نستله از دست می دهد و مبارزه با غیر ممکن است بیش از Meatless برگر نام تجاری

یک دادگاه اروپایی دستور نستله به نام تجاری جدید خود را باور نکردنی برگر برای جلوگیری از گیج کننده و مصرف کنندگان است.

عکس: ینس schlueter/شاتر

نستله SA باید نام تجاری خود را گیاهی برگر “باور نکردنی” پس از یک دادگاه اروپایی حکم به نقض زبان غیر ممکن است مواد غذایی, Inc.’s علائم تجاری و اشتباه می تواند مصرف کنندگان است.

سفارش توسط دادگاه بخش لاهه در هلند به معنی نستله به تغییر نام آن باغ لذیذ باور نکردنی برگر در سراسر اتحادیه اروپا است. نستله گفت: این امر نام تجاری جدید تعریف محصول به عنوان پر شور در سراسر اروپا و در حالی که همچنین جذاب تصمیم.

حکم یک شکست برای, بزرگترین, بسته بندی مواد غذایی ساز است که به دنبال رشد در بازار رو به رشد برای محصولات مبتنی بر گیاه در زمانی که بسیاری دیگر از غذاهای بسته بندی شده تلاش کرده اند به عنوان مصرف کنندگان برای رسیدن به جایگزین های ارزان تر یا بالاتر پایان مواد غذایی تازه.

“ما نا امید شده توسط این موقت حکم به عنوان آن است که باور ما این است که هر کسی باید قادر به استفاده از عبارات توصیفی مانند “باور نکردنی” که در توضیح ویژگی های یک محصول” یک نستله سخنگوی گفت.

نستله, باور نکردنی, برگر ساخته شده از سویا و پروتئین گندم راه اندازی شد در ماه آوریل سال گذشته است و به فروش می رسد در 15 کشور در منطقه است. در خارج از اروپا برگر فروش در استرالیا اگر چه نستله در آن گفت: هنوز نمی دانم اگر این نام را تغییر خواهد داد وجود دارد. نستله نیز به فروش می رساند مختلف گیاهی برگر در ایالات متحده مارک عالی برگر و ساخته شده از نخود پروتئین است.

مقالات مرتبط

  • گیاهی گوشت سازان با قیمت رقابتی (3 مارس)
  • گوشت انبارهای افزایش Coronavirus اپیدمی محدودیت صادرات (2 مارس)
  • غیر ممکن است غذاهای مدیر عامل در حال اجرا یک 4 میلیارد دلار از راه اندازی اتاق خواب کودکان (19 مارس)

غیر ممکن است در سال 2011 تاسیس نمی کند در حال حاضر فروش در اروپا اما گفته است که در روند گرفتن تایید برای انجام این کار. این شرکت در ایالات متحده به دنبال یک دستور در مقابل نستله محصول ادعا سوئیس غول پیکر در تلاش بود تا مانع ورود خود را به بازار اروپا با استفاده از نام های مشابه.

حقوقی تف بر مسابقه تسلط سریع در حال رشد است اما به طور فزاینده ای شلوغ گوشت-بازار آزاد که در آن تاسیس غذاهای بسته بندی شده شرکت ها در مانورهای رندانه با راه اندازی است. گیاهی گوشت فروش در ایالات متحده فروشگاه های خرده فروشی بالغ بر یک کمی بیش از 1 میلیارد دلار برای 52 هفته به پایان رسید Jan. 25 به گفته شرکت تحقیقاتی نیلسن تا 14 درصد از سال قبل. فروش سنتی گوشت رشد 0.8 ٪ به $96 میلیارد دلار بیش از آن دوره.

غیر ممکن است که راه اندازی آن برگر در سال 2016 به تازگی به کاهش قیمت محصولات خود را برای رقابتی تر می شود به عنوان شرکت های مانند Smithfield, غذاهای, Inc. و شرکت کارگیل, Inc. طرح خود را مبتنی بر گیاه ارائه شده است.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>