجام داده اند.”

آقای نتانیاهو گفت که او با هل دادن به جلو با 5,200 خانه برای یهودیان در منطقه, در علاوه بر این به 1000 خانه های جدید برای فلسطینی که در بیت المقدس در نزدیکی بیت Safafa محله.

فلسطینی ها می خواهند در شرق بیت المقدس همراه با کرانه باختری و نوار غزه به مناطق اسرائیلی دستگیر شده در سال 1967 خاورمیانه جنگ برای آینده خود دولت است. آنها به مدت طولانی مخالف ساخت و ساز در این بخش از شرق بیت المقدس مدعی این امر جداسازی قدس از کرانه باختری است.

فلسطینی ها تا به حال هیچ واکنش فوری به نتانیاهو آخرین اطلاعیه. اما حل و فصل ناظر بر صلح در حال حاضر گفت: گسترش هر دو بحث برانگیز محله به مبلغ “دولت خودکشی.”

“هر دو شدید بخش هایی از شرق اورشلیم و اتصال به بیت لحم جلوگیری از عملی حل دو دولت” آن را در بیانیه ای گفت.

اسرائیل ضمیمه شرق اورشلیم در یک حرکت نه به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری از جامعه بین المللی و این نظر کل شهر را به عنوان آن ابدی میخواهد سرمایه است. Upending دهه از ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی تهمت و دولت به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت در سال 2017, حرکت, خود سفارت وجود دارد به شرح زیر است.

تحت آقای تهمت و خاورمیانه و چشم انداز اسرائیل را حفظ کنترل کامل این شهر و آن تکریم مقدس. فلسطینی ها را به سرمایه در حومه شهرستان است که در حال حاضر ساخته شده است تا از فقیر شلوغ محله های واقع در پشت یک درشت بتن مانع جدایی.

فلسطینی ها باید کل طرح را رد کرد.

با فساد محاکمه بلندی آقای نتانیاهو چهره انتخاب مجدد در ماه آینده در کشور سوم رای گیری در کمتر از یک سال. در طول مبارزات انتخاباتی او بارها و بارها pandered به ملی پایه از رای دهندگان که او امیدوار است را به نوبه خود مرتبه به تحویل او پیروزی خود را در میانه رقبا در آبی و سفید ،

حتی با تنش بالا پس از رونمايي از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اسرائیل و فلسطینی ها موفق به حل یکی از آزار دهنده اختلافات دوشنبه با رسیدن به یک توافق برای پایان دادن به افزایش تجارت بحران است.

وزیر دفاع نفتالی بنت گفت: اسرائیل آغاز خواهد شد اجازه می دهد فلسطینی صادرات محصولات کشاورزی پس از فلسطینی ها از سر گرفته و پذیرش اسرائیل و گوشت گاو.

فلسطین وزارت کشاورزی گفت: اسرائیل اجازه داده بود که فلسطینی ها برای واردات گوشت گاو به طور مستقیم از خارج از کشور بدون اذعان به اینکه آیا فلسطینی موافقت کرده به پذیرش اسرائیل و گوشت گاو به عنوان به خوبی.

تجارت با ظهور بحران در ماه سپتامبر زمانی که فلسطینی ها تصمیم به توقف واردات گوشت گاو از اسرائیل است. تشکیلات خودگردان فلسطین ادعا کرد بسیاری از 120,000 سر گاو آنها وارد شده ماهانه از اسرائیل خود را وارد و بنابراین آنها ترجیح به واردات به طور مستقیم از خارج از کشور. این حرکت به نظر می رسد با هدف کاهش فلسطینی’ وابستگی اقتصادی در اسرائیل است.

مدت کوتاهی پس از سپتامبر اعلام اسرائیلی گاو دامداران دیدم یک قطره در بازار و تحت فشار مقامات اسرائیل به اقدام است. آقای بنت انتقام با ممنوعیت فلسطینی گوشت گاو و سایر محصولات تحریک فلسطینی ها خود را به گسترش تحریم و جلوگیری از واردات اسرائیل سبزیجات و میوه ها و نوشیدنی و آب معدنی.

فلسطینی ها گفت که اقدامات خود را با هدف اعمال فشار اسرائیل به لغو ممنوعیت آن در حالی که اسرائیل گفت: عادی تجارت خواهد بود ترمیم لحظه فلسطینی معکوس گاو بان که موجب بحران است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im